Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Grzyby
Shitake
DIAMOND Grzyby shitake - puszka
Grzyby shitake   puszka DIAMOND 284g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 2 opinii

DIAMOND Grzyby shitake - puszka

284 g
DIAMOND
Chiny

Cena4,99 zł
17,57 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 01.09.2028
Tagi
wegetariański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Jeszcze nie otwierałem
08.05.2021
0
0
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.08.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
17,57 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
284 g
Dostawca:
KK POLSKA
Marka:
DIAMOND
EAN:
4316734039619
Cena za kg:
17,57 zł/kg
Waga:
284 g
Marka:
DIAMOND
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KK POLSKA
EAN:
4316734039619

Produkty z kategorii Shitake

5.0
z 66 opinii
HOUSE OF ASIA Grzyby shiitake 30 g

HOUSE OF ASIA

Grzyby shiitake

30 g
366,33 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
5.0
z 22 opinii
HOUSE OF ASIA Grzyby Shiitake (w zalewie) 284 g

HOUSE OF ASIA

Grzyby Shiitake (w zalewie)

284 g
28,13 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2028
5.0
z 2 opinii
DIAMOND Grzyby shitake - puszka 284 g

DIAMOND

Grzyby shitake - puszka

284 g
17,57 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2028
5.0
z 2 opinii
DIAMOND Grzyby chińskie 425 g

DIAMOND

Grzyby chińskie

425 g
19,98 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

Produkty marki DIAMOND

4.9
z 13 opinii
Nowość
DIAMOND Makaron chiński szklisty 100 g

DIAMOND

Makaron chiński szklisty

100 g
34,90 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-07-2028
4.8
z 5 opinii
DIAMOND Pędy bambusa (paski) 227 g

DIAMOND

Pędy bambusa (paski)

227 g
16,70 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2028
5.0
z 1 opinii
DIAMOND Makaron błyskawiczny (bez jajek) 500 g

DIAMOND

Makaron błyskawiczny (bez jajek)

500 g
17,58 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2027
5.0
z 2 opinii
DIAMOND Grzyby chińskie 425 g

DIAMOND

Grzyby chińskie

425 g
19,98 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store