Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Warzywa konserwowe
Fasola
Czerwona
BIO PLANET Fasolka czerwona Kidney BIO
Fasolka czerwona Kidney BIO BIO PLANET 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 7 opinii

BIO PLANET Fasolka czerwona Kidney BIO

400 g
BIO PLANET
Chiny

Cena14,79 zł
36,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Ekologiczna fasolka Kidney, podobnie jak inne odmiany tej rośliny zaliczana jest do roślin strączkowych.
Nazwa fasolki pochodzi od nerkowatego kształtu nasion.
Fasolka Kidney dodaje energii nie tylko dzięki temu, że zaopatruje organizm w powolnie ulegające spalaniu węglowodany złożone, lecz także dlatego, że uzupełnia zasoby żelaza, co jest szczególnie ważne dla wegetarian i kobiet mających obfite miesiączki.
Spożywanie jej wzmacnia też wątrobę.
Można z niej przygotowywać nadzienia do omletów, naleśników, krokietów, a po zmiksowaniu otrzymamy wyśmienitą pastę do kanapek.
Doskonale nadaje się do wielu potraw jednogarnkowych, potraw meksykańskich (z chilli), sosów, a także sałatek.

Produkt objęty certyfikatem ekologicznym PL-EKO-07-07904(11).

BIO PLANET Fasolka czerwona Kidney BIO


Produkt dostępny
Data przydatności: 19.09.2027
Tagi
bio
wegetariański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Klaudia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.02.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.01.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.01.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.10.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.08.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
36,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
BIO PLANET
EAN:
5907814662903
Cena za kg:
36,97 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
BIO PLANET
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5907814662903

Produkty z kategorii Fasola

5.0
z 35 opinii
BONDUELLE Czerwona fasola 310 g

BONDUELLE

Czerwona fasola

310 g
19,32 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 40 opinii
BONDUELLE Czerwona fasola (2x80g) 160 g

BONDUELLE

Czerwona fasola (2x80g)

160 g
34,31 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 268 opinii
ROLNIK Fasola czerwona 400 g

ROLNIK

Fasola czerwona

400 g
8,72 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.8
z 23 opinii
DAWTONA Fasola czerwona 400 g

DAWTONA

Fasola czerwona

400 g
10,97 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2029
4.8
z 22 opinii
EKO WITAL Fasola czerwona kidney BIO 360 g

EKO WITAL

Fasola czerwona kidney BIO

360 g
19,97 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.9
z 45 opinii
HAPPY FRUCHT Fasola czerwona Kidney 400 g

HAPPY FRUCHT

Fasola czerwona Kidney

400 g
7,97 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
4.9
z 16 opinii
MANFUSO Fasola Czerwona Red Kidney BIO 400 g

MANFUSO

Fasola Czerwona Red Kidney BIO

400 g
11,22 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 33 opinii
PUDLISZKI Fasola Czerwona 400 g

PUDLISZKI

Fasola Czerwona

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
5.0
z 11 opinii
LA BIO IDEA Fasola czerwona Kidney BIO 400 g

LA BIO IDEA

Fasola czerwona Kidney BIO

400 g
19,72 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-06-2029
5.0
z 7 opinii
BIO PLANET Fasolka czerwona Kidney BIO 400 g

BIO PLANET

Fasolka czerwona Kidney BIO

400 g
36,97 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-09-2027

Produkty marki BIO PLANET

4.9
z 165 opinii
BIO PLANET Mango suszone (bez dodatku cukru) BIO 100 g

BIO PLANET

Mango suszone (bez dodatku cukru) BIO

100 g
99,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 38 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane bezglutenowe BIO 1 kg

BIO PLANET

Płatki owsiane bezglutenowe BIO

1 kg
16,69 zł/kg
Cena16,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
4.9
z 49 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane górskie BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki owsiane górskie BIO

600 g
14,15 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
5.0
z 113 opinii
BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego - 18 szt. BIO 1 szt

BIO PLANET

Jaja kurze z chowu ekologicznego - 18 szt. BIO

1 szt
Frisco poleca
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 62 opinii
BIO PLANET Naturalne BIO tofu 200 g

BIO PLANET

Naturalne BIO tofu

200 g
24,95 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 30 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki owsiane BIO

600 g
13,32 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2027
5.0
z 13 opinii
BIO PLANET Syrop klonowy bezglutenowy BIO 250 ml

BIO PLANET

Syrop klonowy bezglutenowy BIO

250 ml
75,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna18,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-07-2028
4.9
z 156 opinii

22% taniej

BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego - 6 szt. BIO 1 szt

BIO PLANET

Jaja kurze z chowu ekologicznego - 6 szt. BIO

1 szt
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
11,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
5.0
z 30 opinii
BIO PLANET Tempeh naturalny BIO 300 g

BIO PLANET

Tempeh naturalny BIO

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 15 opinii
BIO PLANET Cukier trzcinowy (brązowy Demerara) BIO 500 g

BIO PLANET

Cukier trzcinowy (brązowy Demerara) BIO

500 g
19,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
11,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2028
5.0
z 56 opinii
BIO PLANET Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO 350 g

BIO PLANET

Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO

350 g
22,83 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 27 opinii

23% taniej

BIO PLANET Kasza jaglana bezglutenowa BIO 1 kg

BIO PLANET

Kasza jaglana bezglutenowa BIO

1 kg
10,59 zł/kg
Cena promocyjna10,59 zł
13,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
5.0
z 6 opinii
BIO PLANET Płatki kukurydziane (bez dodatku cukrów) BIO 250 g

BIO PLANET

Płatki kukurydziane (bez dodatku cukrów) BIO

250 g
55,00 zł/kg
Cena13,75 zł
Do koszyka
4.9
z 37 opinii
BIO PLANET Orzechy włoskie BIO 100 g

BIO PLANET

Orzechy włoskie BIO

100 g
79,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2026
4.9
z 19 opinii
BIO PLANET Serek waniliowy BIO 150 g

BIO PLANET

Serek waniliowy BIO

150 g
25,27 zł/kg
Cena promocyjna3,79 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
5.0
z 24 opinii
BIO PLANET Ser Tylżycki (plastry) BIO 125 g

BIO PLANET

Ser Tylżycki (plastry) BIO

125 g
66,32 zł/kg
Cena promocyjna8,29 zł
9,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store