Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Warzywa konserwowe
Fasola
Czerwona
HAPPY FRUCHT Fasola czerwona Kidney
Fasola czerwona Kidney HAPPY FRUCHT 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 45 opinii

HAPPY FRUCHT Fasola czerwona Kidney

400 g
HAPPY FRUCHT
Włochy

Cena3,19 zł
7,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 31.12.2028
Dostępne warianty
HAPPY FRUCHT Fasola biała
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
45 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Witold
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.09.2026
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.06.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.03.2026
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.03.2026
0
0
Łucjan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
13.03.2026
0
0
benny
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.03.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.03.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.03.2026
0
0
Lisa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.02.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Svitlana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
08.02.2026
0
0
Kateryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.02.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.01.2026
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
7,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
VOG
Marka:
HAPPY FRUCHT
EAN:
9001466301558
Cena za kg:
7,97 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
HAPPY FRUCHT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
VOG
EAN:
9001466301558

Produkty z kategorii Fasola

5.0
z 35 opinii
BONDUELLE Czerwona fasola 310 g

BONDUELLE

Czerwona fasola

310 g
19,32 zł/kg
Cena promocyjna5,99 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 268 opinii
ROLNIK Fasola czerwona 400 g

ROLNIK

Fasola czerwona

400 g
8,72 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.8
z 23 opinii
DAWTONA Fasola czerwona 400 g

DAWTONA

Fasola czerwona

400 g
10,97 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2029
4.8
z 22 opinii
EKO WITAL Fasola czerwona kidney BIO 360 g

EKO WITAL

Fasola czerwona kidney BIO

360 g
19,97 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.9
z 45 opinii
HAPPY FRUCHT Fasola czerwona Kidney 400 g

HAPPY FRUCHT

Fasola czerwona Kidney

400 g
7,97 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 40 opinii
BONDUELLE Czerwona fasola (2x80g) 160 g

BONDUELLE

Czerwona fasola (2x80g)

160 g
43,69 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 16 opinii
MANFUSO Fasola Czerwona Red Kidney BIO 400 g

MANFUSO

Fasola Czerwona Red Kidney BIO

400 g
11,22 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 33 opinii
PUDLISZKI Fasola Czerwona 400 g

PUDLISZKI

Fasola Czerwona

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
5.0
z 11 opinii
LA BIO IDEA Fasola czerwona Kidney BIO 400 g

LA BIO IDEA

Fasola czerwona Kidney BIO

400 g
19,72 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-06-2029
5.0
z 7 opinii
BIO PLANET Fasolka czerwona Kidney BIO 400 g

BIO PLANET

Fasolka czerwona Kidney BIO

400 g
36,97 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-09-2027

Produkty marki HAPPY FRUCHT

4.9
z 53 opinii
HAPPY FRUCHT Fasola biała 400 g

HAPPY FRUCHT

Fasola biała

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.5
z 2 opinii
HAPPY FRUCHT Brzoskwinie połówki 820 g

HAPPY FRUCHT

Brzoskwinie połówki

820 g
13,40 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
5.0
z 44 opinii
HAPPY FRUCHT Mandarynki 312 g

HAPPY FRUCHT

Mandarynki

312 g
20,80 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2027
4.8
z 5 opinii
HAPPY FRUCHT Pomidory krojone 400 g

HAPPY FRUCHT

Pomidory krojone

400 g
11,22 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-09-2027
4.9
z 9 opinii
HAPPY FRUCHT Pomidory bez skórki 400 g

HAPPY FRUCHT

Pomidory bez skórki

400 g
11,22 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
5.0
z 12 opinii
HAPPY FRUCHT Morele połówki 425 g

HAPPY FRUCHT

Morele połówki

425 g
18,80 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2028
4.9
z 18 opinii
HAPPY FRUCHT Przecier pomidorowy 500 g

HAPPY FRUCHT

Przecier pomidorowy

500 g
10,98 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 1 opinii
HAPPY FRUCHT Ananas plastry 565 g

HAPPY FRUCHT

Ananas plastry

565 g
20,34 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-03-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store