Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Ryż
Brązowy
Długoziarnisty
SARITA Ryż brązowy długi (4x100g)
Ryż brązowy długi (4x100g) SARITA 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 25 opinii

SARITA Ryż brązowy długi (4x100g)

400 g
SARITA
Argentyna

Cena3,99 zł
9,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 05.05.2027
Tagi
Superfoods

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
25 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry i niedrogi.
23.08.2025
0
0
Norbert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.06.2026
0
0
Patryk
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.04.2026
0
0
bszafpl
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
14.04.2026
0
0
Jozef
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Marlena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.03.2026
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.02.2026
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.02.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.02.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.02.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2026
0
0
Elena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.12.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.12.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.11.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
16.10.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
9,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
SARITA
EAN:
5902241744604
Cena za kg:
9,97 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
SARITA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5902241744604

Produkty z kategorii Brązowy

5.0
z 21 opinii
BRITTA Ryż brązowy (4x100g) 400 g

BRITTA

Ryż brązowy (4x100g)

400 g
14,47 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2027
5.0
z 22 opinii
BEN'S ORIGINAL Ryż pełnoziarnisty (4x125g) 500 g

BEN'S ORIGINAL

Ryż pełnoziarnisty (4x125g)

500 g
29,98 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027
4.9
z 25 opinii
SARITA Ryż brązowy długi (4x100g) 400 g

SARITA

Ryż brązowy długi (4x100g)

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-05-2027
5.0
z 28 opinii
KUPIEC Ryż naturalny brązowy (4x100g) 400 g

KUPIEC

Ryż naturalny brązowy (4x100g)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Produkty marki SARITA

5.0
z 21 opinii
SARITA Groch żółty łuskany połówki 400 g

SARITA

Groch żółty łuskany połówki

400 g
6,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,69 zł
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 155 opinii
SARITA Kasza gryczana (4x100g) 400 g

SARITA

Kasza gryczana (4x100g)

400 g
7,48 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2027
4.9
z 39 opinii
SARITA Kasza jaglana (4x100g) 400 g

SARITA

Kasza jaglana (4x100g)

400 g
6,72 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 57 opinii
SARITA Kasza jęczmienna (4x100g) 400 g

SARITA

Kasza jęczmienna (4x100g)

400 g
6,23 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-07-2027
4.8
z 63 opinii
SARITA Ryż biały 1 kg

SARITA

Ryż biały

1 kg
5,99 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 50 opinii
SARITA Mąka pszenna luksusowa (typ 550) 1 kg

SARITA

Mąka pszenna luksusowa (typ 550)

1 kg
2,99 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
5.0
z 60 opinii
SARITA Mąka pszenna tortowa (typ 450) 1 kg

SARITA

Mąka pszenna tortowa (typ 450)

1 kg
2,99 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-11-2026
4.9
z 26 opinii
SARITA Mąka pszenna krupczatka (typ 450) 1 kg

SARITA

Mąka pszenna krupczatka (typ 450)

1 kg
2,99 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.9
z 41 opinii
SARITA Mąka pszenna wrocławska (typ 500) 1 kg

SARITA

Mąka pszenna wrocławska (typ 500)

1 kg
2,99 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
5.0
z 74 opinii
SARITA Ryż biały (4x100g) 400 g

SARITA

Ryż biały (4x100g)

400 g
8,72 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-09-2027
4.9
z 23 opinii
SARITA Ryż biały parboiled (4x100g) 400 g

SARITA

Ryż biały parboiled (4x100g)

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 43 opinii
SARITA Kasza jęczmienna wiejska gruba 1 kg

SARITA

Kasza jęczmienna wiejska gruba

1 kg
2,99 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store