Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Musli, płatki, granole
Granole
Czekoladowe

Czekoladowe

Wróć do Granole




4.9
z 49 opinii
SANTE Granola z brownie i wiśniami 300 g

SANTE

Granola z brownie i wiśniami

300 g
23,30 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027

4.9
z 37 opinii
SANTE Granola z belgijską czekoladą i pomarańczami 300 g

SANTE

Granola z belgijską czekoladą i pomarańczami

300 g
29,30 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,79 zł
9,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-01-2027

4.9
z 8 opinii

18% taniej

ONEDAYMORE Granola z dubajską czekoladą 450 g

ONEDAYMORE

Granola z dubajską czekoladą

450 g
39,98 zł/kg
Cena promocyjna17,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.9
z 8 opinii
ONEDAYMORE Granola potrójnie czekoladowa (refill) 500 g

ONEDAYMORE

Granola potrójnie czekoladowa (refill)

500 g
25,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
13,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.7
z 20 opinii
BAKALLAND Granola z orzechami i kawałkami czekolady 300 g

BAKALLAND

Granola z orzechami i kawałkami czekolady

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.8
z 12 opinii
BAKALLAND Granola czekoladowa 300 g

BAKALLAND

Granola czekoladowa

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.8
z 12 opinii
ONEDAYMORE Granola czekoladowa z malinami (refill) 450 g

ONEDAYMORE

Granola czekoladowa z malinami (refill)

450 g
33,31 zł/kg
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka

4.0
z 1 opinii
GRACI Granola funkcjonalna HIGH POWER PROTEIN z płatkami owsianymi, kakao i białkiem grochu 300 g

GRACI

Granola funkcjonalna HIGH POWER PROTEIN z płatkami owsianymi, kakao i białkiem grochu

300 g
44,97 zł/kg
Frisco poleca
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2027

5.0
z 96 opinii
Nowość
SANTE Granola z kawałkami czekolady 350 g

SANTE

Granola z kawałkami czekolady

350 g
28,54 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027

4.9
z 35 opinii
SANTE Granola czekoladowa z kawałkami białej czekolady i truskawkami 350 g

SANTE

Granola czekoladowa z kawałkami białej czekolady i truskawkami

350 g
28,54 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2027

5.0
z 13 opinii

18% taniej

ONEDAYMORE Granola potrójnie czekoladowa 500 g

ONEDAYMORE

Granola potrójnie czekoladowa

500 g
25,98 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
15,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026


5.0
z 1 opinii
ONEDAYMORE Granola potrójnie czekoladowa 200 g

ONEDAYMORE

Granola potrójnie czekoladowa

200 g
59,95 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store