Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Warzywa konserwowe
Oliwki
Czarne
MONINI Oliwki czarne "Leccino" (drylowane) BIO
Oliwki czarne "Leccino" (drylowane) BIO MONINI 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.3
z 3 opinii

MONINI Oliwki czarne "Leccino" (drylowane) BIO

150 g
MONINI
Włochy

Cena14,99 zł
99,93 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Leccino to jedna z najbardziej znanych i cenionych odmian oliwek we Włoszech. Jej lekko kwaskowaty smak sprawia, że doskonale sprawdzi się jako przekąska, dodatek do sałat oraz typowych dań kuchni włoskiej.


MONINI Oliwki czarne "Leccino" (drylowane) BIO


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.04.2027
Dostępne warianty
MONINI Oliwki czarne "Peranzana" (z pestkami) BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
bio

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
495.00 kJ
5.9%
Wartość energetyczna (kcal)
118.00 kcal
5.9%
Tłuszcz (g)
12.60 g
18.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.80 g
9.0%
Węglowodany (g)
1.00 g
0.4%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Błonnik (g)
2.40 g
Białko (g)
1.20 g
2.4%
Sól (g)
3.00 g
50.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.3
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
33%
4
67%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
28.01.2026
0
0
Alena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.12.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
11.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
99,93 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
MONINI
Marka:
MONINI
EAN:
8005510010039
Cena za kg:
99,93 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
MONINI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MONINI
EAN:
8005510010039

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze pokojowej, najlepiej poniżej 25°C. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 7 dni. Najlepiej spożyć przed: patrz na oryginalnej etykiecie nad kodem kreskowym


Warunki przechowywania

Maks. temp. °C 25


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowane w atmosferze ochronnej. Unijne logo rolnictwa ekologicznego - IT BIO 006, Dystrybucja certyfikowana przez: PL-EKO-08


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Oliwki są drylowane mechanicznie i mogą zawierać pestki lub ich fragmenty.


Informacje producenta

Marka

Monini


Marka standaryzowana

MarkaMonini

Logotypy stron trzecich

Unijne logo rolnictwa ekologicznego


Opis produktu

Leccino to jedna z najbardziej znanych i cenionych odmian oliwek we Włoszech. Jej lekko kwaskowaty smak sprawia, że doskonale sprawdzi się jako przekąska, dodatek do sałat oraz typowych dań kuchni włoskiej.


Informacje dot. stylu życia

Organiczne


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Naturalne oliwki czarne drylowane

Wariant L'Oliva Leccino

Produkty z kategorii Oliwki

5.0
z 94 opinii
MELISSA Primo Gusto Oliwki czarne bez pestek 230 g

MELISSA Primo Gusto

Oliwki czarne bez pestek

230 g
34,74 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 67 opinii
LA PEDRIZA Oliwki czarne bez pestki 340 g

LA PEDRIZA

Oliwki czarne bez pestki

340 g
35,26 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-03-2028
5.0
z 47 opinii
OLE! Oliwki drylowane czarne 225 g

OLE!

Oliwki drylowane czarne

225 g
26,18 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 25 opinii
OLE! Oliwki krojone czarne 225 g

OLE!

Oliwki krojone czarne

225 g
27,96 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2029
4.9
z 51 opinii
SELIA Oliwki Kalamata bez pestki 370 g

SELIA

Oliwki Kalamata bez pestki

370 g
40,51 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 19 opinii
SELIA Oliwki Kalamata z pestką 370 g

SELIA

Oliwki Kalamata z pestką

370 g
36,73 zł/kg
Cena13,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 14 opinii
FRAGATA Oliwki czarne drylowane 142 g

FRAGATA

Oliwki czarne drylowane

142 g
55,56 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-09-2027
4.9
z 22 opinii
SAN ROMANO Oliwki bez pestki Włoski MIX 300 g

SAN ROMANO

Oliwki bez pestki Włoski MIX

300 g
53,30 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2029
4.9
z 30 opinii
LA PEDRIZA Oliwki czarne bez pestki 920 g

LA PEDRIZA

Oliwki czarne bez pestki

920 g
26,08 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-09-2028
4.9
z 16 opinii
GOYA Oliwki czarne bez pestki 350 g

GOYA

Oliwki czarne bez pestki

350 g
26,43 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2028
5.0
z 9 opinii
JOLCA Oliwki czarne bez pestek 350 g

JOLCA

Oliwki czarne bez pestek

350 g
35,40 zł/kg
Cena12,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2028
4.9
z 26 opinii
JOLCA Oliwki czarne bez pestek i bez zalewy 75 g

