Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dżemy, miody i kremy
Konfitury
Z owoców leśnych
ŁOWICZ Konfitura z jagód
Łowicz - Sos chińsk. Pełnia orientalnego smaku.
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 48 opinii

ŁOWICZ Konfitura z jagód

240 g
ŁOWICZ

Cena14,29 zł
59,54 zł/kg

Promocja do 30.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Trudno jest zapewnić sobie stały dostęp do owoców w zimie, dlatego jedzenie konfitur jest w tym przypadku doskonałym rozwiązaniem. Takie produkty, jak chociażby ŁOWICZ Konfitura jagodowa zostały przygotowane z najwyższej jakości owoców, co przekłada się na to, że ŁOWICZ Konfitura jagodowa jest odpowiednim wyborem, niezależnie od tego, czy chce się go podawać do kanapek, naleśników lub innych dań. Z pewnością też warto wspomnieć o bardzo korzystnej cenie. Dlaczego by więc nie skusić się na te przepyszne owoce podane w komfortowym słoiczku?

ŁOWICZ Konfitura z jagód


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2026
Dostępne warianty
ŁOWICZ Konfitura z truskawek
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
wegetariański
Powiązane promocje
FRUKTUS Majonez rzymski stołowy 850 g
Odbierz za 10 gr!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
720.00 kJ
8.6%
Wartość energetyczna (kcal)
170.00 kcal
8.5%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
40.00 g
15.4%
w tym cukry (g)
40.00 g
44.4%
Białko (g)
0.50 g
1.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
48 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
98%
4
2%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Wspaniała konfitura
23.03.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.05.2026
0
0
Józef
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.04.2026
0
0
Józef
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.04.2026
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Dominik
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.03.2026
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
17.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.03.2026
0
0
Gabriela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.01.2026
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.01.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.01.2026
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0
Jarosław Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.12.2025
0
0
Dominik
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
59,54 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
240 g
Dostawca:
MW FOOD
Marka:
ŁOWICZ
EAN:
5900397012042
Cena za kg:
59,54 zł/kg
Waga:
240 g
Marka:
ŁOWICZ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MW FOOD
EAN:
5900397012042

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii na wieczku. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 5 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

5


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Przepisów szukaj na: Uwielbiam.pl


Informacje producenta

Marka

Łowicz


Marka standaryzowana

MarkaŁowicz

O marce

Łowicz Samo najlepsze


Dodatkowe informacje

Przepisów szukaj na: Uwielbiam.pl


Oświadczenia żywieniowe

Konfitura extra z jagód o obniżonej zawartości cukrów


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Konfitura extra

Wariant z jagód o obniżonej zawartości cukrów

Produkty z kategorii Z owoców leśnych

5.0
z 48 opinii
ŁOWICZ Konfitura z jagód 240 g

ŁOWICZ

Konfitura z jagód

240 g
59,54 zł/kg
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 26 opinii
ŁOWICZ Konfitura z owocami leśnymi 240 g

ŁOWICZ

Konfitura z owocami leśnymi

240 g
59,54 zł/kg
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.8
z 6 opinii
KROKUS Konfitura jeżynowa 320 g

KROKUS

Konfitura jeżynowa

320 g
56,22 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka

Produkty marki ŁOWICZ

5.0
z 149 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem truskawkowy 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem truskawkowy

210 g
42,81 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 199 opinii
ŁOWICZ Sos spaghetti 500 g

ŁOWICZ

Sos spaghetti

500 g
13,98 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 125 opinii
ŁOWICZ Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukrów 280 g

ŁOWICZ

Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukrów

280 g
24,25 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 152 opinii
ŁOWICZ Sos słodko-kwaśny 500 g

ŁOWICZ

Sos słodko-kwaśny

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 140 opinii
ŁOWICZ Powidła węgierkowe (100% polskich śliwek) 290 g

ŁOWICZ

Powidła węgierkowe (100% polskich śliwek)

290 g
26,52 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 110 opinii
ŁOWICZ Koncentrat pomidorowy 30% 190 g

ŁOWICZ

Koncentrat pomidorowy 30%

190 g
31,53 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 93 opinii
ŁOWICZ Dżem 6 kcal truskawkowy 200 g

ŁOWICZ

Dżem 6 kcal truskawkowy

200 g
41,45 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 85 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem wiśniowy 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem wiśniowy

210 g
47,57 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 31 opinii
ŁOWICZ Dżem truskawkowy z acerolą (extra gładki) o obniżonej zawartości cukrów 225 g

ŁOWICZ

Dżem truskawkowy z acerolą (extra gładki) o obniżonej zawartości cukrów

225 g
48,84 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 136 opinii
ŁOWICZ Żurawina do mięs i serów 230 g

ŁOWICZ

Żurawina do mięs i serów

230 g
46,91 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 88 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem malinowy z czerwoną porzeczką 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem malinowy z czerwoną porzeczką

210 g
52,33 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 39 opinii

20% taniej

ŁOWICZ Pesto czerwone 180 g

ŁOWICZ

Pesto czerwone

180 g
44,39 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 48 opinii
ŁOWICZ Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukrów 280 g

ŁOWICZ

Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukrów

280 g
24,25 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 94 opinii
ŁOWICZ Dżem 6 kcal wiśniowy 200 g

ŁOWICZ

Dżem 6 kcal wiśniowy

200 g
41,45 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 71 opinii
ŁOWICZ Konfitura z truskawek 240 g

ŁOWICZ

Konfitura z truskawek

240 g
34,96 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 134 opinii
ŁOWICZ Koncentrat pomidorowy 30% 80 g

ŁOWICZ

Koncentrat pomidorowy 30%

80 g
37,38 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store