Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dżemy, miody i kremy
Konfitury
Truskawkowe
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Konfitura z truskawek z cynamonem
Konfitura z truskawek z cynamonem SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.5
z 2 opinii

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Konfitura z truskawek z cynamonem

200 g
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ
Polska

Cena8,99 zł
44,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Konfitura z truskawek (z gruszką i prosecco)
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.5
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
JOANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
13.07.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
44,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
SPIŻARNIA WARSZAWSKA
Marka:
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ
EAN:
5902768055009
Cena za kg:
44,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SPIŻARNIA WARSZAWSKA
EAN:
5902768055009

Produkty z kategorii Truskawkowe

4.9
z 71 opinii
ŁOWICZ Konfitura z truskawek 240 g

ŁOWICZ

Konfitura z truskawek

240 g
34,96 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 37 opinii

23% taniej

ST. DALFOUR Konfitura truskawkowa 284 g

ST. DALFOUR

Konfitura truskawkowa

284 g
48,56 zł/kg
Cena promocyjna13,79 zł
17,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 5 opinii
HERBAPOL Konfitura z truskawek 240 g

HERBAPOL

Konfitura z truskawek

240 g
31,21 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 8 opinii
KROKUS Konfitura truskawkowa 320 g

KROKUS

Konfitura truskawkowa

320 g
59,34 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 9 opinii
ZWERGENWIESE Konfitura truskawkowa 70% BIO 225 g

ZWERGENWIESE

Konfitura truskawkowa 70% BIO

225 g
79,96 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
4.8
z 14 opinii
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Konfitura z truskawek (z gruszką i prosecco) 200 g

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

Konfitura z truskawek (z gruszką i prosecco)

200 g
59,95 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026
4.5
z 2 opinii
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Konfitura z truskawek z cynamonem 200 g

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

Konfitura z truskawek z cynamonem

200 g
44,95 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

Produkty marki SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

4.9
z 24 opinii
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Marmolada z pomarańczy 200 g

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

Marmolada z pomarańczy

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
5.0
z 21 opinii
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Konfitura z mirabelki 200 g

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

Konfitura z mirabelki

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
4.9
z 17 opinii
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Marmolada z czarnej porzeczki 200 g

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

Marmolada z czarnej porzeczki

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
5.0
z 2 opinii
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Korzenny syrop z pomarańczy 300 g

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

Korzenny syrop z pomarańczy

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2026
4.8
z 38 opinii
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Konfitura z cytryny (z imbirem) 200 g

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

Konfitura z cytryny (z imbirem)

200 g
54,95 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
4.8
z 14 opinii
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Konfitura z truskawek (z gruszką i prosecco) 200 g

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

Konfitura z truskawek (z gruszką i prosecco)

200 g
59,95 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026
4.7
z 3 opinii
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Syrop z wiśni 300 g

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

Syrop z wiśni

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store