Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Dżemy, miody i kremy

Dżemy, miody i kremy

Wróć do Konserwy i przetwory

DżemyKonfituryPowidłaMarmoladyMiodyKremy, pasty



BOUNTY Krem kokosowy 200 g

BOUNTY

Krem kokosowy

200 g
79,95 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2026

5.0
z 1 opinii
MARS Krem czekoladowy 200 g

MARS

Krem czekoladowy

200 g
79,95 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
PRIMAVIKA Pasta z nerkowców jabłko i cynamon 185 g

PRIMAVIKA

Pasta z nerkowców jabłko i cynamon

185 g
86,43 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026

4.9
z 7 opinii
GOOD NOOT Krem z orzechów laskowych Crunchy 300 g

GOOD NOOT

Krem z orzechów laskowych Crunchy

300 g
109,97 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2027

4.3
z 6 opinii
GOOD NOOT Krem migdałowy Crunchy 300 g

GOOD NOOT

Krem migdałowy Crunchy

300 g
109,97 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2027

5.0
z 7 opinii
SANTE GO ON! Krem proteinowy z białą czekoladą i masłem orzechowym (bez dodatku cukru) 180 g

SANTE GO ON!

Krem proteinowy z białą czekoladą i masłem orzechowym (bez dodatku cukru)

180 g
69,39 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027


5.0
z 7 opinii
NUTURA Pasta z orzechów laskowych 250 g

NUTURA

Pasta z orzechów laskowych

250 g
119,96 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027

5.0
z 7 opinii
NUTURA Pasta z orzechów nerkowca 250 g

NUTURA

Pasta z orzechów nerkowca

250 g
89,96 zł/kg
Cena22,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027

5.0
z 11 opinii
NUTURA Pasta z orzechów włoskich 250 g

NUTURA

Pasta z orzechów włoskich

250 g
107,96 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

4.9
z 11 opinii
NUTURA Pasta z pistacji 160 g

NUTURA

Pasta z pistacji

160 g
243,69 zł/kg
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2027

4.9
z 7 opinii
NUTURA Krem orzechowy o smaku batonika czekoladowo-karmelowego 250 g

NUTURA

Krem orzechowy o smaku batonika czekoladowo-karmelowego

250 g
47,96 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2027

5.0
z 8 opinii
NUTURA Krem orzechowy o smaku batonika czekoladowo-kokosowego 250 g

NUTURA

Krem orzechowy o smaku batonika czekoladowo-kokosowego

250 g
47,96 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-05-2027

4.2
z 4 opinii
NUTURA Pasta orzechowa mix 5 orzechów 250 g

NUTURA

Pasta orzechowa mix 5 orzechów

250 g
75,96 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka

4.9
z 8 opinii
NUTURA Pasta z migdałów 250 g

NUTURA

Pasta z migdałów

250 g
89,96 zł/kg
Cena22,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027

4.6
z 19 opinii
SANTE Krem pistacjowy 190 g

SANTE

Krem pistacjowy

190 g
121,00 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026

4.3
z 6 opinii
PISTI Krem pistacjowy do smarowania (45% pistacji) 200 g

PISTI

Krem pistacjowy do smarowania (45% pistacji)

200 g
169,95 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026

4.9
z 17 opinii
ST. DALFOUR Konfitura malinowa 284 g

ST. DALFOUR

Konfitura malinowa

284 g
62,99 zł/kg
Cena17,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2026

5.0
z 37 opinii
ST. DALFOUR Konfitura truskawkowa 284 g

ST. DALFOUR

Konfitura truskawkowa

284 g
62,99 zł/kg
Cena17,89 zł
Do koszyka

5.0
z 63 opinii
HERBAPOL Konfitura z wiśni (100% wiśnia nadwiślanka) 240 g

HERBAPOL

Konfitura z wiśni (100% wiśnia nadwiślanka)

240 g
28,29 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,79 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

4.9
z 71 opinii
ŁOWICZ Konfitura z truskawek 240 g

ŁOWICZ

Konfitura z truskawek

240 g
34,96 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

4.9
z 114 opinii
ŁOWICZ Konfitura z wiśni (100% polskich owoców) 240 g

ŁOWICZ

Konfitura z wiśni (100% polskich owoców)

240 g
34,96 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

5.0
z 48 opinii
ŁOWICZ Konfitura z jagód 240 g

ŁOWICZ

Konfitura z jagód

240 g
59,54 zł/kg
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

5.0
z 65 opinii
ŁOWICZ Konfitura z brzoskwiń 240 g

ŁOWICZ

Konfitura z brzoskwiń

240 g
34,96 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 71 opinii
ŁOWICZ Konfitura z czarnej porzeczki (100% polskich owoców) 240 g

