Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Konserwy i przetwory

Konserwy i przetwory

Wróć do Spiżarnia

Konserwy rybneKonserwy mięsnePrzetwory warzywneWarzywa konserwoweGrzybyOwoce konserwoweDżemy, miody i kremy



4.7
z 15 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet ze świniobicia 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet ze świniobicia

160 g
78,06 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka

4.9
z 14 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z kaczki na czerwonym winie (bezglutenowy) 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet z kaczki na czerwonym winie (bezglutenowy)

160 g
140,31 zł/kg
Cena22,45 zł
Do koszyka

4.7
z 12 opinii
PROFI Pasztet Wielkopolski z drobiem i pomidorami 250 g

PROFI

Pasztet Wielkopolski z drobiem i pomidorami

250 g
19,56 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028

5.0
z 27 opinii
PROFI Pasztet Wielkopolski z drobiem firmowy 250 g

PROFI

Pasztet Wielkopolski z drobiem firmowy

250 g
19,56 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2027

4.9
z 38 opinii
SKWIERZYNA Pasztet myśliwski z dziczyzną w słoiku 160 g

SKWIERZYNA

Pasztet myśliwski z dziczyzną w słoiku

160 g
41,19 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-04-2028

4.9
z 37 opinii
SKWIERZYNA Pasztet dworski z drobiem w słoiku 160 g

SKWIERZYNA

Pasztet dworski z drobiem w słoiku

160 g
39,06 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2027

4.9
z 38 opinii
SKWIERZYNA Pasztet szlachecki wieprzowy w słoiku 160 g

SKWIERZYNA

Pasztet szlachecki wieprzowy w słoiku

160 g
37,19 zł/kg
Cena5,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2027

4.6
z 14 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Pasztet z gęsi 80 g

TRADYCYJNE JADŁO

Pasztet z gęsi

80 g
193,63 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka

4.8
z 59 opinii
SPICHLERZ RUSIECKI Pasztet klasyczny 160 g

SPICHLERZ RUSIECKI

Pasztet klasyczny

160 g
39,31 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2028

4.9
z 278 opinii
GRANLAN Smalec 200 g

GRANLAN

Smalec

200 g
14,45 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka

4.8
z 57 opinii
SKWIERZYNA Smalec z mięsem i cebulką 150 g

SKWIERZYNA

Smalec z mięsem i cebulką

150 g
83,93 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027

4.9
z 19 opinii
SKWIERZYNA Smalec z mięsem i czosnkiem 150 g

SKWIERZYNA

Smalec z mięsem i czosnkiem

150 g
41,93 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2027

4.8
z 15 opinii
SKWIERZYNA Smalec z mięsem 150 g

SKWIERZYNA

Smalec z mięsem

150 g
41,93 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-09-2027

4.7
z 14 opinii
TRADYCYJNE JADŁO Skwarki pod pierzynką 160 g

TRADYCYJNE JADŁO

Skwarki pod pierzynką

160 g
91,19 zł/kg
Cena14,59 zł
Do koszyka

4.8
z 13 opinii
SOKOŁÓW Frytura wołowa z dodatkiem rozmarynu (tłuszcz wołowy do głębokiego smażenia) 500 g

SOKOŁÓW

Frytura wołowa z dodatkiem rozmarynu (tłuszcz wołowy do głębokiego smażenia)

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka

4.9
z 91 opinii
SOKOŁÓW Gulasz angielski 290 g

SOKOŁÓW

Gulasz angielski

290 g
40,66 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2027

4.8
z 59 opinii
SOKOŁÓW ŻELAZNA REZERWA Gulasz wojskowy (bez glutaminianu sodu) 300 g

SOKOŁÓW ŻELAZNA REZERWA

Gulasz wojskowy (bez glutaminianu sodu)

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2029

5.0
z 34 opinii
KRAKUS. Golonkowa 300 g

KRAKUS.

