Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Musli, płatki, granole
Płatki zbożowe
Orkiszowe
SZCZYTNO Płatki orkiszowe błyskawiczne
Płatki orkiszowe błyskawiczne SZCZYTNO 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 16 opinii

SZCZYTNO Płatki orkiszowe błyskawiczne

400 g
SZCZYTNO
Polska

Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
14,47 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (11% taniej)

Promocja do 31.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 24.07.2027
Dostępne warianty
SZCZYTNO Płatki jęczmienne błyskawiczne
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
16 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.09.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.07.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.02.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.01.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.12.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.11.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.11.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.10.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.10.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.10.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.09.2025
0
0
Sławomir
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.09.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.08.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.06.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
14,47 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
MELVIT
Marka:
SZCZYTNO
EAN:
5906827012255
Cena za kg:
14,47 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
SZCZYTNO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MELVIT
EAN:
5906827012255

Produkty z kategorii Orkiszowe

5.0
z 16 opinii
SZCZYTNO Płatki orkiszowe błyskawiczne 400 g

SZCZYTNO

Płatki orkiszowe błyskawiczne

400 g
14,47 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-07-2027
4.8
z 20 opinii
KUPIEC Płatki orkiszowe pełnoziarniste 200 g

KUPIEC

Płatki orkiszowe pełnoziarniste

200 g
23,95 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 10 opinii
BIO PLANET Płatki orkiszowe BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki orkiszowe BIO

600 g
16,65 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027

Produkty marki SZCZYTNO

4.9
z 79 opinii
SZCZYTNO Kasza jęczmienna perłowa średnia 400 g

SZCZYTNO

Kasza jęczmienna perłowa średnia

400 g
8,72 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
4.9
z 13 opinii
SZCZYTNO Płatki jęczmienne błyskawiczne 400 g

SZCZYTNO

Płatki jęczmienne błyskawiczne

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store