Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Konserwy mięsne
Pozostałe
SOKOŁÓW ŻELAZNA REZERWA Boczkowa (bez glutaminianu sodu)
Boczkowa (bez glutaminianu sodu) ŻELAZNA REZERWA SOKOŁÓW 300g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 30 opinii

SOKOŁÓW ŻELAZNA REZERWA Boczkowa (bez glutaminianu sodu)

300 g
SOKOŁÓW
Polska

Cena9,99 zł
33,30 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 09.05.2029

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
30 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
87%
4
13%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna ale trochę za tłusta
06.08.2025
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
07.08.2026
0
0
Zdzisław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.07.2026
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.06.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.06.2026
0
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.05.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.03.2026
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
Waldemar
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.12.2025
0
0
Maksymilian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.12.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.11.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.11.2025
0
0
piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.11.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.10.2025
0
0
Dzmitry
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.10.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
11.10.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
33,30 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
SOKOŁÓW
Marka:
SOKOŁÓW
EAN:
5900562629952
Cena za kg:
33,30 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
SOKOŁÓW
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SOKOŁÓW
EAN:
5900562629952

Produkty z kategorii Pozostałe

5.0
z 1 opinii
PRZYSMAKI VIANDS Tłuszcz kaczy (de luxe) 180 g

PRZYSMAKI VIANDS

Tłuszcz kaczy (de luxe)

180 g
122,17 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028
4.9
z 17 opinii
SOKOŁÓW Żeberka wieprzowe w sosie 400 g

SOKOŁÓW

Żeberka wieprzowe w sosie

400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-07-2027
4.9
z 7 opinii
SOKOŁÓW Żeberka wieprzowe z kapustą 400 g

SOKOŁÓW

Żeberka wieprzowe z kapustą

400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027
AMCIU Królik turystyczny PREMIUM (100% mięsa z królika) bezglutenowy 300 g

AMCIU

Królik turystyczny PREMIUM (100% mięsa z królika) bezglutenowy

300 g
109,97 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 30 opinii
SOKOŁÓW ŻELAZNA REZERWA Boczkowa (bez glutaminianu sodu) 300 g

SOKOŁÓW ŻELAZNA REZERWA

Boczkowa (bez glutaminianu sodu)

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-05-2029
4.8
z 51 opinii
SOKOŁÓW ŻELAZNA REZERWA Mielonka wieprzowa (bez glutaminianu sodu) 300 g

SOKOŁÓW ŻELAZNA REZERWA

Mielonka wieprzowa (bez glutaminianu sodu)

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2029

Produkty marki SOKOŁÓW

4.9
z 86 opinii
SOKOŁÓW Szynka Jak u dziadka 100 g

SOKOŁÓW

Szynka Jak u dziadka

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 171 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Parówki foodbolówki 130 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Parówki foodbolówki

130 g
41,46 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.8
z 53 opinii
SOKOŁÓW Stówki parówki z szynki duopack 2X80 160 g

SOKOŁÓW

Stówki parówki z szynki duopack 2X80

160 g
34,31 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 312 opinii
SOKOŁÓW Salami pepperoni - plastry 100 g

SOKOŁÓW

Salami pepperoni - plastry

100 g
84,90 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
4.9
z 20 opinii
SOKOŁÓW Szynerki parowki z szynki duopack 2X90g 180 g

SOKOŁÓW

Szynerki parowki z szynki duopack 2X90g

180 g
33,28 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 655 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Parówki 140 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Parówki

140 g
32,79 zł/kg
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 167 opinii
SOKOŁÓW Kiełbasa śląska 500 g

SOKOŁÓW

Kiełbasa śląska

500 g
27,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 156 opinii
SOKOŁÓW Salami chips klasyczne 60 g

SOKOŁÓW

Salami chips klasyczne

60 g
89,83 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,39 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 8 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski – Sokoliki Paróweczki 80 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski – Sokoliki Paróweczki

80 g
68,63 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 16 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski - Myśliwska kiełbasa 60 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski - Myśliwska kiełbasa

60 g
91,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
5.0
z 23 opinii
SOKOŁÓW Sokoliki paróweczki z szynki duopack 2X130 260 g

SOKOŁÓW

Sokoliki paróweczki z szynki duopack 2X130

260 g
28,81 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
7,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 99 opinii
SOKOŁÓW Pleśniowe 100 g

SOKOŁÓW

Pleśniowe

100 g
101,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,15 zł
Do koszyka
4.9
z 613 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Szynka drobiowa - plastry 100 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Szynka drobiowa - plastry

100 g
57,90 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 9 opinii
SOKOŁÓW Chrup'us salami chips chilli 25 g

SOKOŁÓW

Chrup'us salami chips chilli

25 g
259,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 18 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski - Polska dojrzewająca 60 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski - Polska dojrzewająca

60 g
91,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 179 opinii
SOKOŁÓW Salami Sokołów - plastry 100 g

SOKOŁÓW

Salami Sokołów - plastry

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store