Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Ryż
Brązowy
Pozostałe
KUPIEC Ryż pełnoziarnisty parboiled naturalny (4x100g)
Ryż pełnoziarnisty parboiled naturalny (4x100g) KUPIEC 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 10 opinii

KUPIEC Ryż pełnoziarnisty parboiled naturalny (4x100g)

400 g
KUPIEC
Urugwaj

Cena6,99 zł
17,47 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Ryż Pełnoziarnisty Parboiled Naturalny to ryż, który poddaje się działaniu pary wodnej pod ciśnieniem, dzięki czemu zachowuje więcej składników odżywczych i błonnika. Ma charakterystyczny, delikatny i lekko słonawy smak. Idealnie sprawdzi się w lekkich sałatkach z dodatkiem świeżych warzyw, owoców morza czy białego mięsa.


Cechy

Polska Marka

wysoka jakość zbóż


KUPIEC Ryż pełnoziarnisty parboiled naturalny (4x100g)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.10.2026
Dostępne warianty
KUPIEC Ryż naturalny brązowy (4x100g)
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1518.00 kJ
18.1%
Wartość energetyczna (kcal)
358.00 kcal
17.9%
Tłuszcz (g)
2.40 g
3.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.50 g
2.5%
Węglowodany (g)
75.00 g
28.8%
w tym cukry (g)
< 0.50 g
Błonnik (g)
2.90 g
Białko (g)
7.70 g
15.4%
Sól (g)
0.03 g
0.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
10 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
70%
4
30%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jagoda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2026
0
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.05.2026
0
0
Sandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.04.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
03.01.2026
0
0
Henryk
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
20.12.2025
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.10.2025
0
0
dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.09.2025
0
0
Sławomir
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.08.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2025
0
0
Krystian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
25.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
17,47 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
KUPIEC SPÓŁKA Z OGRA
Marka:
KUPIEC
EAN:
5906747171261
Cena za kg:
17,47 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
KUPIEC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KUPIEC SPÓŁKA Z OGRA
EAN:
5906747171261

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Gotować we wrzątku(Od temperatury otoczenia):

Jedną torebkę włożyć do 1 litra wrzątku. Dodać szczyptę soli. Gotować pod przykryciem. 10 min Wyjąć, odsączyć i rozciąć torebkę.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Data minimalnej trwałości na spodzie opakowania.


Informacje producenta

Marka

Kupiec


Marka standaryzowana

MarkaKupiec

Opis produktu

Ryż Pełnoziarnisty Parboiled Naturalny to ryż, który poddaje się działaniu pary wodnej pod ciśnieniem, dzięki czemu zachowuje więcej składników odżywczych i błonnika. Ma charakterystyczny, delikatny i lekko słonawy smak. Idealnie sprawdzi się w lekkich sałatkach z dodatkiem świeżych warzyw, owoców morza czy białego mięsa.


O producencie

Posiadamy certyfikowane systemy Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności. Szczegółowe informacje i certyfikaty dostępne na naszej stronie www.kupiec.pl


Dodatkowe informacje

Instagram: kupiec_pl Facebook: kupiecpl Youtube: kupiectv


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Ryż

Wariant pełnoziarnisty parboiled naturalny

Produkty z kategorii Brązowy

5.0
z 10 opinii

22% taniej

BIO PLANET Ryż brązowy okrągły BIO 500 g

BIO PLANET

Ryż brązowy okrągły BIO

500 g
19,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
12,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
4.7
z 10 opinii
KUPIEC Ryż pełnoziarnisty parboiled naturalny (4x100g) 400 g

KUPIEC

Ryż pełnoziarnisty parboiled naturalny (4x100g)

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

Produkty marki KUPIEC

5.0
z 146 opinii
KUPIEC Płatki owsiane błyskawiczne 400 g

KUPIEC

Płatki owsiane błyskawiczne

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 225 opinii
KUPIEC Kasza gryczana prażona (4x100g) 400 g

KUPIEC

Kasza gryczana prażona (4x100g)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 23 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka z maliną i żurawiną (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka z maliną i żurawiną (instant)

50 g
47,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,39 zł
2,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 100 opinii
KUPIEC Kasza gryczana prażona 400 g

KUPIEC

Kasza gryczana prażona

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 45 opinii
KUPIEC Kasza gryczana biała (4x100g) 400 g

KUPIEC

Kasza gryczana biała (4x100g)

400 g
18,72 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 123 opinii
KUPIEC Podpłomyki bez dodatku cukru 70 g

KUPIEC

Podpłomyki bez dodatku cukru

70 g
62,14 zł/kg
Cena4,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 70 opinii
KUPIEC Płatki owsiane zwykłe 400 g

KUPIEC

Płatki owsiane zwykłe

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 124 opinii
KUPIEC Płatki owsiane górskie 400 g

KUPIEC

Płatki owsiane górskie

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.7
z 12 opinii
KUPIEC Płatki jęczmienne błyskawiczne 400 g

KUPIEC

Płatki jęczmienne błyskawiczne

400 g
11,97 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 314 opinii
KUPIEC Bułka tarta 400 g

KUPIEC

Bułka tarta

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 69 opinii
KUPIEC Ryż biały 1 kg

KUPIEC

Ryż biały

1 kg
7,99 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 21 opinii
KUPIEC Wafle ryżowe w polewie jogurtowej o smaku owoce leśne 60 g

KUPIEC

Wafle ryżowe w polewie jogurtowej o smaku owoce leśne

60 g
108,17 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.7
z 18 opinii
KUPIEC Wafle ryżowe w polewie jogurtowej o smaku mango 60 g

KUPIEC

Wafle ryżowe w polewie jogurtowej o smaku mango

60 g
108,17 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 113 opinii
KUPIEC Wafle ryżowe z mleczną czekoladą (bezglutenowe) 60 g

KUPIEC

Wafle ryżowe z mleczną czekoladą (bezglutenowe)

60 g
99,83 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 38 opinii
KUPIEC Wafle ryżowe w czekoladzie deserowej 60 g

KUPIEC

Wafle ryżowe w czekoladzie deserowej

60 g
99,83 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 61 opinii
KUPIEC Wafle kukurydziane z solą morską (bezglutenowe) 105 g

KUPIEC

Wafle kukurydziane z solą morską (bezglutenowe)

105 g
47,52 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store