Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Przetwory warzywne
Kimchi
HOUSE OF ASIA Kimchi (lekko ostre)
Kimchi (lekko ostre) HOUSE OF ASIA 280g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 14 opinii

HOUSE OF ASIA Kimchi (lekko ostre)

280 g
HOUSE OF ASIA
Chiny

Cena12,79 zł
45,68 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 11.05.2028

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
14 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
❤️❤️❤️
01.12.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.10.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.09.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.07.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
11.07.2026
0
0
Beatriz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2026
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.03.2026
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.03.2026
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.03.2026
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.03.2026
0
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
Juan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.01.2026
0
0
Ula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
03.01.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
45,68 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
280 g
Dostawca:
DE CARE
Marka:
HOUSE OF ASIA
EAN:
5904358553803
Cena za kg:
45,68 zł/kg
Waga:
280 g
Marka:
HOUSE OF ASIA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DE CARE
EAN:
5904358553803

Produkty z kategorii Kimchi

5.0
z 5 opinii
BIO PLANET Kimchi klasyczne BIO 300 g

BIO PLANET

Kimchi klasyczne BIO

300 g
43,30 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
13,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2027
4.9
z 27 opinii
OLD FRIENDS KIMCHI Classic MILD 300 g

OLD FRIENDS

KIMCHI Classic MILD

300 g
53,30 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
5.0
z 22 opinii
OLD FRIENDS KIMCHI Classic Spicy 300 g

OLD FRIENDS

KIMCHI Classic Spicy

300 g
53,30 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.8
z 5 opinii
OLD FRIENDS KIMCHI Vegan MILD 300 g

OLD FRIENDS

KIMCHI Vegan MILD

300 g
56,63 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
4.4
z 16 opinii
OLD FRIENDS KIMCHI Classic Mild 250 g

OLD FRIENDS

KIMCHI Classic Mild

250 g
55,96 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
OLD FRIENDS KIMCHI Classic Spicy 250 g

OLD FRIENDS

KIMCHI Classic Spicy

250 g
55,96 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.8
z 9 opinii
OLD FRIENDS KIMCHI Vegan Mild 250 g

OLD FRIENDS

KIMCHI Vegan Mild

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
HOUSE OF ASIA Kimchi (lekko ostre) 280 g

HOUSE OF ASIA

Kimchi (lekko ostre)

280 g
45,68 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-05-2028
4.9
z 8 opinii
OLD FRIENDS Kimchi classic mild 900 g

OLD FRIENDS

Kimchi classic mild

900 g
44,43 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
5.0
z 16 opinii
YANGBAN Kimchi pikantne 160 g

YANGBAN

Kimchi pikantne

160 g
67,44 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2028
4.8
z 37 opinii
OLD FRIENDS KIMCHI Burak Spicy 300 g

OLD FRIENDS

KIMCHI Burak Spicy

300 g
43,30 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.2
z 4 opinii
OLD FRIENDS Kimchi marchew spicy 300 g

OLD FRIENDS

Kimchi marchew spicy

300 g
43,30 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
OLD FRIENDS Kimchi Spicy Rzodkiew 300 g

OLD FRIENDS

Kimchi Spicy Rzodkiew

300 g
66,63 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
OLD FRIENDS KIMCHI Vegan Spicy 300 g

OLD FRIENDS

KIMCHI Vegan Spicy

300 g
56,63 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
4.8
z 64 opinii
DELIKATNA Kimchi tradycyjne BIO 300 g

DELIKATNA

Kimchi tradycyjne BIO

300 g
66,63 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2027
5.0
z 1 opinii
OLD FRIENDS KIMCHI Vegan Spicy 250 g

OLD FRIENDS

KIMCHI Vegan Spicy

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka

Produkty marki HOUSE OF ASIA

4.9
z 153 opinii
HOUSE OF ASIA Mleczko kokosowe (tł. 5-7%) 400 ml

HOUSE OF ASIA

Mleczko kokosowe (tł. 5-7%)

