Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Warzywa konserwowe
Oliwki
Czarne
JOLCA Oliwki czarne bez pestek i bez zalewy
Oliwki czarne bez pestek i bez zalewy JOLCA 75g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 26 opinii

JOLCA Oliwki czarne bez pestek i bez zalewy

75 g
JOLCA
Hiszpania

Cena5,79 zł
77,20 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

bez zalewy


JOLCA Oliwki czarne bez pestek i bez zalewy


Produkt dostępny
Data przydatności: 09.04.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
714.00 kJ
8.5%
Wartość energetyczna (kcal)
174.00 kcal
8.7%
Tłuszcz (g)
18.00 g
25.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
3.30 g
16.5%
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
1.00 g
2.0%
Sól (g)
1.80 g
30.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
26 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.09.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.03.2026
0
0
Iryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.03.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
28.01.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.01.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.12.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.12.2025
0
0
Łucja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.12.2025
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.11.2025
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.11.2025
0
0
Angelika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.11.2025
0
0
Angelika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.10.2025
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2025
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.08.2025
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.08.2025
0
0
Mikołaj
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.08.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.07.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.07.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
77,20 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
75 g
Dostawca:
ITALMEX
Marka:
JOLCA
EAN:
8410667021324
Cena za kg:
77,20 zł/kg
Waga:
75 g
Marka:
JOLCA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ITALMEX
EAN:
8410667021324

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Unikać promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 dni.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

MOŻE ZAWIERAĆ FRAGMENTY PESTEK.


Informacje producenta

Marka

Jolca


Marka standaryzowana

MarkaJolca

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Pochodzenie

Produkt hiszpański.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Oliwki czarne bez pestek

Produkty z kategorii Oliwki

5.0
z 94 opinii
MELISSA Primo Gusto Oliwki czarne bez pestek 230 g

MELISSA Primo Gusto

Oliwki czarne bez pestek

230 g
34,74 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 47 opinii
OLE! Oliwki drylowane czarne 225 g

OLE!

Oliwki drylowane czarne

225 g
26,18 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 25 opinii
OLE! Oliwki krojone czarne 225 g

OLE!

Oliwki krojone czarne

225 g
27,96 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2029
4.9
z 67 opinii
LA PEDRIZA Oliwki czarne bez pestki 340 g

LA PEDRIZA

Oliwki czarne bez pestki

340 g
35,26 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-03-2028
4.9
z 51 opinii
SELIA Oliwki Kalamata bez pestki 370 g

SELIA

Oliwki Kalamata bez pestki

370 g
40,51 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 19 opinii
SELIA Oliwki Kalamata z pestką 370 g

SELIA

Oliwki Kalamata z pestką

370 g
36,73 zł/kg
Cena13,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 14 opinii
FRAGATA Oliwki czarne drylowane 142 g

FRAGATA

Oliwki czarne drylowane

142 g
55,56 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-09-2027
4.9
z 16 opinii
GOYA Oliwki czarne bez pestki 350 g

GOYA

Oliwki czarne bez pestki

350 g
26,43 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2028
4.9
z 22 opinii
SAN ROMANO Oliwki bez pestki Włoski MIX 300 g

SAN ROMANO

Oliwki bez pestki Włoski MIX

300 g
53,30 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2029
4.9
z 30 opinii
LA PEDRIZA Oliwki czarne bez pestki 920 g

LA PEDRIZA

Oliwki czarne bez pestki

920 g
26,08 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-09-2028
4.9
z 26 opinii
JOLCA Oliwki czarne bez pestek i bez zalewy 75 g

JOLCA

Oliwki czarne bez pestek i bez zalewy

75 g
77,20 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2027
5.0
z 9 opinii
JOLCA Oliwki czarne bez pestek 350 g

JOLCA

Oliwki czarne bez pestek

350 g
35,40 zł/kg
Cena12,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2028
4.9
z 11 opinii
FRAGATA Oliwki czarne drylowane 230 g

FRAGATA

Oliwki czarne drylowane

230 g
30,39 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2027
4.8
z 13 opinii
LA PEDRIZA Oliwki czarne bez pestki bez zalewy 314 g

LA PEDRIZA

Oliwki czarne bez pestki bez zalewy

314 g
30,86 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2028
4.3
z 3 opinii
MONINI Oliwki czarne "Leccino" (drylowane) BIO 150 g

MONINI

Oliwki czarne 'Leccino' (drylowane) BIO

150 g
99,93 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-04-2027
5.0
z 1 opinii
MONINI Oliwki czarne "Peranzana" (z pestkami) BIO 150 g

MONINI

Oliwki czarne 'Peranzana' (z pestkami) BIO

150 g
99,93 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2027
4.9
z 19 opinii
PONTI Oliwki czarne bez pestek 400 g

PONTI

Oliwki czarne bez pestek

400 g
24,47 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2028
4.9
z 15 opinii
LA PEDRIZA Oliwki czarne krojone 235 g

LA PEDRIZA

Oliwki czarne krojone

235 g
34,00 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-06-2028

Produkty marki JOLCA

5.0
z 22 opinii
JOLCA Oliwki zielone z cytryną (puszka) 300 g

JOLCA

Oliwki zielone z cytryną (puszka)

300 g
29,30 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2028
5.0
z 13 opinii
JOLCA Oliwki zielone bez pestek 350 g

JOLCA

Oliwki zielone bez pestek

350 g
35,40 zł/kg
Cena12,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2028
5.0
z 9 opinii
JOLCA Oliwki czarne bez pestek 350 g

JOLCA

Oliwki czarne bez pestek

350 g
35,40 zł/kg
Cena12,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store