Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Zupy i bazy do zup
Barszcz i żurek
KROKUS Barszcz czerwony
Barszcz czerwony KROKUS 850ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.2
z 5 opinii

KROKUS Barszcz czerwony

850 ml
KROKUS
Polska

Cena21,99 zł
25,87 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2027
Tagi
bez cukru

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.2
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
60%
4
20%
3
0%
2
20%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Za bardzo pikantny, dużo pieprzu.
12.12.2025
0
0
BEATA
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny barszczyk👍️
21.11.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
26.12.2025
0
0
lila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.12.2025
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
25,87 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
850 ml
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
KROKUS
EAN:
5906732620606
Cena za kg:
25,87 zł/l
Pojemność:
850 ml
Marka:
KROKUS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5906732620606

Produkty z kategorii Barszcz i żurek

5.0
z 287 opinii
KRAKUS Zupa barszcz czerwony 1 l

KRAKUS

Zupa barszcz czerwony

1 l
8,99 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 104 opinii
BRACIA ZAWADZCY Żurek staropolski z beki domowy 500 ml

BRACIA ZAWADZCY

Żurek staropolski z beki domowy

500 ml
7,58 zł/l
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
4.9
z 54 opinii
KRAKUS Żurek (na naturalnym zakwasie) 1 l

KRAKUS

Żurek (na naturalnym zakwasie)

1 l
7,99 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 73 opinii
JEMYJEMY Żurek z kiełbasą wieprzową 450 g

JEMYJEMY

Żurek z kiełbasą wieprzową

450 g
17,76 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2027
4.9
z 38 opinii
Nowość
KOWALEWSKI Żywy zakwas z buraczków ćwikłowych (na barszcz) bezglutenowy BIO 320 ml

KOWALEWSKI

Żywy zakwas z buraczków ćwikłowych (na barszcz) bezglutenowy BIO

320 ml
24,34 zł/l
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.8
z 49 opinii
STAN Żurek tradycyjny 500 ml

STAN

Żurek tradycyjny

500 ml
6,98 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka
4.9
z 27 opinii
PUDLISZKI Żurek z kiełbasą i boczkiem 440 g

PUDLISZKI

Żurek z kiełbasą i boczkiem

440 g
29,52 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.2
z 5 opinii
KROKUS Barszcz czerwony 850 ml

KROKUS

Barszcz czerwony

850 ml
25,87 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
KUCHNIA POLKI Żurek staropolski 350 g

KUCHNIA POLKI

Żurek staropolski

350 g
29,97 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka

Produkty marki KROKUS

5.0
z 74 opinii
KROKUS Buraczki tarte 500 g

KROKUS

Buraczki tarte

500 g
30,98 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 33 opinii
Nowość
KROKUS Powidła ze śliwki (bez dodatku cukru) 310 g

KROKUS

Powidła ze śliwki (bez dodatku cukru)

310 g
64,48 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 30 opinii
KROKUS Syrop malinowy bezglutenowy 300 ml

KROKUS

Syrop malinowy bezglutenowy

300 ml
66,63 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.7
z 100 opinii
KROKUS Surówka obiadowa z kapusty kiszonej 500 g

KROKUS

Surówka obiadowa z kapusty kiszonej

500 g
31,58 zł/kg
Cena15,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 25 opinii
KROKUS Ketchup z przetartych pomidorów bezglutenowy 180 g

KROKUS

Ketchup z przetartych pomidorów bezglutenowy

180 g
63,83 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 5 opinii
KROKUS Przecier z dyni bezglutenowy 660 g

KROKUS

Przecier z dyni bezglutenowy

660 g
25,74 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 14 opinii
KROKUS Żur na zakwasie (niepasteryzowany) 480 ml

KROKUS

Żur na zakwasie (niepasteryzowany)

480 ml
24,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 47 opinii
KROKUS Kapusta czerwona modra 500 g

KROKUS

Kapusta czerwona modra

500 g
29,98 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 21 opinii
KROKUS Jabłka (bez dodatku cukru) 310 g

KROKUS

Jabłka (bez dodatku cukru)

310 g
51,58 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 10 opinii
KROKUS Rosół warzywny bezglutenowy 810 ml

KROKUS

Rosół warzywny bezglutenowy

810 ml
28,38 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 34 opinii
KROKUS Chrzan tarty 180 g

KROKUS

Chrzan tarty

180 g
55,50 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 17 opinii
KROKUS Konfitura malinowa 320 g

KROKUS

Konfitura malinowa

320 g
59,34 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 8 opinii
KROKUS Konfitura truskawkowa 320 g

KROKUS

Konfitura truskawkowa

320 g
59,34 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.8
z 6 opinii
KROKUS Konfitura jeżynowa 320 g

KROKUS

Konfitura jeżynowa

320 g
56,22 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
5.0
z 25 opinii
KROKUS Przecier pomidorowy 340 g

KROKUS

Przecier pomidorowy

340 g
35,85 zł/kg
Cena12,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 5 opinii
KROKUS Musztarda sarepska 180 g

KROKUS

Musztarda sarepska

180 g
52,72 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store