Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Dania gotowe
Zupy i bazy do zup
Barszcz i żurek

Barszcz i żurek

Wróć do Zupy i bazy do zup




4.9
z 105 opinii
BRACIA ZAWADZCY Żurek staropolski z beki domowy 500 ml

BRACIA ZAWADZCY

Żurek staropolski z beki domowy

500 ml
7,58 zł/l
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026

5.0
z 287 opinii
KRAKUS Zupa barszcz czerwony 1 l

KRAKUS

Zupa barszcz czerwony

1 l
8,99 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.9
z 54 opinii
KRAKUS Żurek (na naturalnym zakwasie) 1 l

KRAKUS

Żurek (na naturalnym zakwasie)

1 l
7,99 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.9
z 73 opinii
JEMYJEMY Żurek z kiełbasą wieprzową 450 g

JEMYJEMY

Żurek z kiełbasą wieprzową

450 g
17,76 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2027

4.8
z 49 opinii
STAN Żurek tradycyjny 500 ml

STAN

Żurek tradycyjny

500 ml
6,98 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka

4.9
z 27 opinii
PUDLISZKI Żurek z kiełbasą i boczkiem 440 g

PUDLISZKI

Żurek z kiełbasą i boczkiem

440 g
29,52 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

4.2
z 5 opinii
KROKUS Barszcz czerwony 850 ml

KROKUS

Barszcz czerwony

850 ml
25,87 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

KUCHNIA POLKI Żurek staropolski 350 g

KUCHNIA POLKI

Żurek staropolski

350 g
29,97 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka

4.9
z 38 opinii
Nowość
KOWALEWSKI Żywy zakwas z buraczków ćwikłowych (na barszcz) bezglutenowy BIO 320 ml

KOWALEWSKI

Żywy zakwas z buraczków ćwikłowych (na barszcz) bezglutenowy BIO

320 ml
24,34 zł/l
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store