Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Mąka
Pszenna
Luksusowa
SARITA Mąka pszenna luksusowa (typ 550)
Mąka pszenna luksusowa (typ 550) SARITA 1.00kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 50 opinii

SARITA Mąka pszenna luksusowa (typ 550)

1 kg
SARITA
Polska

Cena2,99 zł
2,99 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
SARITA Mąka pszenna tortowa (typ 450)
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
50 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszna chałka wychodzi
20.04.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Super👍️
30.08.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
często jej używam
17.07.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.10.2026
0
0
Jowita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.09.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.09.2026
0
0
MAŁGORZATA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.09.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.07.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.06.2026
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2026
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2026
0
0
Magda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2026
0
0
Zanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
01.04.2026
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.03.2026
0
0
Magda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.02.2026
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.02.2026
0
0
Angelika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
2,99 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
SARITA
EAN:
5908235940687
Cena za kg:
2,99 zł/kg
Waga:
1 kg
Marka:
SARITA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5908235940687

Produkty z kategorii Pszenna

5.0
z 201 opinii
Nowość
LUBELLA Mąka puszysta - Luksusowa (typ 550) 1 kg

LUBELLA

Mąka puszysta - Luksusowa (typ 550)

1 kg
3,59 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 160 opinii
ŻABCZYŃSCY To ta! Mąka pszenna luksusowa (typ 500) 1 kg

ŻABCZYŃSCY To ta!

Mąka pszenna luksusowa (typ 500)

1 kg
2,99 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2026
4.9
z 50 opinii
SARITA Mąka pszenna luksusowa (typ 550) 1 kg

SARITA

Mąka pszenna luksusowa (typ 550)

1 kg
2,99 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka

Produkty marki SARITA

5.0
z 21 opinii
SARITA Groch żółty łuskany połówki 400 g

SARITA

Groch żółty łuskany połówki

400 g
6,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,69 zł
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 155 opinii
SARITA Kasza gryczana (4x100g) 400 g

SARITA

Kasza gryczana (4x100g)

400 g
7,48 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2027
4.9
z 39 opinii
SARITA Kasza jaglana (4x100g) 400 g

SARITA

Kasza jaglana (4x100g)

400 g
6,72 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 57 opinii
SARITA Kasza jęczmienna (4x100g) 400 g

SARITA

Kasza jęczmienna (4x100g)

400 g
6,23 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-07-2027
4.8
z 63 opinii
SARITA Ryż biały 1 kg

SARITA

Ryż biały

1 kg
5,99 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 60 opinii
SARITA Mąka pszenna tortowa (typ 450) 1 kg

SARITA

Mąka pszenna tortowa (typ 450)

1 kg
2,99 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-11-2026
4.9
z 26 opinii
SARITA Mąka pszenna krupczatka (typ 450) 1 kg

SARITA

Mąka pszenna krupczatka (typ 450)

1 kg
2,99 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.9
z 41 opinii
SARITA Mąka pszenna wrocławska (typ 500) 1 kg

SARITA

Mąka pszenna wrocławska (typ 500)

1 kg
2,99 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
5.0
z 74 opinii
SARITA Ryż biały (4x100g) 400 g

SARITA

Ryż biały (4x100g)

400 g
8,72 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-09-2027
4.9
z 23 opinii
SARITA Ryż biały parboiled (4x100g) 400 g

SARITA

Ryż biały parboiled (4x100g)

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 25 opinii
SARITA Ryż brązowy długi (4x100g) 400 g

SARITA

Ryż brązowy długi (4x100g)

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-05-2027
5.0
z 43 opinii
SARITA Kasza jęczmienna wiejska gruba 1 kg

SARITA

Kasza jęczmienna wiejska gruba

1 kg
2,99 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store