Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Musli, płatki, granole
Granole
Czekoladowe
ONEDAYMORE Granola czekoladowa z malinami (refill)
Granola Czekoladowa z Malinami ONE DAY MORE REFILL 450g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 12 opinii

ONEDAYMORE Granola czekoladowa z malinami (refill)

450 g
ONEDAYMORE
Polska

Frisco poleca
Cena14,99 zł
33,31 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Tagi
promocja
Frisco okazja

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
12 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
83%
4
8%
3
8%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Róża
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie podeszła mi ta granola smakowo
30.04.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszna i nie słodka!
08.11.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2026
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.02.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.01.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.01.2026
0
0
Sara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.12.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.11.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.10.2025
0
0
Areta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2025
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
33,31 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
450 g
Dostawca:
ONEDAYMORE
Marka:
ONEDAYMORE
EAN:
5902884468424
Cena za kg:
33,31 zł/kg
Waga:
450 g
Marka:
ONEDAYMORE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ONEDAYMORE
EAN:
5902884468424

Produkty z kategorii Czekoladowe

4.9
z 49 opinii
SANTE Granola z brownie i wiśniami 300 g

SANTE

Granola z brownie i wiśniami

300 g
23,30 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
5.0
z 13 opinii

18% taniej

ONEDAYMORE Granola potrójnie czekoladowa 500 g

ONEDAYMORE

Granola potrójnie czekoladowa

500 g
25,98 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
15,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 38 opinii
SANTE Granola z belgijską czekoladą i pomarańczami 300 g

SANTE

Granola z belgijską czekoladą i pomarańczami

300 g
29,30 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,79 zł
9,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-01-2027
4.9
z 8 opinii

18% taniej

ONEDAYMORE Granola z dubajską czekoladą 450 g

ONEDAYMORE

Granola z dubajską czekoladą

450 g
39,98 zł/kg
Cena promocyjna17,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.7
z 20 opinii
BAKALLAND Granola z orzechami i kawałkami czekolady 300 g

BAKALLAND

Granola z orzechami i kawałkami czekolady

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 12 opinii
BAKALLAND Granola czekoladowa 300 g

BAKALLAND

Granola czekoladowa

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.5
z 2 opinii
GRACI Granola funkcjonalna HIGH POWER PROTEIN z płatkami owsianymi, kakao i białkiem grochu 300 g

GRACI

Granola funkcjonalna HIGH POWER PROTEIN z płatkami owsianymi, kakao i białkiem grochu

300 g
44,97 zł/kg
Frisco poleca
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2027
4.8
z 12 opinii
ONEDAYMORE Granola czekoladowa z malinami (refill) 450 g

ONEDAYMORE

Granola czekoladowa z malinami (refill)

450 g
33,31 zł/kg
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
5.0
z 96 opinii
Nowość
SANTE Granola z kawałkami czekolady 350 g

SANTE

Granola z kawałkami czekolady

350 g
28,54 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027
4.9
z 35 opinii
SANTE Granola czekoladowa z kawałkami białej czekolady i truskawkami 350 g

SANTE

Granola czekoladowa z kawałkami białej czekolady i truskawkami

350 g
28,54 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2027
4.9
z 8 opinii
ONEDAYMORE Granola potrójnie czekoladowa (refill) 500 g

ONEDAYMORE

Granola potrójnie czekoladowa (refill)

500 g
31,98 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 1 opinii
ONEDAYMORE Granola potrójnie czekoladowa 200 g

ONEDAYMORE

Granola potrójnie czekoladowa

200 g
59,95 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

Produkty marki ONEDAYMORE

5.0
z 13 opinii

18% taniej

ONEDAYMORE Granola potrójnie czekoladowa 500 g

ONEDAYMORE

Granola potrójnie czekoladowa

500 g
25,98 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
15,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 10 opinii

18% taniej

ONEDAYMORE Granola owocowa z jabłkami i porzeczkami 450 g

ONEDAYMORE

Granola owocowa z jabłkami i porzeczkami

450 g
31,09 zł/kg
Cena promocyjna13,99 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 8 opinii

18% taniej

ONEDAYMORE Granola z dubajską czekoladą 450 g

ONEDAYMORE

Granola z dubajską czekoladą

450 g
39,98 zł/kg
Cena promocyjna17,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 8 opinii
ONEDAYMORE Granola potrójnie czekoladowa (refill) 500 g

ONEDAYMORE

Granola potrójnie czekoladowa (refill)

500 g
31,98 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 20 opinii
ONEDAYMORE Owsianka z suszonymi morelami i płatkami migdałów 350 g

ONEDAYMORE

Owsianka z suszonymi morelami i płatkami migdałów

350 g
35,97 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 10 opinii
ONEDAYMORE Owsianka z białą czekoladą i czarnymi porzeczkami 350 g

ONEDAYMORE

Owsianka z białą czekoladą i czarnymi porzeczkami

350 g
35,97 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
ONEDAYMORE Musli Superfoods ACTIVE z borówkami i spiruliną (bez dodatku cukru) 480 g

ONEDAYMORE

Musli Superfoods ACTIVE z borówkami i spiruliną (bez dodatku cukru)

480 g
41,23 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,79 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
ONEDAYMORE Owsianka czekoladowa 450 g

ONEDAYMORE

Owsianka czekoladowa

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 7 opinii
ONEDAYMORE Musli proteinowe 400 g

ONEDAYMORE

Musli proteinowe

400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 8 opinii
ONEDAYMORE Granola proteinowa 400 g

ONEDAYMORE

Granola proteinowa

400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 13 opinii
ONEDAYMORE Musli owocowe (refill) 400 g

ONEDAYMORE

Musli owocowe (refill)

400 g
39,98 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 6 opinii
ONEDAYMORE Musli KONCENTRACJA z orzechami i gorzką czekoladą 450 g

ONEDAYMORE

Musli KONCENTRACJA z orzechami i gorzką czekoladą

450 g
44,42 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 7 opinii
ONEDAYMORE Musli czekoladowe (refill) 400 g

ONEDAYMORE

Musli czekoladowe (refill)

400 g
39,98 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 7 opinii
ONEDAYMORE Owsianka z dodatkiem bananów i inuliną z cykorii (bez dodatku cukru) 450 g

ONEDAYMORE

Owsianka z dodatkiem bananów i inuliną z cykorii (bez dodatku cukru)

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.5
z 6 opinii
ONEDAYMORE Owsianka jabłkowo-cynamonowa (bez dodatku cukru) 450 g

ONEDAYMORE

Owsianka jabłkowo-cynamonowa (bez dodatku cukru)

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 6 opinii
ONEDAYMORE Owsianka proteinowa z bananami i słonym karmelem 450 g

ONEDAYMORE

Owsianka proteinowa z bananami i słonym karmelem

450 g
39,98 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store