Golonkowa

300 g
31,63 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2028

5.0
z 1 opinii
PRZYSMAKI VIANDS Tłuszcz kaczy (de luxe) 180 g

PRZYSMAKI VIANDS

Tłuszcz kaczy (de luxe)

180 g
122,17 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028

AMCIU Królik turystyczny PREMIUM (100% mięsa z królika) bezglutenowy 300 g

AMCIU

Królik turystyczny PREMIUM (100% mięsa z królika) bezglutenowy

300 g
109,97 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

4.9
z 18 opinii
SOKOŁÓW Żeberka wieprzowe w sosie 400 g

SOKOŁÓW

Żeberka wieprzowe w sosie

400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-07-2027

4.9
z 7 opinii
SOKOŁÓW Żeberka wieprzowe z kapustą 400 g

SOKOŁÓW

Żeberka wieprzowe z kapustą

400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027

4.9
z 30 opinii
SOKOŁÓW ŻELAZNA REZERWA Boczkowa (bez glutaminianu sodu) 300 g

SOKOŁÓW ŻELAZNA REZERWA

Boczkowa (bez glutaminianu sodu)

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-05-2029

4.8
z 51 opinii
SOKOŁÓW ŻELAZNA REZERWA Mielonka wieprzowa (bez glutaminianu sodu) 300 g

SOKOŁÓW ŻELAZNA REZERWA

Mielonka wieprzowa (bez glutaminianu sodu)

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2029

5.0
z 122 opinii
MK Ananas (plastry) w lekkim syropie 565 g

MK

Ananas (plastry) w lekkim syropie

565 g
15,03 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-04-2028

4.9
z 94 opinii
MK Ananas (kawałki) w lekkim syropie 565 g

MK

Ananas (kawałki) w lekkim syropie

565 g
12,73 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-05-2028

4.9
z 53 opinii
DOLE Plastry ananasa w soku 227 g

DOLE

Plastry ananasa w soku

227 g
28,59 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

5.0
z 52 opinii
DOLE Kawałki ananasa w soku 227 g

DOLE

Kawałki ananasa w soku

227 g
28,59 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028

5.0
z 60 opinii
DEL MONTE Ananasy (kawałki) w soku 3-pack (3x230g) 2+1 GRATIS 690 g

DEL MONTE

Ananasy (kawałki) w soku 3-pack (3x230g) 2+1 GRATIS

690 g
14,48 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

4.8
z 9 opinii
MK Ananas - plastry (w syropie) 227 g

MK

Ananas - plastry (w syropie)

227 g
18,90 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027

5.0
z 30 opinii
DOLE Ananas w kawałkach 567 g

DOLE

Ananas w kawałkach

567 g
22,91 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028

5.0
z 9 opinii
Nowość
DOLE Ananas w plastrach 567 g

DOLE

Ananas w plastrach

567 g
21,15 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028

5.0
z 1 opinii
HAPPY FRUCHT Ananas plastry 565 g

HAPPY FRUCHT

Ananas plastry

565 g
20,34 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-03-2028

5.0
z 21 opinii

20% taniej

QF Pulpa z marakui flavicarpa 170 g

QF

Pulpa z marakui flavicarpa

170 g
47,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026

5.0
z 64 opinii
QF Pulpa z mango alphonso 450 g

QF

Pulpa z mango alphonso

450 g
28,42 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-05-2027

4.9
z 33 opinii
QF Pulpa z mango alphonso 850 g

QF

Pulpa z mango alphonso

850 g
27,05 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2027

4.8
z 13 opinii
DOYAL Puree z mango 850 g

DOYAL

Puree z mango

850 g
16,22 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027

4.9
z 84 opinii
MK Brzoskwinie (połówki) w syropie 820 g

MK

Brzoskwinie (połówki) w syropie

820 g
12,18 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2028

5.0
z 97 opinii
MK Brzoskwinie połówki w lekkim syropie (premium) 680 g

MK

Brzoskwinie połówki w lekkim syropie (premium)

680 g
15,87 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2028

4.9
z 61 opinii
KRESTO Brzoskwinie (kawałki) 113 g

KRESTO

Brzoskwinie (kawałki)

