Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

KROKUS

KROKUS

Krokus to znana polska firma zajmująca się przede wszystkim przetwórstwem warzyw i owoców. Powstała w roku 1993, ale na polskim rynku działa dopiero od roku 2004. Obecnie to jeden z liderów wśród przedsiębiorstw, które oferują klasyczne przetwory owocowo-warzywne.

ProduktyKROKUSwe Frisco.pl


5.0
z 74 opinii
KROKUS Buraczki tarte 500 g

KROKUS

Buraczki tarte

500 g
30,98 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

4.9
z 47 opinii
KROKUS Kapusta czerwona modra 500 g

KROKUS

Kapusta czerwona modra

500 g
29,98 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

4.7
z 100 opinii
KROKUS Surówka obiadowa z kapusty kiszonej 500 g

KROKUS

Surówka obiadowa z kapusty kiszonej

500 g
31,58 zł/kg
Cena15,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

5.0
z 5 opinii
KROKUS Przecier z dyni bezglutenowy 660 g

KROKUS

Przecier z dyni bezglutenowy

660 g
25,74 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

5.0
z 33 opinii
Nowość
KROKUS Powidła ze śliwki (bez dodatku cukru) 310 g

KROKUS

Powidła ze śliwki (bez dodatku cukru)

310 g
64,48 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

5.0
z 17 opinii
KROKUS Konfitura malinowa 320 g

KROKUS

Konfitura malinowa

320 g
59,34 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

5.0
z 8 opinii
KROKUS Konfitura truskawkowa 320 g

KROKUS

Konfitura truskawkowa

320 g
59,34 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

4.8
z 6 opinii
KROKUS Konfitura jeżynowa 320 g

KROKUS

Konfitura jeżynowa

320 g
56,22 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka

5.0
z 21 opinii
KROKUS Jabłka (bez dodatku cukru) 310 g

KROKUS

Jabłka (bez dodatku cukru)

310 g
51,58 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

5.0
z 30 opinii
KROKUS Syrop malinowy bezglutenowy 300 ml

KROKUS

Syrop malinowy bezglutenowy

300 ml
66,63 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

5.0
z 7 opinii
KROKUS Syrop truskawkowy bezglutenowy 280 ml

KROKUS

Syrop truskawkowy bezglutenowy

280 ml
68,75 zł/l
Cena19,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

5.0
z 25 opinii
KROKUS Ketchup z przetartych pomidorów bezglutenowy 180 g

KROKUS

Ketchup z przetartych pomidorów bezglutenowy

180 g
63,83 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

4.9
z 34 opinii
KROKUS Chrzan tarty 180 g

KROKUS

Chrzan tarty

180 g
55,50 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

5.0
z 25 opinii
KROKUS Przecier pomidorowy 340 g

KROKUS

Przecier pomidorowy

340 g
35,85 zł/kg
Cena12,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

4.8
z 14 opinii
KROKUS Żur na zakwasie (niepasteryzowany) 480 ml

KROKUS

Żur na zakwasie (niepasteryzowany)

480 ml
24,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka

4.8
z 4 opinii
KROKUS Barszcz biały na zakwasie (niepasteryzowany) 480 ml

KROKUS

Barszcz biały na zakwasie (niepasteryzowany)

480 ml
24,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka

5.0
z 12 opinii
KROKUS Zupa krem z dyni bezglutenowa 470 g

KROKUS

Zupa krem z dyni bezglutenowa

470 g
35,72 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

4.2
z 5 opinii
KROKUS Barszcz czerwony 850 ml

KROKUS

Barszcz czerwony

850 ml
25,87 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

4.9
z 10 opinii
KROKUS Rosół warzywny bezglutenowy 810 ml

KROKUS

Rosół warzywny bezglutenowy

810 ml
28,38 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

5.0
z 5 opinii
KROKUS Musztarda sarepska 180 g

KROKUS

Musztarda sarepska

180 g
52,72 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

5.0
z 5 opinii
KROKUS Zupa ogórkowa bezglutenowa 810 g

KROKUS

Zupa ogórkowa bezglutenowa

810 g
28,38 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
Jest członkiem m.in. Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego i laureatem tytułu Polski Producent Żywności.

Marka Krokus stawia na wysoką jakość składników, które pozyskuje od lokalnych rolników i sadowników. Receptury, które wykorzystuje mają swoje początki w XIX wieku. Produkty Krokus nie zawierają konserwantów, sztucznych aromatów czy barwników.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store