Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Przetwory warzywne
Kimchi
BIO PLANET Kimchi klasyczne BIO
Kimchi klasyczne BIO BIO PLANET 300g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 5 opinii

BIO PLANET Kimchi klasyczne BIO

300 g
BIO PLANET
Polska

Cena promocyjna12,99 zł
43,30 zł/kg
13,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (3% taniej)

Promocja do 1.11.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 01.02.2027
Tagi
promocja
bio
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne.
24.05.2025
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.09.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2026
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
43,30 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
BIO PLANET
EAN:
5906750255811
Cena za kg:
43,30 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
BIO PLANET
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5906750255811

Produkty z kategorii Kimchi

5.0
z 5 opinii
BIO PLANET Kimchi klasyczne BIO 300 g

BIO PLANET

Kimchi klasyczne BIO

300 g
43,30 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
13,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2027
4.9
z 27 opinii
OLD FRIENDS KIMCHI Classic MILD 300 g

OLD FRIENDS

KIMCHI Classic MILD

300 g
53,30 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
5.0
z 22 opinii
OLD FRIENDS KIMCHI Classic Spicy 300 g

OLD FRIENDS

KIMCHI Classic Spicy

300 g
53,30 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.8
z 5 opinii
OLD FRIENDS KIMCHI Vegan MILD 300 g

OLD FRIENDS

KIMCHI Vegan MILD

300 g
56,63 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
4.4
z 16 opinii
OLD FRIENDS KIMCHI Classic Mild 250 g

OLD FRIENDS

KIMCHI Classic Mild

250 g
55,96 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
OLD FRIENDS KIMCHI Classic Spicy 250 g

OLD FRIENDS

KIMCHI Classic Spicy

250 g
55,96 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.8
z 9 opinii
OLD FRIENDS KIMCHI Vegan Mild 250 g

OLD FRIENDS

KIMCHI Vegan Mild

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.8
z 13 opinii
HOUSE OF ASIA Kimchi (lekko ostre) 280 g

HOUSE OF ASIA

Kimchi (lekko ostre)

280 g
45,68 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-05-2028
4.9
z 8 opinii
OLD FRIENDS Kimchi classic mild 900 g

OLD FRIENDS

Kimchi classic mild

900 g
44,43 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
4.2
z 4 opinii
OLD FRIENDS Kimchi marchew spicy 300 g

OLD FRIENDS

Kimchi marchew spicy

300 g
43,30 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.8
z 37 opinii
OLD FRIENDS KIMCHI Burak Spicy 300 g

OLD FRIENDS

KIMCHI Burak Spicy

300 g
43,30 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
OLD FRIENDS Kimchi Spicy Rzodkiew 300 g

OLD FRIENDS

Kimchi Spicy Rzodkiew

300 g
66,63 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
OLD FRIENDS KIMCHI Vegan Spicy 300 g

OLD FRIENDS

KIMCHI Vegan Spicy

300 g
56,63 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
5.0
z 16 opinii
YANGBAN Kimchi pikantne 160 g

YANGBAN

Kimchi pikantne

160 g
67,44 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2028
4.8
z 64 opinii
DELIKATNA Kimchi tradycyjne BIO 300 g

DELIKATNA

Kimchi tradycyjne BIO

300 g
66,63 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2027
5.0
z 1 opinii
OLD FRIENDS KIMCHI Vegan Spicy 250 g

OLD FRIENDS

KIMCHI Vegan Spicy

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka

Produkty marki BIO PLANET

5.0
z 55 opinii
BIO PLANET Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy 500 g

BIO PLANET

Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy

500 g
17,78 zł/kg
12,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2027
4.9
z 49 opinii

20% taniej

BIO PLANET Płatki owsiane górskie BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki owsiane górskie BIO

600 g
13,32 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
4.9
z 38 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane bezglutenowe BIO 1 kg

BIO PLANET

Płatki owsiane bezglutenowe BIO

1 kg
14,99 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
4.9
z 30 opinii

16% taniej

BIO PLANET Płatki owsiane BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki owsiane BIO

600 g
13,32 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2027
5.0
z 113 opinii
BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego - 18 szt. BIO 1 szt

BIO PLANET

Jaja kurze z chowu ekologicznego - 18 szt. BIO

1 szt
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 13 opinii
BIO PLANET Syrop klonowy bezglutenowy BIO 250 ml

BIO PLANET

Syrop klonowy bezglutenowy BIO

250 ml
75,96 zł/l
Cena promocyjna18,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-07-2028
4.9
z 156 opinii

22% taniej

BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego - 6 szt. BIO 1 szt

BIO PLANET

Jaja kurze z chowu ekologicznego - 6 szt. BIO

1 szt
Cena promocyjna8,99 zł
11,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
5.0
z 25 opinii
BIO PLANET Kasza manna BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza manna BIO

500 g
13,98 zł/kg
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 50 opinii

30% taniej

BIO PLANET Ryż basmati biały bezglutenowy BIO 1 kg

BIO PLANET

Ryż basmati biały bezglutenowy BIO

1 kg
15,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,49 zł
22,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
5.0
z 56 opinii

18% taniej

BIO PLANET Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO 350 g

BIO PLANET

Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO

350 g
18,83 zł/kg
Cena promocyjna6,59 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 18 opinii

25% taniej

BIO PLANET Quinoa trójkolorowa (Komosa ryżowa) BIO 250 g

BIO PLANET

Quinoa trójkolorowa (Komosa ryżowa) BIO

250 g
35,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027
4.9
z 16 opinii
BIO PLANET Kasza jęczmienna pęczak BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza jęczmienna pęczak BIO

500 g
10,98 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
4.9
z 19 opinii
BIO PLANET Serek waniliowy BIO 150 g

BIO PLANET

Serek waniliowy BIO

150 g
25,27 zł/kg
Cena promocyjna3,79 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
5.0
z 24 opinii
BIO PLANET Ser Tylżycki (plastry) BIO 125 g

BIO PLANET

Ser Tylżycki (plastry) BIO

125 g
66,32 zł/kg
Cena promocyjna8,29 zł
9,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 19 opinii
BIO PLANET Kasza bulgur BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza bulgur BIO

500 g
13,98 zł/kg
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.8
z 10 opinii

25% taniej

BIO PLANET Mąka kukurydziana BIO 400 g

BIO PLANET

Mąka kukurydziana BIO

400 g
11,22 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,49 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store