113 g
33,54 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka

4.5
z 2 opinii
HAPPY FRUCHT Brzoskwinie połówki 820 g

HAPPY FRUCHT

Brzoskwinie połówki

820 g
13,40 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027

4.9
z 55 opinii
SŁONECZNY OGRÓD Brzoskwinie (połówki) w syropie 820 g

SŁONECZNY OGRÓD

Brzoskwinie (połówki) w syropie

820 g
10,72 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-09-2028

4.8
z 26 opinii
DAWTONA Mus jabłkowy do ciast naleśników i deserów 720 g

DAWTONA

Mus jabłkowy do ciast naleśników i deserów

720 g
7,63 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2028

5.0
z 22 opinii
KROKUS Jabłka (bez dodatku cukru) 310 g

KROKUS

Jabłka (bez dodatku cukru)

310 g
51,58 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

5.0
z 28 opinii
BRACIA ZAWADZCY Gruszki w occie 500 g

BRACIA ZAWADZCY

Gruszki w occie

500 g
21,58 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

4.8
z 26 opinii
MK Mango (plastry) w lekkim syropie 425 g

MK

Mango (plastry) w lekkim syropie

425 g
14,09 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2028

5.0
z 44 opinii
HAPPY FRUCHT Mandarynki 312 g

HAPPY FRUCHT

Mandarynki

312 g
20,80 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2027

4.9
z 24 opinii
BRACIA ZAWADZCY Śliwki w occie 500 g

BRACIA ZAWADZCY

Śliwki w occie

500 g
23,58 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

5.0
z 12 opinii
HAPPY FRUCHT Morele połówki 425 g

HAPPY FRUCHT

Morele połówki

425 g
18,80 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2028

4.7
z 19 opinii
MK Gruszki - połówki (w syropie) 530 g

MK

Gruszki - połówki (w syropie)

530 g
14,70 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2028

4.9
z 325 opinii
BONDUELLE Pieczarki marynowane tradycyjne 280 g

BONDUELLE

Pieczarki marynowane tradycyjne

280 g
30,32 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2028

4.9
z 75 opinii
BRACIA ZAWADZCY Podgrzybki marynowane 300 g

BRACIA ZAWADZCY

Podgrzybki marynowane

300 g
66,63 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

4.9
z 169 opinii
LEŚNE SKARBY Maślaki całe marynowane 280 g

LEŚNE SKARBY

Maślaki całe marynowane

280 g
34,25 zł/kg
Cena9,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2029

4.8
z 10 opinii
BRACIA ZAWADZCY Borowiki marynowane 300 g

BRACIA ZAWADZCY

Borowiki marynowane

300 g
83,30 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028

5.0
z 22 opinii
HOUSE OF ASIA Grzyby Shiitake (w zalewie) 284 g

HOUSE OF ASIA

Grzyby Shiitake (w zalewie)