ŁOWICZ

Konfitura z czarnej porzeczki (100% polskich owoców)

240 g
34,96 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 81 opinii
ŁOWICZ Konfitura z moreli 240 g

ŁOWICZ

Konfitura z moreli

240 g
34,96 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 26 opinii
ŁOWICZ Konfitura z owocami leśnymi 240 g

ŁOWICZ

Konfitura z owocami leśnymi

240 g
59,54 zł/kg
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

5.0
z 50 opinii
ST. DALFOUR Konfitura wiśniowa 284 g

ST. DALFOUR

Konfitura wiśniowa

284 g
62,99 zł/kg
Cena17,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2028

4.9
z 20 opinii
MK Konfitura brzoskwiniowa z sokiem z marakui o obniżonej zawartości cukrów 420 g

MK

Konfitura brzoskwiniowa z sokiem z marakui o obniżonej zawartości cukrów

420 g
17,83 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2028

4.9
z 23 opinii
MK Konfitura brzoskwiniowa o obniżonej zawartości cukrów 446 g

MK

Konfitura brzoskwiniowa o obniżonej zawartości cukrów

446 g
16,79 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2028

4.8
z 5 opinii
HERBAPOL Konfitura z truskawek 240 g

HERBAPOL

Konfitura z truskawek

240 g
31,21 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

5.0
z 17 opinii
KROKUS Konfitura malinowa 320 g

KROKUS

Konfitura malinowa

320 g
59,34 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

5.0
z 8 opinii
KROKUS Konfitura truskawkowa 320 g

KROKUS

Konfitura truskawkowa

320 g
59,34 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

4.8
z 6 opinii
KROKUS Konfitura jeżynowa 320 g

KROKUS

Konfitura jeżynowa

320 g
56,22 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka

4.5
z 2 opinii
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Konfitura z truskawek z cynamonem 200 g

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

Konfitura z truskawek z cynamonem

200 g
44,95 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

5.0
z 30 opinii
SĄDECKI BARTNIK Miód lipowy nektarowy 400 g

SĄDECKI BARTNIK

Miód lipowy nektarowy

400 g
44,97 zł/kg
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2028

4.9
z 21 opinii
Nowość
SĄDECKI BARTNIK Miód akacjowy nektarowy 400 g

SĄDECKI BARTNIK

Miód akacjowy nektarowy

400 g
47,87 zł/kg
Frisco poleca
Cena19,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2028

4.8
z 5 opinii
ŁOWICZ Miód nektarowy wielokwiatowy w MINI porcjach (30 szt.) 750 g

ŁOWICZ

Miód nektarowy wielokwiatowy w MINI porcjach (30 szt.)

750 g
47,60 zł/kg
Cena35,70 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

5.0
z 50 opinii
SĄDECKI BARTNIK Miód wielokwiatowy nektarowy 400 g

SĄDECKI BARTNIK

Miód wielokwiatowy nektarowy

400 g
39,98 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2028

5.0
z 49 opinii
MIODY POLSKIE Miód gryczany 400 g

MIODY POLSKIE

Miód gryczany

400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2029

5.0
z 22 opinii
MIODY POLSKIE Miód akacjowy 400 g

MIODY POLSKIE

Miód akacjowy

400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2029

4.9
z 30 opinii
PSZCZELARZ KOZACKI Miód nektarowy gryczany z Wyżyny Lubelskiej 400 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Miód nektarowy gryczany z Wyżyny Lubelskiej

400 g
52,47 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029

4.9
z 46 opinii
PSZCZELARZ KOZACKI Miód nektarowy wielokwiatowy z Wyżyny Lubelskiej 650 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Miód nektarowy wielokwiatowy z Wyżyny Lubelskiej

650 g
36,91 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2029

4.8
z 61 opinii
PSZCZELARZ KOZACKI Miód wielokwiatowy 400 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Miód wielokwiatowy

400 g
34,47 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2029

5.0
z 43 opinii
PSZCZELARZ KOZACKI Miód lipowy 400 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Miód lipowy

400 g
41,22 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2029

Łysoń Miód wielokwiatowy nektarowy 1.25 kg

Łysoń

Miód wielokwiatowy nektarowy

1.25 kg
47,19 zł/kg
Cena58,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

Łysoń Miód wielokwiatowy nektarowy 270 g

Łysoń

Miód wielokwiatowy nektarowy

270 g
74,04 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028

5.0
z 9 opinii
PSZCZELARZ KOZACKI Miód nektarowy wielokwiatowy (kamionka) 250 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Miód nektarowy wielokwiatowy (kamionka)

250 g
111,96 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2028

PSZCZELARZ KOZACKI Miód nektarowy lipowy (kamionka) 250 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Miód nektarowy lipowy (kamionka)

250 g
115,96 zł/kg
Cena28,99 zł
Do koszyka

2.0
z 1 opinii
Łysoń Zestaw miodów - wielokwiatowy, rzepakowy, spadziowy i gryczany (4 szt.) 200 g

Łysoń

Zestaw miodów - wielokwiatowy, rzepakowy, spadziowy i gryczany (4 szt.)

