Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dżemy, miody i kremy
Dżemy
Truskawkowe
EKO WITAL Mus truskawkowy BIO
Dżem mus truskawkowy bez dodatku cukru BIO EKO WITAL 250g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 19 opinii

EKO WITAL Mus truskawkowy BIO

250 g
EKO WITAL
Włochy

Cena14,99 zł
59,96 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 05.12.2028
Dostępne warianty
EKO WITAL Mus morelowy BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
19 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Sara
zweryfikowano
Zgłaszam
Super skład, bez cukru.❤️
04.12.2025
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetny! Bez cukru:)
01.12.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.09.2026
0
0
Bartosz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2026
0
0
Alexander
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.04.2026
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Luiza
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.03.2026
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.03.2026
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.01.2026
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.12.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.12.2025
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.11.2025
0
0
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.11.2025
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.10.2025
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.10.2025
0
0
Helena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.10.2025
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.09.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.07.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
21.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
59,96 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
EKO WITAL
EAN:
5908249979673
Cena za kg:
59,96 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
EKO WITAL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
5908249979673

Produkty z kategorii Truskawkowe

4.9
z 125 opinii
ŁOWICZ Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukrów 280 g

ŁOWICZ

Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukrów

280 g
24,25 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 149 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem truskawkowy 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem truskawkowy

210 g
42,81 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 65 opinii
ŁOWICZ Dżem brzoskwiniowy XXL (100% polskich owoców) o obniżonej zawartości cukrów 450 g

ŁOWICZ

Dżem brzoskwiniowy XXL (100% polskich owoców) o obniżonej zawartości cukrów

450 g
22,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 93 opinii
ŁOWICZ Dżem 6 kcal truskawkowy 200 g

ŁOWICZ

Dżem 6 kcal truskawkowy

200 g
41,45 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 31 opinii
ŁOWICZ Dżem truskawkowy z acerolą (extra gładki) o obniżonej zawartości cukrów 225 g

ŁOWICZ

Dżem truskawkowy z acerolą (extra gładki) o obniżonej zawartości cukrów

225 g
48,84 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 3 opinii
ŁOWICZ Dżem truskawkowy w MINI porcjach (30 szt.) 750 g

ŁOWICZ

Dżem truskawkowy w MINI porcjach (30 szt.)

750 g
38,00 zł/kg
Cena28,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 160 opinii
HERBAPOL Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukru

280 g
18,54 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 9 opinii
MK Dżem truskawkowy o obniżonej zawartości cukru 315 g

MK

Dżem truskawkowy o obniżonej zawartości cukru

315 g
15,84 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-09-2027
4.9
z 19 opinii
EKO WITAL Mus truskawkowy BIO 250 g

EKO WITAL

Mus truskawkowy BIO

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2028
5.0
z 6 opinii
FOODS BY ANN Dżem truskawkowy z chia (wegański) 200 g

FOODS BY ANN

Dżem truskawkowy z chia (wegański)

200 g
64,95 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

Produkty marki EKO WITAL

5.0
z 93 opinii
EKO WITAL Passata pomidorowa BIO 680 g

EKO WITAL

Passata pomidorowa BIO

680 g
11,75 zł/kg
Cena7,99 zł
Kaucja: + 4,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2027
4.9
z 45 opinii
EKO WITAL Bulion drobiowy (6 kostek) bezglutenowy BIO 66 g

EKO WITAL

Bulion drobiowy (6 kostek) bezglutenowy BIO

66 g
98,33 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2027
5.0
z 26 opinii
EKO WITAL Bulion wołowy (6 kostek) bezglutenowy BIO 66 g

EKO WITAL

Bulion wołowy (6 kostek) bezglutenowy BIO

66 g
102,88 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
4.9
z 347 opinii
EKO WITAL Buraki gotowane BIO 500 g

EKO WITAL

Buraki gotowane BIO

500 g
13,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 33 opinii
EKO WITAL Fasola biała BIO 360 g

EKO WITAL

Fasola biała BIO

360 g
19,97 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.8
z 22 opinii
EKO WITAL Fasola czerwona kidney BIO 360 g

EKO WITAL

Fasola czerwona kidney BIO

360 g
19,97 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.9
z 15 opinii
EKO WITAL Ciastka orkiszowe pełnoziarniste z kawałkami czekolady BIO 250 g

EKO WITAL

Ciastka orkiszowe pełnoziarniste z kawałkami czekolady BIO

250 g
46,20 zł/kg
Cena11,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026
5.0
z 27 opinii
EKO WITAL Ciastka orkiszowe pełnoziarniste z cytryną i imbirem BIO 250 g

EKO WITAL

Ciastka orkiszowe pełnoziarniste z cytryną i imbirem BIO

250 g
46,36 zł/kg
Cena11,59 zł
Do koszyka
5.0
z 51 opinii
EKO WITAL Mleko 3,5% tłuszczu BIO 1 l

EKO WITAL

Mleko 3,5% tłuszczu BIO

1 l
9,15 zł/l
Cena9,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 24 opinii
EKO WITAL Ciastka kakaowe z kawałkami czekolady BIO 250 g

EKO WITAL

Ciastka kakaowe z kawałkami czekolady BIO

250 g
43,96 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2026
4.8
z 32 opinii
EKO WITAL Pałeczki z amarantusem bezglutenowe BIO 50 g

EKO WITAL

Pałeczki z amarantusem bezglutenowe BIO

50 g
119,80 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 19 opinii
EKO WITAL Paluszki owsiane pełnoziarniste z kurkumą BIO 50 g

EKO WITAL

Paluszki owsiane pełnoziarniste z kurkumą BIO

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
5.0
z 25 opinii
EKO WITAL Olej kokosowy BIO 240 g

EKO WITAL

Olej kokosowy BIO

240 g
61,63 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
5.0
z 30 opinii
EKO WITAL Kukurydza konserwowa BIO 340 g

EKO WITAL

Kukurydza konserwowa BIO

340 g
27,21 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2027
4.9
z 17 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe - kulki czekoladowe BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe - kulki czekoladowe BIO

300 g
36,63 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
4.9
z 14 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe - muszelki czekoladowe BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe - muszelki czekoladowe BIO

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store