Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Przyprawy jednorodne
Pieprz
Biały
PRYMAT Pieprz biały mielony
Pieprz biały mielony PRYMAT 15g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 25 opinii

PRYMAT Pieprz biały mielony

15 g
PRYMAT
Poza UE

Cena1,79 zł
119,33 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Warto wiedzieć: Pieprz biały mielony ma delikatnie ostry, korzenny smak i charakterystyczny aromat. Jest idealny do lekkich jasnych potraw. Pasuje do: - białych sosów - pasztetów - podrobów - ryb - zup z białych warzyw Nietypowe zastosowanie: Jest świetny do deserów, na przykład tych z dodatkiem białej czekolady.


Cechy

pełne aromatu zioła i przyprawy


PRYMAT Pieprz biały mielony


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2029
Dostępne warianty
PRYMAT Pieprz kolorowy ziarnisty
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
25 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
12%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
niezbędne dla robienia własnych wędlin
03.07.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
22.09.2026
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.06.2026
0
0
Ada
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.03.2026
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.01.2026
0
0
Przemyslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.01.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.01.2026
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.12.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.11.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.10.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.10.2025
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.08.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.08.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.08.2025
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.07.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
119,33 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
15 g
Dostawca:
PRYMAT
Marka:
PRYMAT
EAN:
5901135000505
Cena za kg:
119,33 zł/kg
Waga:
15 g
Marka:
PRYMAT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PRYMAT
EAN:
5901135000505

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Prymat


Marka standaryzowana

MarkaPrymat

Opis produktu

Warto wiedzieć: Pieprz biały mielony ma delikatnie ostry, korzenny smak i charakterystyczny aromat. Jest idealny do lekkich jasnych potraw. Pasuje do: - białych sosów - pasztetów - podrobów - ryb - zup z białych warzyw Nietypowe zastosowanie: Jest świetny do deserów, na przykład tych z dodatkiem białej czekolady.


Dodatkowe informacje

Tysiące przepisów znajdziesz na: DoradcaSmaku.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Pieprz biały

Wariant mielony

Produkty z kategorii Pieprz

4.9
z 25 opinii
PRYMAT Pieprz biały mielony 15 g

PRYMAT

Pieprz biały mielony

15 g
119,33 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 5 opinii
KAMIS Pieprz biały mielony 15 g

KAMIS

Pieprz biały mielony

15 g
199,33 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2029

Produkty marki PRYMAT

5.0
z 97 opinii
PRYMAT Pieprz kolorowy ziarnisty 15 g

PRYMAT

Pieprz kolorowy ziarnisty

15 g
11,33 zł/kg
Cena promocyjna0,17 zł
0,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 213 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona XL 50 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona XL

50 g
59,80 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 183 opinii
PRYMAT Pieprz czarny ziarnisty 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny ziarnisty

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 120 opinii
PRYMAT Pieprz czarny mielony 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny mielony

20 g
84,50 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 96 opinii
PRYMAT Curry 20 g

PRYMAT

Curry

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 154 opinii
PRYMAT Cynamon mielony 15 g

PRYMAT

Cynamon mielony

15 g
119,33 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 109 opinii
PRYMAT Bazylia 10 g

PRYMAT

Bazylia

10 g
169,00 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 113 opinii
PRYMAT Goździki całe 10 g

PRYMAT

Goździki całe

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 92 opinii
PRYMAT Przyprawa do kebabu i gyrosa 30 g

PRYMAT

Przyprawa do kebabu i gyrosa

30 g
59,67 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 3 opinii
PRYMAT Przyprawa do grzanego piwa i wina - grzańca 30 g

PRYMAT

Przyprawa do grzanego piwa i wina - grzańca

30 g
59,67 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 59 opinii
PRYMAT Sól morska jodowana drobnoziarnista 1 kg

PRYMAT

Sól morska jodowana drobnoziarnista

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 132 opinii
PRYMAT Zioła prowansalskie 10 g

PRYMAT

Zioła prowansalskie

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 105 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona 20 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 101 opinii
PRYMAT Papryka ostra mielona 20 g

PRYMAT

Papryka ostra mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 184 opinii
PRYMAT Ziele angielskie całe 15 g

PRYMAT

Ziele angielskie całe

15 g
123,33 zł/kg
Cena1,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 30 opinii
PRYMAT Ziele angielskie mielone 15 g

PRYMAT

Ziele angielskie mielone

15 g
123,33 zł/kg
Cena1,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store