Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Przetwory warzywne
Przeciery
URBANEK Przecier ogórkowy
Przecier ogórkowy URBANEK 350g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 25 opinii

URBANEK Przecier ogórkowy

350 g
URBANEK

Cena4,99 zł
14,26 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Przecier ogórkowy marki Urbanek to wysokiej jakości produkt, który pozwoli na szybkie, proste i wygodne przygotowanie zupy ogórkowej. Słoik zawiera obrane i starte ogórki kwaszone. Przecier jest pozbawiony konserwantów i w pełni naturalny.

Ogórki to warzywo polecane osobom na diecie. Ich kiszenie sprawia, że stają się lekkostrawne i mają pozytywny wpływ na organizm. Posiadają dużą zawartość witaminy C oraz z grupy B (B2, B3, B6, B12).

Przecier ogórkowy Urbanek posiada szereg właściwości prozdrowotnych:

  • Doskonale oczyszcza organizm z toksyn
  • Pomaga usunąć nagromadzoną wodę
  • Wzmaga produkcję soków żołądkowych

Cechy

Poznaj Dobrą Żywność


URBANEK Przecier ogórkowy


Produkt dostępny
Data przydatności: 26.11.2027
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
32.00 kJ
0.4%
Wartość energetyczna (kcal)
8.00 kcal
0.4%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
< 0.50 g
w tym cukry (g)
< 0.50 g
Białko (g)
0.60 g
1.2%
Sól (g)
2.90 g
48.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
25 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
8%
3
4%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️🚀💪
30.04.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Zupa ogórkowa z tym przecierem jest b. dobra. Dla mnie to jest najważniejsze.
29.12.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Zbyt miałko starte
20.10.2025
1
0
Witold
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.08.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2026
0
0
Zenona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.03.2026
0
0
Lucyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.02.2026
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.02.2026
0
0
Włodzimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.01.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.12.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.12.2025
0
0
Wojtek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.11.2025
0
0
Witold
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.10.2025
0
0
Bogumiła
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
17.09.2025
0
0
Lucyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.08.2025
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.07.2025
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
14,26 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
350 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
URBANEK
EAN:
5900907000170
Cena za kg:
14,26 zł/kg
Waga:
350 g
Marka:
URBANEK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5900907000170

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data i nr partii podane na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 48 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Informacje producenta

Marka

Urbanek


Marka standaryzowana

MarkaUrbanek

Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Podstawa do przygotowania zupy ogórkowej.


O marce

Urbanek Uwielbiamy warzywa


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Przecier ogórkowy

Produkty z kategorii Przeciery

4.9
z 51 opinii
SMAK Szczaw mielony 280 g

SMAK

Szczaw mielony

280 g
18,54 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2028
5.0
z 5 opinii
KROKUS Przecier z dyni bezglutenowy 660 g

KROKUS

Przecier z dyni bezglutenowy

660 g
25,74 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 25 opinii
URBANEK Przecier ogórkowy 350 g

URBANEK

Przecier ogórkowy

350 g
14,26 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2027
4.8
z 39 opinii
ROLNIK Przecier z ogórków kwaszonych 300 g

ROLNIK

Przecier z ogórków kwaszonych

300 g
11,63 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.8
z 25 opinii
MOSSO Szczaw konserwowy 300 ml

MOSSO

Szczaw konserwowy

300 ml
16,63 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2028
4.3
z 10 opinii
CHARASZNICKIE KISZONKI Przecier ogórkowy 500 g

CHARASZNICKIE KISZONKI

Przecier ogórkowy

500 g
8,98 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026

Produkty marki URBANEK

4.8
z 25 opinii
URBANEK Ogórki kiszone 660 g

URBANEK

Ogórki kiszone

660 g
16,35 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2027
4.8
z 9 opinii
URBANEK sałatka księżacka 510 g

URBANEK

sałatka księżacka

510 g
11,75 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2027
4.9
z 136 opinii
URBANEK Ogórki kiszone (folia) 750 g

URBANEK

Ogórki kiszone (folia)

750 g
13,32 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store