Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dżemy, miody i kremy
Miody
Gryczane
MIODY POLSKIE Miód gryczany
Miód nektarowy gryczany MIODY POLSKIE 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 49 opinii

MIODY POLSKIE Miód gryczany

400 g
MIODY POLSKIE
Polska

Cena19,99 zł
49,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Miód nektarowy gryczany Miody Polskie charakteryzuje mocno wyczuwalny, kwiatowy aromat i piekący, ostry smak. Jest źródłem rutyny, białka, magnezu i żelaza. Niezwykle smaczny i zdrowy, przez co warto dodać go do codziennej diety.

Miód doskonale komponuje się z herbatą, kawą, mlekiem czy jako zdrowy zamiennik cukru w deserach. Jednak równie dobrze sprawdza się w kosmetyce - jako baza różnorodnych maseczek czy peelingów. Doskonale regeneruje skórę i łagodzi objawy trądziku.

Miód nektarowy gryczany posiada szereg właściwości prozdrowotnych:

  • Rutyna - wzmacnia i oczyszcza naczynia krwionośne
  • Magnez - pozytywnie wpływa na pracę serca i układ nerwowy
  • Żelazo - pomaga leczyć niedokrwistość

Kraj pochodzenia miodu: Polska. 


MIODY POLSKIE Miód gryczany


Produkt dostępny
Data przydatności: 07.01.2029
Dostępne warianty
MIODY POLSKIE Miód lipowy
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
49 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
98%
4
2%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
EWA
zweryfikowano
Zgłaszam
Specyficzny smak który bardzo lubię
07.01.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.09.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.07.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.07.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2026
0
0
TADEUSZ
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.05.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.04.2026
0
0
zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.04.2026
0
0
Anita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2026
0
0
TADEUSZ
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2026
0
0
Danna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.04.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.04.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.02.2026
0
0
Tadeusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.12.2025
0
0
DANUTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
49,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
APICOM
Marka:
MIODY POLSKIE
EAN:
5903101000304
Cena za kg:
49,97 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
MIODY POLSKIE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
APICOM
EAN:
5903101000304

Produkty z kategorii Gryczane

5.0
z 49 opinii
MIODY POLSKIE Miód gryczany 400 g

MIODY POLSKIE

Miód gryczany

400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2029
4.9
z 30 opinii
PSZCZELARZ KOZACKI Miód nektarowy gryczany z Wyżyny Lubelskiej 400 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Miód nektarowy gryczany z Wyżyny Lubelskiej

400 g
52,47 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029

Produkty marki MIODY POLSKIE

4.9
z 67 opinii
MIODY POLSKIE Miód wielokwiatowy 900 g

MIODY POLSKIE

Miód wielokwiatowy

900 g
31,10 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2029
5.0
z 14 opinii
MIODY POLSKIE Miód leśny 900 g

MIODY POLSKIE

Miód leśny

900 g
62,21 zł/kg
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2028
5.0
z 74 opinii
MIODY POLSKIE Miód wielokwiatowy 400 g

MIODY POLSKIE

Miód wielokwiatowy

400 g
37,48 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2029
4.9
z 33 opinii
MIODY POLSKIE Miód lipowy 400 g

MIODY POLSKIE

Miód lipowy

400 g
54,97 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2029
4.8
z 16 opinii
MIODY POLSKIE Miód faceliowy 400 g

MIODY POLSKIE

Miód faceliowy

400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2029
4.6
z 9 opinii
MIODY POLSKIE Miód leśny 400 g

MIODY POLSKIE

Miód leśny

400 g
74,97 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2026
5.0
z 22 opinii
MIODY POLSKIE Miód akacjowy 400 g

MIODY POLSKIE

Miód akacjowy

400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2029
4.9
z 12 opinii
MIODY POLSKIE Miód nektarowy lipowy 900 g

MIODY POLSKIE

Miód nektarowy lipowy

900 g
55,54 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029
4.5
z 2 opinii
MIODY POLSKIE Miód nektarowy faceliowy 900 g

MIODY POLSKIE

Miód nektarowy faceliowy

900 g
61,10 zł/kg
Cena54,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2028
5.0
z 27 opinii
MIODY POLSKIE Miód kremowany wielokwiatowy 350 g

MIODY POLSKIE

Miód kremowany wielokwiatowy

350 g
62,83 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store