200 g
189,95 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

Łysoń Pyłek kwiatowy 180 g

Łysoń

Pyłek kwiatowy

180 g
177,72 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

4.7
z 3 opinii
PSZCZELARZ KOZACKI Miód z truskawką liofilizowaną 220 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Miód z truskawką liofilizowaną

220 g
72,68 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
PSZCZELARZ KOZACKI Zestaw prezentowy miodów 140 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Zestaw prezentowy miodów

140 g
178,50 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka

5.0
z 22 opinii
KROKUS Jabłka (bez dodatku cukru) 310 g

KROKUS

Jabłka (bez dodatku cukru)

310 g
51,58 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

4.8
z 26 opinii
GANDOLA Krem czekoladowy z orzechami laskowymi BIO 200 g

GANDOLA

Krem czekoladowy z orzechami laskowymi BIO

200 g
84,95 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2027

5.0
z 19 opinii
EKO WITAL Mus morelowy BIO 250 g

EKO WITAL

Mus morelowy BIO

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2028

4.9
z 33 opinii
MIODY POLSKIE Miód lipowy 400 g

MIODY POLSKIE

Miód lipowy

400 g
54,97 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2029

4.9
z 23 opinii
GANDOLA Krem z ciemnej czekolady z orzechami laskowymi BIO 200 g

GANDOLA

Krem z ciemnej czekolady z orzechami laskowymi BIO

200 g
82,45 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2026

5.0
z 8 opinii
EKO WITAL Mus malinowy BIO 250 g

EKO WITAL

Mus malinowy BIO

250 g
71,96 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2026

4.9
z 19 opinii
EKO WITAL Mus truskawkowy BIO 250 g

EKO WITAL

Mus truskawkowy BIO

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2028

4.9
z 12 opinii
MIODY POLSKIE Miód nektarowy lipowy 900 g

MIODY POLSKIE

Miód nektarowy lipowy

900 g
55,54 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029

4.6
z 9 opinii
MIODY POLSKIE Miód leśny 400 g

MIODY POLSKIE

Miód leśny

400 g
74,97 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2026

4.9
z 24 opinii
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Marmolada z pomarańczy 200 g

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

Marmolada z pomarańczy

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027

4.8
z 16 opinii
MIODY POLSKIE Miód faceliowy 400 g

MIODY POLSKIE

Miód faceliowy

400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2029

4.9
z 17 opinii
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Marmolada z czarnej porzeczki 200 g

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

Marmolada z czarnej porzeczki

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026

5.0
z 21 opinii
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Konfitura z mirabelki 200 g

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

Konfitura z mirabelki

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027

4.8
z 6 opinii
EKO WITAL Mus wiśniowy BIO 250 g

EKO WITAL

Mus wiśniowy BIO

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2028

4.8
z 38 opinii
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Konfitura z cytryny (z imbirem) 200 g

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

Konfitura z cytryny (z imbirem)

200 g
54,95 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026

5.0
z 27 opinii
MIODY POLSKIE Miód kremowany wielokwiatowy 350 g

MIODY POLSKIE

Miód kremowany wielokwiatowy

350 g
62,83 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2029

5.0
z 14 opinii
MIODY POLSKIE Miód leśny 900 g

MIODY POLSKIE

Miód leśny

900 g
62,21 zł/kg
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2028

5.0
z 9 opinii
ZWERGENWIESE Konfitura truskawkowa 70% BIO 225 g

ZWERGENWIESE

Konfitura truskawkowa 70% BIO

225 g
79,96 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026

5.0
z 11 opinii
ZWERGENWIESE Konfitura mus malinowy 70% BIO 225 g

ZWERGENWIESE

Konfitura mus malinowy 70% BIO

225 g
82,18 zł/kg
Cena18,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2027

5.0
z 1 opinii
FOODS BY ANN Mus kokosowy BIO 270 g

FOODS BY ANN

Mus kokosowy BIO

270 g
103,67 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2027

4.5
z 2 opinii
MIODY POLSKIE Miód nektarowy faceliowy 900 g

MIODY POLSKIE

Miód nektarowy faceliowy

900 g
61,10 zł/kg
Cena54,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2028

4.8
z 14 opinii
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Konfitura z truskawek (z gruszką i prosecco) 200 g

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

Konfitura z truskawek (z gruszką i prosecco)

200 g
59,95 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026
12

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store