Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Kasza
Jęczmienna
Wiejska (łamana)
KUPIEC Kasza jęczmienna mazurska
Kasza jęczmienna mazurska KUPIEC 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 20 opinii

KUPIEC Kasza jęczmienna mazurska

400 g
KUPIEC
Polska

Cena3,99 zł
9,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kasza jęczmienna Kupiec to produkt doskonały do każdej kuchni jako alternatywa dla codziennych, popularnych dań. Świetnie sprawdzi się w zastępstwie za ziemniaki, czy inne kasze. Wyróżnia się delikatnym smakiem, który wyśmienicie komponuje się z różnego rodzaju daniami mięsnymi i sosami.

Kasza jęczmienna Kupiec jest bardzo łatwa w przygotowaniu. Wystarczy odpowiednią ilość wsypać do wrzątku i gotować przez następne 15 minut. Można dosolić do smaku. Jest bardzo pożywna i po prostu smaczna.

Kasza jęczmienna Kupiec - co warto o niej wiedzieć?

  • W opakowaniu znajduje się 400 g
  • Idealny element obiadu
  • Łatwa w przygotowaniu

Cechy

źródło błonnika


KUPIEC Kasza jęczmienna mazurska


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2027
Dostępne warianty
KUPIEC Kasza jęczmienna pęczak
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1439.00 kJ
17.1%
Wartość energetyczna (kcal)
340.00 kcal
17.0%
Tłuszcz (g)
1.60 g
2.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.40 g
2.0%
Węglowodany (g)
69.00 g
26.5%
w tym cukry (g)
2.00 g
2.2%
Błonnik (g)
5.00 g
Białko (g)
9.80 g
19.6%
Sól (g)
< 0.01 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
20 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.08.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.08.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
24.07.2026
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.07.2026
0
0
Elżbieta Buczyńska
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.02.2026
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.01.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
ANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.01.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.01.2026
0
0
Włodzimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.12.2025
0
0
Bozena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.11.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
07.10.2025
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.10.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2025
0
0
Bogumiła
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.08.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
9,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
KUPIEC SPÓŁKA Z OGRA
Marka:
KUPIEC
EAN:
5902172000367
Cena za kg:
9,97 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
KUPIEC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KUPIEC SPÓŁKA Z OGRA
EAN:
5902172000367

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Gotować we wrzątku(Od temperatury otoczenia):

1. Zagotować wodę w ilości dwa razy większej niż ilość kaszy. 2. Kaszę wsypać do wrzącej, osolonej wody i gotować na małym ogniu ok. 15 minut, od czasu do czasu mieszając. 3. Tak przygotowaną kaszę pozostawić na kilka minut pod przykryciem.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem:/ Nr partii: patrz poniżej. Przechowywać w suchym miejscu, szczelnie zamknięte.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Jedna porcja dostarcza (~50 g): energia 720 kJ 170 kcal 9%* w 100 g: 1439 kJ / 340 kcal *% RWS *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)


Informacje producenta

Marka

Kupiec


Marka standaryzowana

MarkaKupiec

O producencie

Posiadamy certyfikowane systemy Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności. Szczegółowe informacje i certyfikaty dostępne na naszej stronie: www.kupiec.pl


Dodatkowe informacje

#ZdrowaRadoscZycia


Oświadczenia żywieniowe

źródło błonnika


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kasza jęczmienna

Wariant mazurska


Opis produktu

Kasza jęczmienna należy do grupy naturalnych, pełnoziarnistych, bardzo wartościowych produktów zbożowych. Jest produkowana z najwyższej jakości ziarna jęczmienia. Ma wszechstronne zastosowanie w kuchni, może być spożywana jako samodzielne danie lub jako składnik zup, zapiekanek, farszów. Jedząc kasze dostarczamy organizmowi cenne białko roślinne, a także witaminy (głównie z grupy B) i składniki mineralne (żelazo, miedź, potas i fosfor). Kasza jęczmienna jest nie tylko pożywna, ale i bardzo smaczna.

O marce

#ZdrowaRadoscZycia

Pochodzenie

:Wyprodukowano w Polsce

Produkty z kategorii Jęczmienna

4.9
z 20 opinii
KUPIEC Kasza jęczmienna mazurska 400 g

KUPIEC

Kasza jęczmienna mazurska

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 43 opinii
SARITA Kasza jęczmienna wiejska gruba 1 kg

SARITA

Kasza jęczmienna wiejska gruba

1 kg
2,99 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-07-2027
4.9
z 28 opinii
KUPIEC Kasza jęczmienna wiejska (4x80g) 320 g

KUPIEC

Kasza jęczmienna wiejska (4x80g)

320 g
13,09 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 7 opinii
SONKO Kasza jęczmienna wiejska (4x100g) 400 g

SONKO

Kasza jęczmienna wiejska (4x100g)

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Produkty marki KUPIEC

4.9
z 225 opinii
KUPIEC Kasza gryczana prażona (4x100g) 400 g

KUPIEC

Kasza gryczana prażona (4x100g)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 146 opinii
KUPIEC Płatki owsiane błyskawiczne 400 g

KUPIEC

Płatki owsiane błyskawiczne

400 g
9,47 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 23 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka z maliną i żurawiną (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka z maliną i żurawiną (instant)

50 g
47,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,39 zł
2,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.7
z 12 opinii
KUPIEC Płatki jęczmienne błyskawiczne 400 g

KUPIEC

Płatki jęczmienne błyskawiczne

400 g
10,72 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 100 opinii
KUPIEC Kasza gryczana prażona 400 g

KUPIEC

Kasza gryczana prażona

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 45 opinii
KUPIEC Kasza gryczana biała (4x100g) 400 g

KUPIEC

Kasza gryczana biała (4x100g)

400 g
18,72 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 106 opinii
KUPIEC Ryż jaśminowy (4x100g) 400 g

KUPIEC

Ryż jaśminowy (4x100g)

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 262 opinii
KUPIEC Ryż biały (4x100g) 400 g

KUPIEC

Ryż biały (4x100g)

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 69 opinii
KUPIEC Ryż parboiled (4x100g) 400 g

KUPIEC

Ryż parboiled (4x100g)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 124 opinii
KUPIEC Płatki owsiane górskie 400 g

KUPIEC

Płatki owsiane górskie

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 70 opinii
KUPIEC Płatki owsiane zwykłe 400 g

KUPIEC

Płatki owsiane zwykłe

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 123 opinii
KUPIEC Podpłomyki bez dodatku cukru 70 g

KUPIEC

Podpłomyki bez dodatku cukru

70 g
62,14 zł/kg
Cena4,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 314 opinii
KUPIEC Bułka tarta 400 g

KUPIEC

Bułka tarta

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 105 opinii
KUPIEC Kasza manna 400 g

KUPIEC

Kasza manna

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 95 opinii
KUPIEC Kasza manna błyskawiczna 400 g

KUPIEC

Kasza manna błyskawiczna

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 7 opinii
KUPIEC Kasza jaglana 400 g

KUPIEC

Kasza jaglana

400 g
16,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store