Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Kasza
Gryczana
Niepalona (biała)
BIO PLANET Kasza gryczana krakowska niepalona BIO
Kasza gryczana krakowska niepalona BIO BIO PLANET 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

18% taniej

4.9
z 15 opinii

BIO PLANET Kasza gryczana krakowska niepalona BIO

500 g
BIO PLANET
Polska

Cena promocyjna7,99 zł
15,98 zł/kg
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (18% taniej)

Promocja do 1.11.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 26.12.2026
Dostępne warianty
BIO PLANET Kasza gryczana palona BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
bio
wegetariański
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
15 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
87%
4
13%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.04.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
19.03.2026
0
0
iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.11.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.10.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.10.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.09.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.08.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.08.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.06.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.05.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
24.05.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.05.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
15,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
BIO PLANET
EAN:
5907814669193
Cena za kg:
15,98 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
BIO PLANET
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5907814669193

Produkty z kategorii Gryczana

5.0
z 7 opinii

27% taniej

BIO PLANET Kasza gryczana niepalona bezglutenowa BIO 1 kg

BIO PLANET

Kasza gryczana niepalona bezglutenowa BIO

1 kg
12,99 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
17,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.9
z 15 opinii

18% taniej

BIO PLANET Kasza gryczana krakowska niepalona BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza gryczana krakowska niepalona BIO

500 g
15,98 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-12-2026
4.9
z 45 opinii
KUPIEC Kasza gryczana biała (4x100g) 400 g

KUPIEC

Kasza gryczana biała (4x100g)

400 g
18,72 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 30 opinii
BIO PLANET Kasza gryczana niepalona bezglutenowa BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza gryczana niepalona bezglutenowa BIO

500 g
17,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.9
z 49 opinii
SANTE Kasza gryczana biała 350 g

SANTE

Kasza gryczana biała

350 g
15,69 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2027

Produkty marki BIO PLANET

5.0
z 113 opinii
BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego - 18 szt. BIO 1 szt

BIO PLANET

Jaja kurze z chowu ekologicznego - 18 szt. BIO

1 szt
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 156 opinii

22% taniej

BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego - 6 szt. BIO 1 szt

BIO PLANET

Jaja kurze z chowu ekologicznego - 6 szt. BIO

1 szt
Cena promocyjna8,99 zł
11,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
5.0
z 13 opinii
BIO PLANET Syrop klonowy bezglutenowy BIO 250 ml

BIO PLANET

Syrop klonowy bezglutenowy BIO

250 ml
75,96 zł/l
Cena promocyjna18,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-07-2028
5.0
z 55 opinii
BIO PLANET Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy 500 g

BIO PLANET

Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy

500 g
17,78 zł/kg
12,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2027
4.9
z 50 opinii

30% taniej

BIO PLANET Ryż basmati biały bezglutenowy BIO 1 kg

BIO PLANET

Ryż basmati biały bezglutenowy BIO

1 kg
15,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,49 zł
22,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
4.9
z 49 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane górskie BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki owsiane górskie BIO

600 g
16,65 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
4.9
z 38 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane bezglutenowe BIO 1 kg

BIO PLANET

Płatki owsiane bezglutenowe BIO

1 kg
17,99 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
4.9
z 19 opinii
BIO PLANET Serek waniliowy BIO 150 g

BIO PLANET

Serek waniliowy BIO

150 g
25,27 zł/kg
Cena promocyjna3,79 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 18 opinii

25% taniej

BIO PLANET Quinoa trójkolorowa (Komosa ryżowa) BIO 250 g

BIO PLANET

Quinoa trójkolorowa (Komosa ryżowa) BIO

250 g
35,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027
5.0
z 24 opinii
BIO PLANET Ser Tylżycki (plastry) BIO 125 g

BIO PLANET

Ser Tylżycki (plastry) BIO

125 g
66,32 zł/kg
Cena promocyjna8,29 zł
9,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 30 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki owsiane BIO

600 g
15,82 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2027
5.0
z 56 opinii

18% taniej

BIO PLANET Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO 350 g

BIO PLANET

Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO

350 g
18,83 zł/kg
Cena promocyjna6,59 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 16 opinii
BIO PLANET Kasza jęczmienna pęczak BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza jęczmienna pęczak BIO

500 g
10,98 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
5.0
z 26 opinii

27% taniej

BIO PLANET Makaron krajanka (2-jajeczny) BIO 250 g

BIO PLANET

Makaron krajanka (2-jajeczny) BIO

250 g
24,76 zł/kg
Cena promocyjna6,19 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 25 opinii
BIO PLANET Kasza manna BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza manna BIO

500 g
13,98 zł/kg
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 19 opinii
BIO PLANET Kasza bulgur BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza bulgur BIO

500 g
13,98 zł/kg
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store