284 g
28,13 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2028

4.9
z 15 opinii
BRACIA ZAWADZCY Maślak marynowany 300 g

BRACIA ZAWADZCY

Maślak marynowany

300 g
53,30 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

5.0
z 2 opinii
DIAMOND Grzyby shitake - puszka 284 g

DIAMOND

Grzyby shitake - puszka

284 g
17,57 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2028

5.0
z 2 opinii
DIAMOND Grzyby chińskie 425 g

DIAMOND

Grzyby chińskie

425 g
19,98 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

4.8
z 5 opinii
HOUSE OF ASIA Grzyby Enoki 425 g

HOUSE OF ASIA

Grzyby Enoki

425 g
17,62 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-07-2027

4.7
z 100 opinii
KROKUS Surówka obiadowa z kapusty kiszonej 500 g

KROKUS

Surówka obiadowa z kapusty kiszonej

500 g
31,58 zł/kg
Cena15,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

5.0
z 6 opinii
KROKUS Przecier z dyni bezglutenowy 660 g

KROKUS

Przecier z dyni bezglutenowy

660 g
25,74 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

4.8
z 25 opinii
URBANEK Przecier ogórkowy 350 g

URBANEK

Przecier ogórkowy

350 g
14,26 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2027

4.4
z 16 opinii
OLD FRIENDS KIMCHI Classic Mild 250 g

OLD FRIENDS

KIMCHI Classic Mild

250 g
55,96 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka

5.0
z 10 opinii
OLD FRIENDS KIMCHI Classic Spicy 250 g

OLD FRIENDS

KIMCHI Classic Spicy

250 g
55,96 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka

4.8
z 9 opinii
OLD FRIENDS KIMCHI Vegan Mild 250 g

OLD FRIENDS

KIMCHI Vegan Mild

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka

4.9
z 27 opinii
SANTE Paprykarz warzywny bezglutenowy 115 g

SANTE

Paprykarz warzywny bezglutenowy

115 g
34,70 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2028

4.8
z 39 opinii
ROLNIK Przecier z ogórków kwaszonych 300 g

ROLNIK

Przecier z ogórków kwaszonych

300 g
11,63 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

4.9
z 22 opinii
DAWTONA Mieszanka warzywna - marchewka i groszek 510 g

DAWTONA

Mieszanka warzywna - marchewka i groszek

510 g
9,78 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2027

4.9
z 15 opinii
DAWTONA Mieszanka warzywna - marchewka groszek i kukurydza 510 g

DAWTONA

Mieszanka warzywna - marchewka groszek i kukurydza

510 g
10,37 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2027

4.9
z 14 opinii
HOUSE OF ASIA Kimchi (lekko ostre) 280 g

HOUSE OF ASIA

Kimchi (lekko ostre)

280 g
45,68 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-05-2028

4.3
z 10 opinii
CHARASZNICKIE KISZONKI Przecier ogórkowy 500 g

CHARASZNICKIE KISZONKI

Przecier ogórkowy

500 g
8,98 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026

5.0
z 16 opinii
YANGBAN Kimchi pikantne 160 g

YANGBAN

Kimchi pikantne

160 g
67,44 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2028

4.9
z 7 opinii
OLD FRIENDS Kimchi Spicy Rzodkiew 300 g

OLD FRIENDS

Kimchi Spicy Rzodkiew

300 g
66,63 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka

4.9
z 97 opinii
ROLNIK Kapusta kwaszona 900 ml

ROLNIK

Kapusta kwaszona

900 ml
6,10 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-09-2027

4.7
z 237 opinii
RUNOLAND Kapusta kiszona z marchewką BIO 680 g

RUNOLAND

Kapusta kiszona z marchewką BIO

680 g
14,40 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

5.0
z 30 opinii
EKO WITAL Kukurydza konserwowa BIO 340 g

EKO WITAL

Kukurydza konserwowa BIO

340 g
27,21 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2027

4.9
z 27 opinii
OLD FRIENDS KIMCHI Classic MILD 300 g

OLD FRIENDS

KIMCHI Classic MILD

300 g
53,30 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka

4.8
z 22 opinii
EKO WITAL Fasola czerwona kidney BIO 360 g

EKO WITAL

Fasola czerwona kidney BIO

360 g
19,97 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027

5.0
z 22 opinii
BIO PLANET Ogórki kiszone BIO 820 g

BIO PLANET

Ogórki kiszone BIO

820 g
20,72 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

4.9
z 47 opinii
FARMY ROZTOCZA Pasztet z żurawiną 180 g

FARMY ROZTOCZA

Pasztet z żurawiną

180 g
62,50 zł/kg
Cena11,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.7
z 108 opinii
RUNOLAND Kapusta kiszona BIO 680 g

RUNOLAND

Kapusta kiszona BIO

680 g
14,40 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

5.0
z 5 opinii
BIO PLANET Kimchi klasyczne BIO 300 g

BIO PLANET

Kimchi klasyczne BIO

300 g
43,30 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
13,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2027

5.0
z 33 opinii
EKO WITAL Fasola biała BIO 360 g

EKO WITAL

Fasola biała BIO

360 g
19,97 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027

4.8
z 26 opinii
GANDOLA Krem czekoladowy z orzechami laskowymi BIO 200 g

GANDOLA

Krem czekoladowy z orzechami laskowymi BIO

200 g
84,95 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2027
1234567

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store