JOLCA

Oliwki czarne bez pestek i bez zalewy

75 g
77,20 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2027
4.9
z 11 opinii
FRAGATA Oliwki czarne drylowane 230 g

FRAGATA

Oliwki czarne drylowane

230 g
30,39 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2027
4.8
z 13 opinii
LA PEDRIZA Oliwki czarne bez pestki bez zalewy 314 g

LA PEDRIZA

Oliwki czarne bez pestki bez zalewy

314 g
30,86 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2028
4.9
z 19 opinii
PONTI Oliwki czarne bez pestek 400 g

PONTI

Oliwki czarne bez pestek

400 g
24,47 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2028
4.3
z 3 opinii
MONINI Oliwki czarne "Leccino" (drylowane) BIO 150 g

MONINI

Oliwki czarne 'Leccino' (drylowane) BIO

150 g
99,93 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-04-2027
5.0
z 1 opinii
MONINI Oliwki czarne "Peranzana" (z pestkami) BIO 150 g

MONINI

Oliwki czarne 'Peranzana' (z pestkami) BIO

150 g
99,93 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2027
4.9
z 15 opinii
LA PEDRIZA Oliwki czarne krojone 235 g

LA PEDRIZA

Oliwki czarne krojone

235 g
34,00 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-06-2028

Produkty marki MONINI

4.9
z 178 opinii
MONINI Classico Oliwa z oliwek extra vergine 500 ml

MONINI Classico

Oliwa z oliwek extra vergine

500 ml
51,98 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027
5.0
z 78 opinii

38% taniej

MONINI Delicato Oliwa z oliwek extra vergine 500 ml

MONINI Delicato

Oliwa z oliwek extra vergine

500 ml
49,98 zł/l
Cena promocyjna24,99 zł
39,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2027
4.9
z 37 opinii
MONINI GranFruttato Oliwa z oliwek extra vergine 500 ml

MONINI GranFruttato

Oliwa z oliwek extra vergine

500 ml
58,98 zł/l
Cena promocyjna29,49 zł
32,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-04-2027
4.9
z 15 opinii

22% taniej

MONINI Pesto Rosso (z suszonymi pomidorami) 190 g

MONINI

Pesto Rosso (z suszonymi pomidorami)

190 g
73,63 zł/kg
Cena promocyjna13,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-06-2028
5.0
z 8 opinii

22% taniej

MONINI Pesto Calabrese (z papryką i ricottą) 190 g

MONINI

Pesto Calabrese (z papryką i ricottą)

190 g
73,63 zł/kg
Cena promocyjna13,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2028
4.9
z 12 opinii

22% taniej

MONINI Pesto alla Genovese (z bazylii) 190 g

MONINI

Pesto alla Genovese (z bazylii)

190 g
73,63 zł/kg
Cena promocyjna13,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2028
4.8
z 6 opinii

26% taniej

MONINI Pesto Rucola 190 g

MONINI

Pesto Rucola

190 g
73,63 zł/kg
Cena promocyjna13,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2028
4.8
z 31 opinii
MONINI Classico Oliwa z oliwek extra vergine (spray) 200 ml

MONINI Classico

Oliwa z oliwek extra vergine (spray)

200 ml
129,95 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-04-2027
4.9
z 51 opinii
MONINI Krem z octu balsamicznego z Modeny I.G.P (glassa) 250 g

MONINI

Krem z octu balsamicznego z Modeny I.G.P (glassa)

250 g
95,96 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-09-2027
4.7
z 3 opinii
MONINI Pesto Zucchine e Limone (cukiniowo-cytrynowe) 190 g

MONINI

Pesto Zucchine e Limone (cukiniowo-cytrynowe)

190 g
99,95 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027
5.0
z 44 opinii
MONINI Olej z pestek winogron 1 l

MONINI

Olej z pestek winogron

1 l
37,99 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2027
5.0
z 18 opinii
MONINI Pesto alla Genovese Vegan (z bazylii) 190 g

MONINI

Pesto alla Genovese Vegan (z bazylii)

190 g
94,68 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2028
4.9
z 19 opinii
MONINI Oliwa z oliwek extra vergine z czarną truflą 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek extra vergine z czarną truflą

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2027
5.0
z 27 opinii
MONINI Oliwa z oliwek extra vergine z bazylią 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek extra vergine z bazylią

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-04-2027
4.9
z 26 opinii
MONINI Oliwa z oliwek extra vergine z czosnkiem i chili 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek extra vergine z czosnkiem i chili

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-06-2027
MONINI Oliwa z oliwek Extra Virgin z pomarańczą 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek Extra Virgin z pomarańczą

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-06-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store