Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Konserwy i przetwory

Konserwy i przetwory

Wróć do Spiżarnia

Konserwy rybneKonserwy mięsnePrzetwory warzywneWarzywa konserwoweGrzybyOwoce konserwoweDżemy, miody i kremy



5.0
z 33 opinii
EKO WITAL Fasola biała BIO 360 g

EKO WITAL

Fasola biała BIO

360 g
19,97 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027

4.7
z 108 opinii
RUNOLAND Kapusta kiszona BIO 680 g

RUNOLAND

Kapusta kiszona BIO

680 g
14,40 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

5.0
z 12 opinii
BIO PLANET Fasolka biała Jaś BIO 400 g

BIO PLANET

Fasolka biała Jaś BIO

400 g
27,47 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 66 opinii
HOUSE OF ASIA Grzyby shiitake 30 g

HOUSE OF ASIA

Grzyby shiitake

30 g
366,33 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka

4.9
z 100 opinii
HOUSE OF ASIA Grzyby Mun krojone (suszone) 30 g

HOUSE OF ASIA

Grzyby Mun krojone (suszone)

30 g
216,33 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2027

5.0
z 37 opinii
EKO WITAL Groszek konserwowy BIO 350 g

EKO WITAL

Groszek konserwowy BIO

350 g
24,83 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027

5.0
z 19 opinii
EKO WITAL Mus morelowy BIO 250 g

EKO WITAL

Mus morelowy BIO

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2028

5.0
z 22 opinii
OLD FRIENDS KIMCHI Classic Spicy 300 g

OLD FRIENDS

KIMCHI Classic Spicy

300 g
53,30 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka

4.9
z 23 opinii
GANDOLA Krem z ciemnej czekolady z orzechami laskowymi BIO 200 g

GANDOLA

Krem z ciemnej czekolady z orzechami laskowymi BIO

200 g
82,45 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2026

4.9
z 16 opinii
MANFUSO Fasola Czerwona Red Kidney BIO 400 g

MANFUSO

Fasola Czerwona Red Kidney BIO

400 g
11,22 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

4.9
z 19 opinii
EKO WITAL Mus truskawkowy BIO 250 g

EKO WITAL

Mus truskawkowy BIO

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2028

5.0
z 10 opinii
BIO PLANET Ciecierzyca BIO 400 g

BIO PLANET

Ciecierzyca BIO

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 8 opinii
EKO WITAL Mus malinowy BIO 250 g

EKO WITAL

Mus malinowy BIO

250 g
71,96 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2026

4.8
z 5 opinii
OLD FRIENDS KIMCHI Vegan MILD 300 g

OLD FRIENDS

KIMCHI Vegan MILD

300 g
56,63 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka

4.9
z 12 opinii
MIODY POLSKIE Miód nektarowy lipowy 900 g

MIODY POLSKIE

Miód nektarowy lipowy

900 g
55,54 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029

4.9
z 24 opinii
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Marmolada z pomarańczy 200 g

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

Marmolada z pomarańczy

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027

4.9
z 8 opinii
OLD FRIENDS Kimchi classic mild 900 g

OLD FRIENDS

Kimchi classic mild

900 g
44,43 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka

5.0
z 11 opinii
LA BIO IDEA Fasola czerwona Kidney BIO 400 g

LA BIO IDEA

Fasola czerwona Kidney BIO

400 g
19,72 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-06-2029

4.7
z 15 opinii
BIO PLANET Kukurydza słodka BIO 340 g

BIO PLANET

Kukurydza słodka BIO

340 g
29,38 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028

4.2
z 4 opinii
OLD FRIENDS Kimchi marchew spicy 300 g

OLD FRIENDS

Kimchi marchew spicy

300 g
43,30 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka

5.0
z 21 opinii
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Konfitura z mirabelki 200 g

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

Konfitura z mirabelki

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027

5.0
z 10 opinii
BIO PLANET Ciecierzyca BIO 1 kg

BIO PLANET

Ciecierzyca BIO

1 kg
21,99 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 23 opinii
EKO WITAL Fasola szparagowa BIO 340 g

EKO WITAL

Fasola szparagowa BIO

340 g
21,15 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027

5.0
z 27 opinii
MIODY POLSKIE Miód kremowany wielokwiatowy 350 g

MIODY POLSKIE

Miód kremowany wielokwiatowy

350 g
62,83 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2029

4.6
z 9 opinii
MONINI Oliwki zielone "Bella di Cerignola" (drylowane) BIO 150 g

MONINI

Oliwki zielone 'Bella di Cerignola' (drylowane) BIO

150 g
99,93 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027

4.8
z 16 opinii
MIODY POLSKIE Miód faceliowy 400 g

MIODY POLSKIE

Miód faceliowy

400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2029

4.9
z 28 opinii
LA PEDRIZA Oliwki zielone bez pestki BIO 150 g

LA PEDRIZA

Oliwki zielone bez pestki BIO

150 g
53,27 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-06-2028

4.9
z 17 opinii
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Marmolada z czarnej porzeczki 200 g

