Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Dżemy, miody i kremy
Miody

Miody

Wróć do Dżemy, miody i kremy

WielokwiatoweLipoweSpadzioweGryczaneAkacjoweFacelioweZ dodatkamiZestawy



4.9
z 68 opinii
MIODY POLSKIE Miód wielokwiatowy 900 g

MIODY POLSKIE

Miód wielokwiatowy

900 g
31,10 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2029

5.0
z 74 opinii
MIODY POLSKIE Miód wielokwiatowy 400 g

MIODY POLSKIE

Miód wielokwiatowy

400 g
37,48 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2029

5.0
z 30 opinii
SĄDECKI BARTNIK Miód lipowy nektarowy 400 g

SĄDECKI BARTNIK

Miód lipowy nektarowy

400 g
44,97 zł/kg
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2028

4.9
z 21 opinii
Nowość
SĄDECKI BARTNIK Miód akacjowy nektarowy 400 g

SĄDECKI BARTNIK

Miód akacjowy nektarowy

400 g
47,87 zł/kg
Frisco poleca
Cena19,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2028

Łysoń Miód wielokwiatowy nektarowy 270 g

Łysoń

Miód wielokwiatowy nektarowy

270 g
69,81 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna18,85 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028

4.8
z 5 opinii
ŁOWICZ Miód nektarowy wielokwiatowy w MINI porcjach (30 szt.) 750 g

ŁOWICZ

Miód nektarowy wielokwiatowy w MINI porcjach (30 szt.)

750 g
47,60 zł/kg
Cena35,70 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

5.0
z 49 opinii
MIODY POLSKIE Miód gryczany 400 g

MIODY POLSKIE

Miód gryczany

400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2029

5.0
z 22 opinii
MIODY POLSKIE Miód akacjowy 400 g

MIODY POLSKIE

Miód akacjowy

400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2029

5.0
z 50 opinii
SĄDECKI BARTNIK Miód wielokwiatowy nektarowy 400 g

SĄDECKI BARTNIK

Miód wielokwiatowy nektarowy

400 g
39,98 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2028

4.9
z 46 opinii
PSZCZELARZ KOZACKI Miód nektarowy wielokwiatowy z Wyżyny Lubelskiej 650 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Miód nektarowy wielokwiatowy z Wyżyny Lubelskiej

650 g
36,91 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2029

4.9
z 30 opinii
PSZCZELARZ KOZACKI Miód nektarowy gryczany z Wyżyny Lubelskiej 400 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Miód nektarowy gryczany z Wyżyny Lubelskiej

400 g
52,47 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029


4.8
z 61 opinii
PSZCZELARZ KOZACKI Miód wielokwiatowy 400 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Miód wielokwiatowy

400 g
34,47 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2029

5.0
z 43 opinii
PSZCZELARZ KOZACKI Miód lipowy 400 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Miód lipowy

400 g
41,22 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2029

5.0
z 9 opinii
PSZCZELARZ KOZACKI Miód nektarowy wielokwiatowy (kamionka) 250 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Miód nektarowy wielokwiatowy (kamionka)

250 g
111,96 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2028

PSZCZELARZ KOZACKI Miód nektarowy lipowy (kamionka) 250 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Miód nektarowy lipowy (kamionka)

250 g
115,96 zł/kg
Cena28,99 zł
Do koszyka

Łysoń Miód wielokwiatowy nektarowy 1.25 kg

Łysoń

Miód wielokwiatowy nektarowy

1.25 kg
47,19 zł/kg
Cena58,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

2.0
z 1 opinii
Łysoń Zestaw miodów - wielokwiatowy, rzepakowy, spadziowy i gryczany (4 szt.) 200 g

Łysoń

Zestaw miodów - wielokwiatowy, rzepakowy, spadziowy i gryczany (4 szt.)

200 g
189,95 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028


Łysoń Pyłek kwiatowy 180 g

Łysoń

Pyłek kwiatowy

180 g
177,72 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

4.7
z 3 opinii
PSZCZELARZ KOZACKI Miód z truskawką liofilizowaną 220 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Miód z truskawką liofilizowaną

220 g
72,68 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
PSZCZELARZ KOZACKI Zestaw prezentowy miodów 140 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Zestaw prezentowy miodów

140 g
178,50 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka

4.9
z 33 opinii
MIODY POLSKIE Miód lipowy 400 g

MIODY POLSKIE

Miód lipowy

400 g
54,97 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2029

4.9
z 12 opinii
MIODY POLSKIE Miód nektarowy lipowy 900 g

MIODY POLSKIE

Miód nektarowy lipowy

900 g
55,54 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029

4.6
z 9 opinii

17% taniej

MIODY POLSKIE Miód leśny 400 g

MIODY POLSKIE

Miód leśny

400 g
62,47 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna24,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2026

4.8
z 16 opinii
MIODY POLSKIE Miód faceliowy 400 g

MIODY POLSKIE

Miód faceliowy

400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2029

5.0
z 27 opinii
MIODY POLSKIE Miód kremowany wielokwiatowy 350 g

MIODY POLSKIE

Miód kremowany wielokwiatowy

350 g
62,83 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2029

5.0
z 14 opinii
MIODY POLSKIE Miód leśny 900 g

MIODY POLSKIE

Miód leśny

900 g
62,21 zł/kg
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2028

4.5
z 2 opinii
MIODY POLSKIE Miód nektarowy faceliowy 900 g

MIODY POLSKIE

Miód nektarowy faceliowy

900 g
54,43 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna48,99 zł
54,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store