Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Owoce konserwowe
Ananasy
Plastry
MK Ananas (plastry) w lekkim syropie
Ananas (plastry) w lekkim syropie MK 565g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 122 opinii

MK Ananas (plastry) w lekkim syropie

565 g
MK
Tajlandia

Cena8,49 zł
15,03 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

Dobra Marka 2016 - jakość, zaufanie, renoma


MK Ananas (plastry) w lekkim syropie


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.04.2028
Dostępne warianty
MK Ananas (kawałki) w lekkim syropie
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
251.00 kJ
3.0%
Wartość energetyczna (kcal)
60.00 kcal
3.0%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
16.00 g
6.2%
w tym cukry (g)
15.00 g
16.7%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.025 g
0.4%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
122 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre do kotletów
28.08.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
OK..POLECAM.👍️
02.04.2026
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ok do naleśników jak znalazł
31.01.2026
0
0
Arkadiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre!
09.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
dobre ,smaczne
01.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Lubię je. Super.👍️
19.12.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Normalne.
01.10.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry
12.09.2025
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry🫡
14.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
15,03 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
565 g
Dostawca:
KONSHURT
Marka:
MK
EAN:
5902693180401
Cena za kg:
15,03 zł/kg
Waga:
565 g
Marka:
MK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KONSHURT
EAN:
5902693180401

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu


Informacje producenta

Marka

MK


Marka standaryzowana

MarkaMK

Pochodzenie

Wyprodukowano w Tajlandii


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Ananas

Wariant plastry w lekkim syropie

Produkty z kategorii Ananasy

5.0
z 122 opinii
MK Ananas (plastry) w lekkim syropie 565 g

MK

Ananas (plastry) w lekkim syropie

565 g
15,03 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-04-2028
4.9
z 53 opinii
DOLE Plastry ananasa w soku 227 g

DOLE

Plastry ananasa w soku

227 g
28,59 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.8
z 9 opinii
MK Ananas - plastry (w syropie) 227 g

MK

Ananas - plastry (w syropie)

227 g
18,90 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
5.0
z 9 opinii
Nowość
DOLE Ananas w plastrach 567 g

DOLE

Ananas w plastrach

567 g
21,15 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 1 opinii
HAPPY FRUCHT Ananas plastry 565 g

HAPPY FRUCHT

Ananas plastry

565 g
20,34 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-03-2028

Produkty marki MK

4.9
z 103 opinii
MK Mleczko kokosowe (tł. 17-19%) 400 ml

MK

Mleczko kokosowe (tł. 17-19%)

400 ml
13,87 zł/l
Cena5,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2028
4.9
z 94 opinii
MK Ananas (kawałki) w lekkim syropie 565 g

MK

Ananas (kawałki) w lekkim syropie

565 g
12,73 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-05-2028
5.0
z 97 opinii
MK Brzoskwinie połówki w lekkim syropie (premium) 680 g

MK

Brzoskwinie połówki w lekkim syropie (premium)

680 g
15,87 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2028
4.9
z 84 opinii
MK Brzoskwinie (połówki) w syropie 820 g

MK

Brzoskwinie (połówki) w syropie

820 g
12,18 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2028
4.9
z 20 opinii
MK Konfitura brzoskwiniowa z sokiem z marakui o obniżonej zawartości cukrów 420 g

MK

Konfitura brzoskwiniowa z sokiem z marakui o obniżonej zawartości cukrów

420 g
17,83 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2028
5.0
z 61 opinii
MK Pomidory (krojone) 400 g

MK

Pomidory (krojone)

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
4.9
z 15 opinii
MK Pomidory (całe) 400 g

MK

Pomidory (całe)

400 g
10,47 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
5.0
z 9 opinii
MK Dżem truskawkowy o obniżonej zawartości cukru 315 g

MK

Dżem truskawkowy o obniżonej zawartości cukru

315 g
15,84 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-09-2027
4.9
z 10 opinii
MK Dżem figowy o obniżonej zawartości cukru 315 g

MK

Dżem figowy o obniżonej zawartości cukru

315 g
15,84 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2027
4.8
z 49 opinii
MK Paprykarz szczeciński 160 g

MK

Paprykarz szczeciński

160 g
18,69 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2027
4.9
z 27 opinii
MK Filety z makreli w oleju 170 g

MK

Filety z makreli w oleju

170 g
41,12 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 23 opinii
MK Konfitura brzoskwiniowa o obniżonej zawartości cukrów 446 g

MK

Konfitura brzoskwiniowa o obniżonej zawartości cukrów

446 g
16,79 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2028
4.8
z 9 opinii
MK Ananas - plastry (w syropie) 227 g

MK

Ananas - plastry (w syropie)

227 g
18,90 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
4.8
z 26 opinii
MK Mango (plastry) w lekkim syropie 425 g

MK

Mango (plastry) w lekkim syropie

425 g
14,09 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2028
4.7
z 19 opinii
MK Gruszki - połówki (w syropie) 530 g

MK

Gruszki - połówki (w syropie)

530 g
14,70 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2028
4.9
z 125 opinii
MK Sardynki w oleju roślinnym 125 g

MK

Sardynki w oleju roślinnym

125 g
35,92 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store