Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Warzywa konserwowe
Oliwki
Czarne
FRAGATA Oliwki czarne drylowane
Oliwki czarne drylowane FRAGATA 142g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 14 opinii

FRAGATA Oliwki czarne drylowane

142 g
FRAGATA
Hiszpania

Cena7,89 zł
55,56 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 26.09.2027
Dostępne warianty
FRAGATA Oliwki zielone drylowane
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
515.00 kJ
6.1%
Wartość energetyczna (kcal)
125.00 kcal
6.3%
Tłuszcz (g)
13.00 g
18.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
2.20 g
11.0%
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
0.50 g
1.0%
Sól (g)
2.00 g
33.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
14 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
JOANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.07.2026
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.04.2026
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
17.12.2025
0
0
Wojtek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
26.10.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.09.2025
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.08.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.08.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2025
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2025
0
0
Dominika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2025
0
0
Jędrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
55,56 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
142 g
Dostawca:
MEDIFOODS
Marka:
FRAGATA
EAN:
8410134019205
Cena za kg:
55,56 zł/kg
Waga:
142 g
Marka:
FRAGATA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MEDIFOODS
EAN:
8410134019205

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 7 dni. Najlepiej spożyć przed/Numer partii: patrz data na wieczku opakowania.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

7


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Może zawierać śladowe ilości pestek.


Informacje producenta

Marka

Fragata


Marka standaryzowana

MarkaFragata

Dodatkowe informacje

www.medifoods.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Oliwki czarne drylowane

Produkty z kategorii Oliwki

5.0
z 94 opinii
MELISSA Primo Gusto Oliwki czarne bez pestek 230 g

MELISSA Primo Gusto

Oliwki czarne bez pestek

230 g
34,74 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 47 opinii
OLE! Oliwki drylowane czarne 225 g

OLE!

Oliwki drylowane czarne

225 g
26,18 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 25 opinii
OLE! Oliwki krojone czarne 225 g

OLE!

Oliwki krojone czarne

225 g
27,96 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2029
4.9
z 67 opinii
LA PEDRIZA Oliwki czarne bez pestki 340 g

LA PEDRIZA

Oliwki czarne bez pestki

340 g
35,26 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-03-2028
4.9
z 51 opinii
SELIA Oliwki Kalamata bez pestki 370 g

SELIA

Oliwki Kalamata bez pestki

370 g
40,51 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 19 opinii
SELIA Oliwki Kalamata z pestką 370 g

SELIA

Oliwki Kalamata z pestką

370 g
36,73 zł/kg
Cena13,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 14 opinii
FRAGATA Oliwki czarne drylowane 142 g

FRAGATA

Oliwki czarne drylowane

142 g
55,56 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-09-2027
4.9
z 16 opinii
GOYA Oliwki czarne bez pestki 350 g

GOYA

Oliwki czarne bez pestki

350 g
26,43 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2028
4.9
z 22 opinii
SAN ROMANO Oliwki bez pestki Włoski MIX 300 g

SAN ROMANO

Oliwki bez pestki Włoski MIX

300 g
53,30 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2029
4.9
z 30 opinii
LA PEDRIZA Oliwki czarne bez pestki 920 g

LA PEDRIZA

Oliwki czarne bez pestki

920 g
26,08 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-09-2028
4.9
z 26 opinii
JOLCA Oliwki czarne bez pestek i bez zalewy 75 g

JOLCA

Oliwki czarne bez pestek i bez zalewy

75 g
77,20 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2027
5.0
z 9 opinii
JOLCA Oliwki czarne bez pestek 350 g

JOLCA

Oliwki czarne bez pestek

350 g
35,40 zł/kg
Cena12,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2028
4.9
z 11 opinii
FRAGATA Oliwki czarne drylowane 230 g

FRAGATA

Oliwki czarne drylowane

230 g
30,39 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2027
4.8
z 13 opinii
LA PEDRIZA Oliwki czarne bez pestki bez zalewy 314 g

LA PEDRIZA

Oliwki czarne bez pestki bez zalewy

314 g
30,86 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2028
4.3
z 3 opinii
MONINI Oliwki czarne "Leccino" (drylowane) BIO 150 g

MONINI

Oliwki czarne 'Leccino' (drylowane) BIO

150 g
99,93 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-04-2027
5.0
z 1 opinii
MONINI Oliwki czarne "Peranzana" (z pestkami) BIO 150 g

MONINI

Oliwki czarne 'Peranzana' (z pestkami) BIO

150 g
99,93 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2027
4.9
z 19 opinii
PONTI Oliwki czarne bez pestek 400 g

PONTI

Oliwki czarne bez pestek

400 g
24,47 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2028
4.9
z 15 opinii
LA PEDRIZA Oliwki czarne krojone 235 g

LA PEDRIZA

Oliwki czarne krojone

235 g
34,00 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-06-2028

Produkty marki FRAGATA

4.9
z 28 opinii
FRAGATA Oliwki zielone drylowane 142 g

FRAGATA

Oliwki zielone drylowane

142 g
46,41 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2027
4.9
z 23 opinii
FRAGATA Oliwki zielone nadziewane anchois 300 g

FRAGATA

Oliwki zielone nadziewane anchois

300 g
28,63 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2027
4.9
z 11 opinii
FRAGATA Oliwki czarne drylowane 230 g

FRAGATA

Oliwki czarne drylowane

230 g
30,39 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store