Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Makaron
Azjatycki
Ryżowy
DIAMOND Makaron chiński szklisty
Makaron chiński szklisty DIAMOND 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
Nowość
4.9
z 13 opinii

DIAMOND Makaron chiński szklisty

100 g
DIAMOND
Chiny

Cena3,49 zł
34,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 04.07.2028
Tagi
nowości
wegetariański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
13 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobrej jakości makaron do "chińzczyzny" za nieduże pieniążki. W@ystarczy zalać wrzątkiem i poczekać kilka minut.
09.05.2025
1
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
05.03.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.08.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.07.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.07.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.07.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2025
0
0
Jola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.05.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2025
0
0
Bogusława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2025
0
0
barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
34,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
KK POLSKA
Marka:
DIAMOND
EAN:
4316734073880
Cena za kg:
34,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
DIAMOND
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KK POLSKA
EAN:
4316734073880

Produkty z kategorii Azjatycki

5.0
z 126 opinii
HOUSE OF ASIA Makaron ryżowy (5 mm) bezglutenowy 200 g

HOUSE OF ASIA

Makaron ryżowy (5 mm) bezglutenowy

200 g
26,95 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-09-2027
4.9
z 48 opinii
HOUSE OF ASIA Makaron ryżowy (10 mm) bezglutenowy 200 g

HOUSE OF ASIA

Makaron ryżowy (10 mm) bezglutenowy

200 g
29,95 zł/kg
Cena promocyjna5,99 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2027
5.0
z 40 opinii
HOUSE OF ASIA Makaron ryżowy vermicelli bezglutenowy 200 g

HOUSE OF ASIA

Makaron ryżowy vermicelli bezglutenowy

200 g
37,45 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2027
5.0
z 18 opinii
HOUSE OF ASIA Makaron ryżowy (7 mm) bezglutenowy 200 g

HOUSE OF ASIA

Makaron ryżowy (7 mm) bezglutenowy

200 g
38,95 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2027
4.9
z 34 opinii
FARMER Makaron ryżowy (5 mm) 400 g

FARMER

Makaron ryżowy (5 mm)

400 g
16,97 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-07-2027
5.0
z 17 opinii
FARMER Makaron ryżowy (3 mm) 400 g

FARMER

Makaron ryżowy (3 mm)

400 g
16,97 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-04-2027
4.9
z 13 opinii
Nowość
DIAMOND Makaron chiński szklisty 100 g

DIAMOND

Makaron chiński szklisty

100 g
34,90 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-07-2028
5.0
z 4 opinii
TERRASANA Makaron z ryżu brązowego bezglutenowy BIO 250 g

TERRASANA

Makaron z ryżu brązowego bezglutenowy BIO

250 g
75,16 zł/kg
Cena18,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.5
z 4 opinii
TERRASANA Makaron gryczany z batatami bezglutenowy BIO 250 g

TERRASANA

Makaron gryczany z batatami bezglutenowy BIO

250 g
75,16 zł/kg
Cena18,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.8
z 10 opinii
BARTOLINI Makaron ryżowy (krajanka) bezglutenowy BIO 250 g

BARTOLINI

Makaron ryżowy (krajanka) bezglutenowy BIO

250 g
45,96 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-09-2028
4.8
z 13 opinii
HOUSE OF ASIA Makaron z batatów (bezglutenowy) 200 g

HOUSE OF ASIA

Makaron z batatów (bezglutenowy)

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-09-2027
5.0
z 4 opinii
TAO TAO Makaron ryżowy wstążki bezglutenowy 200 g

TAO TAO

Makaron ryżowy wstążki bezglutenowy

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

Produkty marki DIAMOND

5.0
z 2 opinii
DIAMOND Grzyby shitake - puszka 284 g

DIAMOND

Grzyby shitake - puszka

284 g
17,57 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2028
4.8
z 5 opinii
DIAMOND Pędy bambusa (paski) 227 g

DIAMOND

Pędy bambusa (paski)

227 g
16,70 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2028
5.0
z 1 opinii
DIAMOND Makaron błyskawiczny (bez jajek) 500 g

DIAMOND

Makaron błyskawiczny (bez jajek)

500 g
17,58 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2027
5.0
z 2 opinii
DIAMOND Grzyby chińskie 425 g

DIAMOND

Grzyby chińskie

425 g
19,98 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store