Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Owoce konserwowe
Ananasy
Plastry
HAPPY FRUCHT Ananas plastry
Ananas plastry HAPPY FRUCHT 565g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

HAPPY FRUCHT Ananas plastry

565 g
HAPPY FRUCHT
Poza UE

Cena11,49 zł
20,34 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 14.03.2028
Tagi
wegetariański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
20,34 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
565 g
Dostawca:
VOG
Marka:
HAPPY FRUCHT
EAN:
9001466301275
Cena za kg:
20,34 zł/kg
Waga:
565 g
Marka:
HAPPY FRUCHT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
VOG
EAN:
9001466301275

Produkty z kategorii Ananasy

4.9
z 53 opinii
DOLE Plastry ananasa w soku 227 g

DOLE

Plastry ananasa w soku

227 g
28,59 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 122 opinii
MK Ananas (plastry) w lekkim syropie 565 g

MK

Ananas (plastry) w lekkim syropie

565 g
15,03 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-04-2028
4.8
z 9 opinii
MK Ananas - plastry (w syropie) 227 g

MK

Ananas - plastry (w syropie)

227 g
18,90 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
5.0
z 9 opinii
Nowość
DOLE Ananas w plastrach 567 g

DOLE

Ananas w plastrach

567 g
21,15 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 1 opinii
HAPPY FRUCHT Ananas plastry 565 g

HAPPY FRUCHT

Ananas plastry

565 g
20,34 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-03-2028

Produkty marki HAPPY FRUCHT

4.9
z 53 opinii
HAPPY FRUCHT Fasola biała 400 g

HAPPY FRUCHT

Fasola biała

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.9
z 45 opinii
HAPPY FRUCHT Fasola czerwona Kidney 400 g

HAPPY FRUCHT

Fasola czerwona Kidney

400 g
7,97 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
4.5
z 2 opinii
HAPPY FRUCHT Brzoskwinie połówki 820 g

HAPPY FRUCHT

Brzoskwinie połówki

820 g
13,40 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
5.0
z 44 opinii
HAPPY FRUCHT Mandarynki 312 g

HAPPY FRUCHT

Mandarynki

312 g
20,80 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2027
5.0
z 12 opinii
HAPPY FRUCHT Morele połówki 425 g

HAPPY FRUCHT

Morele połówki

425 g
18,80 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2028
4.8
z 5 opinii
HAPPY FRUCHT Pomidory krojone 400 g

HAPPY FRUCHT

Pomidory krojone

400 g
11,22 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-09-2027
4.9
z 9 opinii
HAPPY FRUCHT Pomidory bez skórki 400 g

HAPPY FRUCHT

Pomidory bez skórki

400 g
11,22 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
4.9
z 18 opinii
HAPPY FRUCHT Przecier pomidorowy 500 g

HAPPY FRUCHT

Przecier pomidorowy

500 g
10,98 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store