Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dżemy, miody i kremy
Miody
Wielokwiatowe
MIODY POLSKIE Miód wielokwiatowy
Miód nektarowy wielokwiatowy MIODY POLSKIE 900g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 67 opinii

MIODY POLSKIE Miód wielokwiatowy

900 g
MIODY POLSKIE
Polska

Cena27,99 zł
31,10 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 03.02.2029
Dostępne warianty
MIODY POLSKIE Miód leśny
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
Lokalni Dostawcy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
67 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
1%
3
0%
2
1%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
miodek mniam
14.03.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Poprzednio kupione nie skrystalizowały się, a więc mają jakieś wady
22.10.2025
0
1
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
W porządku
22.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
31,10 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
900 g
Dostawca:
APICOM
Marka:
MIODY POLSKIE
EAN:
5903101000816
Cena za kg:
31,10 zł/kg
Waga:
900 g
Marka:
MIODY POLSKIE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
APICOM
EAN:
5903101000816

Produkty z kategorii Wielokwiatowe

4.8
z 5 opinii
ŁOWICZ Miód nektarowy wielokwiatowy w MINI porcjach (30 szt.) 750 g

ŁOWICZ

Miód nektarowy wielokwiatowy w MINI porcjach (30 szt.)

750 g
47,60 zł/kg
Cena35,70 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 67 opinii
MIODY POLSKIE Miód wielokwiatowy 900 g

MIODY POLSKIE

Miód wielokwiatowy

900 g
31,10 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2029
5.0
z 74 opinii
MIODY POLSKIE Miód wielokwiatowy 400 g

MIODY POLSKIE

Miód wielokwiatowy

400 g
37,48 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2029
5.0
z 50 opinii
SĄDECKI BARTNIK Miód wielokwiatowy nektarowy 400 g

SĄDECKI BARTNIK

Miód wielokwiatowy nektarowy

400 g
39,98 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2028
4.9
z 46 opinii
PSZCZELARZ KOZACKI Miód nektarowy wielokwiatowy z Wyżyny Lubelskiej 650 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Miód nektarowy wielokwiatowy z Wyżyny Lubelskiej

650 g
36,91 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2029
4.8
z 61 opinii
PSZCZELARZ KOZACKI Miód wielokwiatowy 400 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Miód wielokwiatowy

400 g
34,47 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2029
5.0
z 27 opinii
MIODY POLSKIE Miód kremowany wielokwiatowy 350 g

MIODY POLSKIE

Miód kremowany wielokwiatowy

350 g
62,83 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2029
Łysoń Miód wielokwiatowy nektarowy 270 g

Łysoń

Miód wielokwiatowy nektarowy

270 g
74,04 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 9 opinii
PSZCZELARZ KOZACKI Miód nektarowy wielokwiatowy (kamionka) 250 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Miód nektarowy wielokwiatowy (kamionka)

250 g
111,96 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2028
5.0
z 3 opinii
Łysoń Miód wielokwiatowy nektarowy 250 g

Łysoń

Miód wielokwiatowy nektarowy

250 g
63,96 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
Łysoń Miód wielokwiatowy nektarowy 1.25 kg

Łysoń

Miód wielokwiatowy nektarowy

1.25 kg
47,19 zł/kg
Cena58,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
Łysoń Pyłek kwiatowy 180 g

Łysoń

Pyłek kwiatowy

180 g
177,72 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

Produkty marki MIODY POLSKIE

5.0
z 14 opinii
MIODY POLSKIE Miód leśny 900 g

MIODY POLSKIE

Miód leśny

900 g
62,21 zł/kg
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2028
5.0
z 74 opinii
MIODY POLSKIE Miód wielokwiatowy 400 g

MIODY POLSKIE

Miód wielokwiatowy

400 g
37,48 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2029
5.0
z 49 opinii
MIODY POLSKIE Miód gryczany 400 g

MIODY POLSKIE

Miód gryczany

400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2029
4.9
z 33 opinii
MIODY POLSKIE Miód lipowy 400 g

MIODY POLSKIE

Miód lipowy

400 g
54,97 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2029
4.8
z 16 opinii
MIODY POLSKIE Miód faceliowy 400 g

MIODY POLSKIE

Miód faceliowy

400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2029
4.6
z 9 opinii
MIODY POLSKIE Miód leśny 400 g

MIODY POLSKIE

Miód leśny

400 g
74,97 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2026
5.0
z 22 opinii
MIODY POLSKIE Miód akacjowy 400 g

MIODY POLSKIE

Miód akacjowy

400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2029
4.9
z 12 opinii
MIODY POLSKIE Miód nektarowy lipowy 900 g

MIODY POLSKIE

Miód nektarowy lipowy

900 g
55,54 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029
4.5
z 2 opinii
MIODY POLSKIE Miód nektarowy faceliowy 900 g

MIODY POLSKIE

Miód nektarowy faceliowy

900 g
61,10 zł/kg
Cena54,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2028
5.0
z 27 opinii
MIODY POLSKIE Miód kremowany wielokwiatowy 350 g

MIODY POLSKIE

Miód kremowany wielokwiatowy

350 g
62,83 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store