400 ml
12,47 zł/l
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027
5.0
z 90 opinii
HOUSE OF ASIA Makaron pszenny Udon (świeży) 200 g

HOUSE OF ASIA

Makaron pszenny Udon (świeży)

200 g
17,45 zł/kg
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2026
5.0
z 126 opinii
HOUSE OF ASIA Makaron ryżowy (5 mm) bezglutenowy 200 g

HOUSE OF ASIA

Makaron ryżowy (5 mm) bezglutenowy

200 g
26,95 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-09-2027
5.0
z 66 opinii
HOUSE OF ASIA Mleczko kokosowe BIO (tł. 17-19%) 400 g

HOUSE OF ASIA

Mleczko kokosowe BIO (tł. 17-19%)

400 g
23,72 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-09-2027
4.9
z 89 opinii

21% taniej

HOUSE OF ASIA Sos sojowy ciemny (naturalnie warzony) 150 ml

HOUSE OF ASIA

Sos sojowy ciemny (naturalnie warzony)

150 ml
34,33 zł/l
Promocja
Cena promocyjna5,15 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-09-2027
4.9
z 56 opinii

31% taniej

HOUSE OF ASIA Sos sojowy jasny (naturalnie warzony) 150 ml

HOUSE OF ASIA

Sos sojowy jasny (naturalnie warzony)

150 ml
29,93 zł/l
Promocja
Cena promocyjna4,49 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-09-2027
5.0
z 43 opinii

15% taniej

HOUSE OF ASIA Sos Teriyaki (gęsty) 150 ml

HOUSE OF ASIA

Sos Teriyaki (gęsty)

150 ml
49,93 zł/l
Cena promocyjna7,49 zł
8,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2027
4.9
z 45 opinii

16% taniej

HOUSE OF ASIA Olej sezamowy (z prażonego sezamu) 150 g

HOUSE OF ASIA

Olej sezamowy (z prażonego sezamu)

150 g
83,27 zł/kg
Cena promocyjna12,49 zł
14,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-05-2027
4.9
z 49 opinii
HOUSE OF ASIA Makaron ryżowy (10 mm) bezglutenowy 200 g

HOUSE OF ASIA

Makaron ryżowy (10 mm) bezglutenowy

200 g
29,95 zł/kg
Cena promocyjna5,99 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2027
5.0
z 29 opinii
HOUSE OF ASIA Mleczko kokosowe BIO (tł. 5-7%) 400 ml

HOUSE OF ASIA

Mleczko kokosowe BIO (tł. 5-7%)

400 ml
19,97 zł/l
Cena promocyjna7,99 zł
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2027
4.9
z 31 opinii
HOUSE OF ASIA Makaron pszenny Ramen (świeży) 200 g

HOUSE OF ASIA

Makaron pszenny Ramen (świeży)

200 g
17,45 zł/kg
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 41 opinii
HOUSE OF ASIA Makaron ryżowy vermicelli bezglutenowy 200 g

HOUSE OF ASIA

Makaron ryżowy vermicelli bezglutenowy

200 g
37,45 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2027
5.0
z 18 opinii
HOUSE OF ASIA Makaron ryżowy (7 mm) bezglutenowy 200 g

HOUSE OF ASIA

Makaron ryżowy (7 mm) bezglutenowy

200 g
38,95 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2027
5.0
z 50 opinii
HOUSE OF ASIA Liście alg morskich nori (6 szt.) 15 g

HOUSE OF ASIA

Liście alg morskich nori (6 szt.)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-09-2027
4.9
z 26 opinii
HOUSE OF ASIA Papier ryżowy okrągły 100 g

HOUSE OF ASIA

Papier ryżowy okrągły

100 g
49,90 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-07-2027
4.9
z 31 opinii
HOUSE OF ASIA Przyprawa garam masala (pikantna) 20 g

HOUSE OF ASIA

Przyprawa garam masala (pikantna)

20 g
179,50 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store