Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dżemy, miody i kremy
Konfitury
Pozostałe smaki
KROKUS Jabłka (bez dodatku cukru)
Jabłka bez dodatku cukru KROKUS 310g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 22 opinii

KROKUS Jabłka (bez dodatku cukru)

310 g
KROKUS
Polska

Cena15,99 zł
51,58 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.05.2027
Tagi
wegetariański
bez cukru

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
22 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny mus!
01.06.2026
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak domowe zarówno w smaku, jak i wyglądu. Brawo.
17.02.2026
0
0
Alexander
zweryfikowano
Zgłaszam
Super!
15.08.2025
0
0
Lena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.10.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.08.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.07.2026
0
0
Dobrochna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.07.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.04.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.03.2026
0
0
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.02.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.02.2026
0
0
Martyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.12.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.12.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.11.2025
0
0
maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.10.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
29.10.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.08.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.06.2025
0
0
maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
51,58 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
310 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
KROKUS
EAN:
5906732624390
Cena za kg:
51,58 zł/kg
Waga:
310 g
Marka:
KROKUS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5906732624390

Produkty z kategorii Pozostałe smaki

4.9
z 81 opinii
ŁOWICZ Konfitura z moreli 240 g

ŁOWICZ

Konfitura z moreli

240 g
34,96 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 65 opinii
ŁOWICZ Konfitura z brzoskwiń 240 g

ŁOWICZ

Konfitura z brzoskwiń

240 g
34,96 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 71 opinii
ŁOWICZ Konfitura z czarnej porzeczki (100% polskich owoców) 240 g

ŁOWICZ

Konfitura z czarnej porzeczki (100% polskich owoców)

240 g
34,96 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 20 opinii
MK Konfitura brzoskwiniowa z sokiem z marakui o obniżonej zawartości cukrów 420 g

MK

Konfitura brzoskwiniowa z sokiem z marakui o obniżonej zawartości cukrów

420 g
17,83 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2028
5.0
z 22 opinii
KROKUS Jabłka (bez dodatku cukru) 310 g

KROKUS

Jabłka (bez dodatku cukru)

310 g
51,58 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 23 opinii
MK Konfitura brzoskwiniowa o obniżonej zawartości cukrów 446 g

MK

Konfitura brzoskwiniowa o obniżonej zawartości cukrów

446 g
16,79 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2028
5.0
z 21 opinii
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Konfitura z mirabelki 200 g

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

Konfitura z mirabelki

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
4.8
z 38 opinii
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Konfitura z cytryny (z imbirem) 200 g

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

Konfitura z cytryny (z imbirem)

200 g
54,95 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026

Produkty marki KROKUS

5.0
z 74 opinii
KROKUS Buraczki tarte 500 g

KROKUS

Buraczki tarte

500 g
30,98 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 33 opinii
Nowość
KROKUS Powidła ze śliwki (bez dodatku cukru) 310 g

KROKUS

Powidła ze śliwki (bez dodatku cukru)

310 g
64,48 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 30 opinii
KROKUS Syrop malinowy bezglutenowy 300 ml

KROKUS

Syrop malinowy bezglutenowy

300 ml
66,63 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.7
z 100 opinii
KROKUS Surówka obiadowa z kapusty kiszonej 500 g

KROKUS

Surówka obiadowa z kapusty kiszonej

500 g
31,58 zł/kg
Cena15,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 25 opinii
KROKUS Ketchup z przetartych pomidorów bezglutenowy 180 g

KROKUS

Ketchup z przetartych pomidorów bezglutenowy

180 g
63,83 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.8
z 14 opinii
KROKUS Żur na zakwasie (niepasteryzowany) 480 ml

KROKUS

Żur na zakwasie (niepasteryzowany)

480 ml
24,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 48 opinii
KROKUS Kapusta czerwona modra 500 g

KROKUS

Kapusta czerwona modra

500 g
29,98 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 6 opinii
KROKUS Przecier z dyni bezglutenowy 660 g

KROKUS

Przecier z dyni bezglutenowy

660 g
25,74 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 10 opinii
KROKUS Rosół warzywny bezglutenowy 810 ml

KROKUS

Rosół warzywny bezglutenowy

810 ml
28,38 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 35 opinii
KROKUS Chrzan tarty 180 g

KROKUS

Chrzan tarty

180 g
55,50 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 17 opinii
KROKUS Konfitura malinowa 320 g

KROKUS

Konfitura malinowa

320 g
59,34 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 8 opinii
KROKUS Konfitura truskawkowa 320 g

KROKUS

Konfitura truskawkowa

320 g
59,34 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.8
z 6 opinii
KROKUS Konfitura jeżynowa 320 g

KROKUS

Konfitura jeżynowa

320 g
56,22 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
5.0
z 25 opinii
KROKUS Przecier pomidorowy 340 g

KROKUS

Przecier pomidorowy

340 g
35,85 zł/kg
Cena12,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 5 opinii
KROKUS Musztarda sarepska 180 g

KROKUS

Musztarda sarepska

180 g
52,72 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 7 opinii
KROKUS Syrop truskawkowy bezglutenowy 280 ml

KROKUS

Syrop truskawkowy bezglutenowy

280 ml
68,75 zł/l
Cena19,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store