Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dżemy, miody i kremy
Marmolady
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Marmolada z czarnej porzeczki
Marmolada z czarnej porzeczki SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 17 opinii

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Marmolada z czarnej porzeczki

200 g
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ
Polska

Cena9,99 zł
49,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 11.12.2026
Tagi
wegetariański
wegański
Lokalni Dostawcy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
17 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
BOGUMIŁA
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna.
19.10.2025
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.03.2026
0
0
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.02.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
MIECZYSŁAW
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.11.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.10.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.09.2025
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.09.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.07.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
09.05.2025
0
0
Bartosz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
49,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
SPIŻARNIA WARSZAWSKA
Marka:
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ
EAN:
5904405353127
Cena za kg:
49,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SPIŻARNIA WARSZAWSKA
EAN:
5904405353127

Produkty z kategorii Marmolady

4.9
z 24 opinii
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Marmolada z pomarańczy 200 g

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

Marmolada z pomarańczy

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
4.9
z 17 opinii
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Marmolada z czarnej porzeczki 200 g

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

Marmolada z czarnej porzeczki

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026

Produkty marki SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

4.9
z 24 opinii
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Marmolada z pomarańczy 200 g

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

Marmolada z pomarańczy

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
5.0
z 21 opinii
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Konfitura z mirabelki 200 g

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

Konfitura z mirabelki

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
5.0
z 2 opinii
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Korzenny syrop z pomarańczy 300 g

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

Korzenny syrop z pomarańczy

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2026
4.8
z 38 opinii
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Konfitura z cytryny (z imbirem) 200 g

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

Konfitura z cytryny (z imbirem)

200 g
54,95 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
4.7
z 3 opinii
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Syrop z wiśni 300 g

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

Syrop z wiśni

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.5
z 2 opinii
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Konfitura z truskawek z cynamonem 200 g

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

Konfitura z truskawek z cynamonem

200 g
44,95 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.8
z 14 opinii
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Konfitura z truskawek (z gruszką i prosecco) 200 g

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

Konfitura z truskawek (z gruszką i prosecco)

200 g
59,95 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store