Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Zupy i bazy do zup
Zupy krem
KROKUS Zupa krem z dyni bezglutenowa
Zupa krem z dyni bezglutenowa KROKUS 470g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 12 opinii

KROKUS Zupa krem z dyni bezglutenowa

470 g
KROKUS
Polska

Cena16,79 zł
35,72 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.04.2027

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
12 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.03.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.03.2026
0
0
Olga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.03.2026
0
0
marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.03.2026
0
0
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.02.2026
0
0
hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.01.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.12.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.12.2025
0
0
ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
35,72 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
470 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
KROKUS
EAN:
5906732624673
Cena za kg:
35,72 zł/kg
Waga:
470 g
Marka:
KROKUS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5906732624673

Produkty z kategorii Zupy krem

4.9
z 57 opinii
JEMYJEMY Zupa krem z zielonego groszku bezglutenowa 375 g

JEMYJEMY

Zupa krem z zielonego groszku bezglutenowa

375 g
21,31 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2027
4.9
z 49 opinii
JEMYJEMY Zupa krem z pomidorów bezglutenowa 375 g

JEMYJEMY

Zupa krem z pomidorów bezglutenowa

375 g
21,31 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-05-2027
4.9
z 52 opinii
JEMYJEMY Zupa krem z pieczarek bezglutenowa 375 g

JEMYJEMY

Zupa krem z pieczarek bezglutenowa

375 g
21,31 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-05-2027
5.0
z 6 opinii
KROKUS Przecier z dyni bezglutenowy 660 g

KROKUS

Przecier z dyni bezglutenowy

660 g
25,74 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 7 opinii
ACTIVUS ORGANIC Zupa krem z pomidorów bezglutenowa BIO 400 g

ACTIVUS ORGANIC

Zupa krem z pomidorów bezglutenowa BIO

400 g
26,97 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-05-2027
4.9
z 14 opinii
ACTIVUS ORGANIC Zupa krem z marchwi z mleczkiem kokosowym bezglutenowa BIO 400 g

ACTIVUS ORGANIC

Zupa krem z marchwi z mleczkiem kokosowym bezglutenowa BIO

400 g
26,97 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-05-2027
5.0
z 12 opinii
KROKUS Zupa krem z dyni bezglutenowa 470 g

KROKUS

Zupa krem z dyni bezglutenowa

470 g
35,72 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 1 opinii
GAPA Krem ze świeżych ogórków BIO 450 g

GAPA

Krem ze świeżych ogórków BIO

450 g
66,64 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.7
z 7 opinii
GAPA Krem z trzech dyń (piżmowej longa di Napoli i hokkaido) BIO 450 g

GAPA

Krem z trzech dyń (piżmowej longa di Napoli i hokkaido) BIO

450 g
66,64 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka

Produkty marki KROKUS

5.0
z 74 opinii
KROKUS Buraczki tarte 500 g

KROKUS

Buraczki tarte

500 g
30,98 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 33 opinii
Nowość
KROKUS Powidła ze śliwki (bez dodatku cukru) 310 g

KROKUS

Powidła ze śliwki (bez dodatku cukru)

310 g
64,48 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 25 opinii
KROKUS Ketchup z przetartych pomidorów bezglutenowy 180 g

KROKUS

Ketchup z przetartych pomidorów bezglutenowy

180 g
63,83 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.7
z 100 opinii
KROKUS Surówka obiadowa z kapusty kiszonej 500 g

KROKUS

Surówka obiadowa z kapusty kiszonej

500 g
31,58 zł/kg
Cena15,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.8
z 14 opinii
KROKUS Żur na zakwasie (niepasteryzowany) 480 ml

KROKUS

Żur na zakwasie (niepasteryzowany)

480 ml
24,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 10 opinii
KROKUS Rosół warzywny bezglutenowy 810 ml

KROKUS

Rosół warzywny bezglutenowy

810 ml
28,38 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 6 opinii
KROKUS Przecier z dyni bezglutenowy 660 g

KROKUS

Przecier z dyni bezglutenowy

660 g
25,74 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 30 opinii
KROKUS Syrop malinowy bezglutenowy 300 ml

KROKUS

Syrop malinowy bezglutenowy

300 ml
66,63 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 35 opinii
KROKUS Chrzan tarty 180 g

KROKUS

Chrzan tarty

180 g
55,50 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 48 opinii
KROKUS Kapusta czerwona modra 500 g

KROKUS

Kapusta czerwona modra

500 g
29,98 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 22 opinii
KROKUS Jabłka (bez dodatku cukru) 310 g

KROKUS

Jabłka (bez dodatku cukru)

310 g
51,58 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 17 opinii
KROKUS Konfitura malinowa 320 g

KROKUS

Konfitura malinowa

320 g
59,34 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 8 opinii
KROKUS Konfitura truskawkowa 320 g

KROKUS

Konfitura truskawkowa

320 g
59,34 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.8
z 6 opinii
KROKUS Konfitura jeżynowa 320 g

KROKUS

Konfitura jeżynowa

320 g
56,22 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
5.0
z 25 opinii
KROKUS Przecier pomidorowy 340 g

KROKUS

Przecier pomidorowy

340 g
35,85 zł/kg
Cena12,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 5 opinii
KROKUS Musztarda sarepska 180 g

KROKUS

Musztarda sarepska

180 g
52,72 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store