Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Kasza
Jęczmienna
Wiejska (łamana)
SARITA Kasza jęczmienna wiejska gruba
Kasza jęczmienna wiejska gruba SARITA 1.00kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 43 opinii

SARITA Kasza jęczmienna wiejska gruba

1 kg
SARITA
Polska

Cena2,99 zł
2,99 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 26.07.2027

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
43 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
98%
4
2%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Sebastian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.08.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.08.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.07.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.06.2026
0
0
DOROTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.05.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Tetiana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.02.2026
0
0
Violetta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.02.2026
0
0
DOROTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.02.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.02.2026
0
0
Tetiana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.02.2026
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.02.2026
0
0
Dominika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
Tetiana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
16.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
2,99 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
MELVIT
Marka:
SARITA
EAN:
5908235944494
Cena za kg:
2,99 zł/kg
Waga:
1 kg
Marka:
SARITA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MELVIT
EAN:
5908235944494

Produkty z kategorii Jęczmienna

4.9
z 20 opinii
KUPIEC Kasza jęczmienna mazurska 400 g

KUPIEC

Kasza jęczmienna mazurska

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 28 opinii
KUPIEC Kasza jęczmienna wiejska (4x80g) 320 g

KUPIEC

Kasza jęczmienna wiejska (4x80g)

320 g
13,09 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 43 opinii
SARITA Kasza jęczmienna wiejska gruba 1 kg

SARITA

Kasza jęczmienna wiejska gruba

1 kg
2,99 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-07-2027
4.9
z 7 opinii
SONKO Kasza jęczmienna wiejska (4x100g) 400 g

SONKO

Kasza jęczmienna wiejska (4x100g)

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Produkty marki SARITA

5.0
z 21 opinii
SARITA Groch żółty łuskany połówki 400 g

SARITA

Groch żółty łuskany połówki

400 g
6,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,69 zł
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 155 opinii
SARITA Kasza gryczana (4x100g) 400 g

SARITA

Kasza gryczana (4x100g)

400 g
7,48 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2027
4.9
z 39 opinii
SARITA Kasza jaglana (4x100g) 400 g

SARITA

Kasza jaglana (4x100g)

400 g
6,72 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 57 opinii
SARITA Kasza jęczmienna (4x100g) 400 g

SARITA

Kasza jęczmienna (4x100g)

400 g
6,23 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-07-2027
4.8
z 63 opinii
SARITA Ryż biały 1 kg

SARITA

Ryż biały

1 kg
5,99 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 50 opinii
SARITA Mąka pszenna luksusowa (typ 550) 1 kg

SARITA

Mąka pszenna luksusowa (typ 550)

1 kg
2,99 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
5.0
z 60 opinii
SARITA Mąka pszenna tortowa (typ 450) 1 kg

SARITA

Mąka pszenna tortowa (typ 450)

1 kg
2,99 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-11-2026
4.9
z 26 opinii
SARITA Mąka pszenna krupczatka (typ 450) 1 kg

SARITA

Mąka pszenna krupczatka (typ 450)

1 kg
2,99 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.9
z 41 opinii
SARITA Mąka pszenna wrocławska (typ 500) 1 kg

SARITA

Mąka pszenna wrocławska (typ 500)

1 kg
2,99 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
5.0
z 74 opinii
SARITA Ryż biały (4x100g) 400 g

SARITA

Ryż biały (4x100g)

400 g
8,72 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-09-2027
4.9
z 23 opinii
SARITA Ryż biały parboiled (4x100g) 400 g

SARITA

Ryż biały parboiled (4x100g)

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 25 opinii
SARITA Ryż brązowy długi (4x100g) 400 g

SARITA

Ryż brązowy długi (4x100g)

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-05-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store