Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dżemy, miody i kremy
Konfitury
Pozostałe smaki
ŁOWICZ Konfitura z moreli
Konfitura extra z moreli niskosłodzona ŁOWICZ 240g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 81 opinii

ŁOWICZ Konfitura z moreli

240 g
ŁOWICZ

Cena8,39 zł
34,96 zł/kg

Promocja do 30.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Konfitura z moreli marki Łowicz przypadnie do gustu każdemu sympatykowi owocowych przysmaków. Doskonały smak, gładka konsystencja oraz niska zawartość cukru to niepodważalne zalety tego produktu. Genialnie komponuje się ze świeżym pieczywem, naleśnikami czy goframi.

Morele to słodkie owoce, które ze względu na swoje właściwości powinny często gościć w diecie każdego człowieka. Stanowią źródło cennego dla organizmu beta-karotenu, żelaza, wapnia i fosforu. To także spora dawka witaminy B2, C oraz PP. Zatem konfitura z moreli to niezwykle smaczna bomba witaminowa, której nie sposób się oprzeć.

Konfitura z moreli Łowicz - ogólne informacje:

  • Produkt wysokiej jakości
  • Niskosłodzona
  • Źródło cennych składników odżywczych

ŁOWICZ Konfitura z moreli


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2027
Dostępne warianty
ŁOWICZ Konfitura z brzoskwiń
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
wegetariański
Powiązane promocje
FRUKTUS Majonez rzymski stołowy 850 g
Odbierz za 10 gr!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
668.00 kJ
8.0%
Wartość energetyczna (kcal)
157.00 kcal
7.9%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
38.00 g
14.6%
w tym cukry (g)
38.00 g
42.2%
Białko (g)
0.50 g
1.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
81 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Kawałki owoców,smakuje wyśmienicie
31.01.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna
10.12.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Super konfitura
29.09.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobry smak i konsystencja
26.07.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra konfitura informacja o mniejszej zawartości cukru może mylić amatorów prawdziwych konfitur. W smaku nie czuje się żadnych dodatkowych substancji żelujących, spore kawałki owoców, pyszna
15.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
34,96 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
240 g
Dostawca:
MW FOOD
Marka:
ŁOWICZ
EAN:
5900397734692
Cena za kg:
34,96 zł/kg
Waga:
240 g
Marka:
ŁOWICZ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MW FOOD
EAN:
5900397734692

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii na wieczku. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 5 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

5


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Produkt z owoców, może zawierać minimalne ilości pestek.


Informacje producenta

Marka

Łowicz


Marka standaryzowana

MarkaŁowicz

O marce

Łowicz Samo najlepsze


Dodatkowe informacje

Przepisów szukaj na: Uwielbiam.pl


Oświadczenia żywieniowe

Konfitura extra z moreli o obniżonej zawartości cukrów


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Konfitura extra

Wariant z moreli o obniżonej zawartości cukrów

Produkty z kategorii Pozostałe smaki

4.9
z 81 opinii
ŁOWICZ Konfitura z moreli 240 g

ŁOWICZ

Konfitura z moreli

240 g
34,96 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 65 opinii
ŁOWICZ Konfitura z brzoskwiń 240 g

ŁOWICZ

Konfitura z brzoskwiń

240 g
34,96 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 71 opinii
ŁOWICZ Konfitura z czarnej porzeczki (100% polskich owoców) 240 g

ŁOWICZ

Konfitura z czarnej porzeczki (100% polskich owoców)

240 g
34,96 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 21 opinii
KROKUS Jabłka (bez dodatku cukru) 310 g

KROKUS

Jabłka (bez dodatku cukru)

310 g
51,58 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 23 opinii
MK Konfitura brzoskwiniowa o obniżonej zawartości cukrów 446 g

MK

Konfitura brzoskwiniowa o obniżonej zawartości cukrów

446 g
16,79 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2028
4.9
z 20 opinii
MK Konfitura brzoskwiniowa z sokiem z marakui o obniżonej zawartości cukrów 420 g

MK

Konfitura brzoskwiniowa z sokiem z marakui o obniżonej zawartości cukrów

420 g
17,83 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2028
5.0
z 21 opinii
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Konfitura z mirabelki 200 g

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

Konfitura z mirabelki

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
4.8
z 38 opinii
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Konfitura z cytryny (z imbirem) 200 g

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

Konfitura z cytryny (z imbirem)

200 g
54,95 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026

Produkty marki ŁOWICZ

5.0
z 149 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem truskawkowy 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem truskawkowy

210 g
42,81 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 199 opinii
ŁOWICZ Sos spaghetti 500 g

ŁOWICZ

Sos spaghetti

500 g
13,98 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 125 opinii
ŁOWICZ Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukrów 280 g

ŁOWICZ

Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukrów

280 g
24,25 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 152 opinii
ŁOWICZ Sos słodko-kwaśny 500 g

ŁOWICZ

Sos słodko-kwaśny

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 140 opinii
ŁOWICZ Powidła węgierkowe (100% polskich śliwek) 290 g

ŁOWICZ

Powidła węgierkowe (100% polskich śliwek)

290 g
26,52 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 85 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem wiśniowy 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem wiśniowy

210 g
47,57 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 110 opinii
ŁOWICZ Koncentrat pomidorowy 30% 190 g

ŁOWICZ

Koncentrat pomidorowy 30%

190 g
31,53 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 88 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem malinowy z czerwoną porzeczką 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem malinowy z czerwoną porzeczką

210 g
52,33 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 93 opinii
ŁOWICZ Dżem 6 kcal truskawkowy 200 g

ŁOWICZ

Dżem 6 kcal truskawkowy

200 g
41,45 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 39 opinii

20% taniej

ŁOWICZ Pesto czerwone 180 g

ŁOWICZ

Pesto czerwone

180 g
44,39 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 48 opinii
ŁOWICZ Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukrów 280 g

ŁOWICZ

Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukrów

280 g
24,25 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 136 opinii
ŁOWICZ Żurawina do mięs i serów 230 g

ŁOWICZ

Żurawina do mięs i serów

230 g
46,91 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 31 opinii
ŁOWICZ Dżem truskawkowy z acerolą (extra gładki) o obniżonej zawartości cukrów 225 g

ŁOWICZ

Dżem truskawkowy z acerolą (extra gładki) o obniżonej zawartości cukrów

225 g
48,84 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 71 opinii
ŁOWICZ Konfitura z truskawek 240 g

ŁOWICZ

Konfitura z truskawek

240 g
34,96 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 68 opinii
ŁOWICZ Pomidory krojone bez skórki 400 g

ŁOWICZ

Pomidory krojone bez skórki

400 g
14,97 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 94 opinii
ŁOWICZ Dżem 6 kcal wiśniowy 200 g

ŁOWICZ

Dżem 6 kcal wiśniowy

200 g
41,45 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store