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

Marmolada z czarnej porzeczki

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026

4.3
z 3 opinii
MONINI Oliwki czarne "Leccino" (drylowane) BIO 150 g

MONINI

Oliwki czarne 'Leccino' (drylowane) BIO

150 g
99,93 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-04-2027

4.8
z 6 opinii
EKO WITAL Mus wiśniowy BIO 250 g

EKO WITAL

Mus wiśniowy BIO

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2028

5.0
z 7 opinii
BIO PLANET Fasolka czerwona Kidney BIO 400 g

BIO PLANET

Fasolka czerwona Kidney BIO

400 g
36,97 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-09-2027

4.6
z 9 opinii
MIODY POLSKIE Miód leśny 400 g

MIODY POLSKIE

Miód leśny

400 g
74,97 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2026

4.8
z 37 opinii
OLD FRIENDS KIMCHI Burak Spicy 300 g

OLD FRIENDS

KIMCHI Burak Spicy

300 g
43,30 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka

5.0
z 14 opinii
MIODY POLSKIE Miód leśny 900 g

MIODY POLSKIE

Miód leśny

900 g
62,21 zł/kg
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2028

5.0
z 3 opinii
OLD FRIENDS KIMCHI Vegan Spicy 300 g

OLD FRIENDS

KIMCHI Vegan Spicy

300 g
56,63 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka

4.8
z 64 opinii
DELIKATNA Kimchi tradycyjne BIO 300 g

DELIKATNA

Kimchi tradycyjne BIO

300 g
66,63 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2027

4.8
z 38 opinii
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Konfitura z cytryny (z imbirem) 200 g

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

Konfitura z cytryny (z imbirem)

200 g
54,95 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026

5.0
z 1 opinii
MONINI Oliwki czarne "Peranzana" (z pestkami) BIO 150 g

MONINI

Oliwki czarne 'Peranzana' (z pestkami) BIO

150 g
99,93 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2027

4.5
z 2 opinii
MIODY POLSKIE Miód nektarowy faceliowy 900 g

MIODY POLSKIE

Miód nektarowy faceliowy

900 g
61,10 zł/kg
Cena54,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2028

5.0
z 9 opinii
ZWERGENWIESE Konfitura truskawkowa 70% BIO 225 g

ZWERGENWIESE

Konfitura truskawkowa 70% BIO

225 g
79,96 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026

5.0
z 11 opinii
ZWERGENWIESE Konfitura mus malinowy 70% BIO 225 g

ZWERGENWIESE

Konfitura mus malinowy 70% BIO

225 g
82,18 zł/kg
Cena18,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2027

5.0
z 2 opinii
PORTO MUINOS Algi morskie kombu (suszone) BIO 25 g

PORTO MUINOS

Algi morskie kombu (suszone) BIO

25 g
447,60 zł/kg
Cena11,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028

RUNOLAND Maślaki marynowane BIO 300 g

RUNOLAND

Maślaki marynowane BIO

300 g
59,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

5.0
z 2 opinii
PAN DO MAR Filety z makreli w ekologicznym sosie pomidorowym 90 g

PAN DO MAR

Filety z makreli w ekologicznym sosie pomidorowym

90 g
231,00 zł/kg
Cena20,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-07-2029

5.0
z 1 opinii
FOODS BY ANN Mus kokosowy BIO 270 g

FOODS BY ANN

Mus kokosowy BIO

270 g
103,67 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2027

5.0
z 8 opinii
ZDROWA MICHA Pasztet z kaczki z jajami przepiórczymi 200 g

ZDROWA MICHA

Pasztet z kaczki z jajami przepiórczymi

200 g
174,95 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
OLD FRIENDS KIMCHI Vegan Spicy 250 g

OLD FRIENDS

KIMCHI Vegan Spicy

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka

4.8
z 14 opinii
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Konfitura z truskawek (z gruszką i prosecco) 200 g

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

Konfitura z truskawek (z gruszką i prosecco)

200 g
59,95 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026

4.5
z 2 opinii
MONINI Oliwki zielone "Nocellara" (z pestkami) BIO 150 g

MONINI

Oliwki zielone 'Nocellara' (z pestkami) BIO

150 g
99,93 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2027

4.9
z 13 opinii
VITALINE Kapary marynowane BIO 140 g

VITALINE

Kapary marynowane BIO

140 g
78,50 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
1234567

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store