Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Makaron
Specjalny
LUBELLA Makaron Lasagne (płaty)
Makaron Lasagne (płaty) LUBELLA 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 17 opinii

LUBELLA Makaron Lasagne (płaty)

500 g
LUBELLA
Polska

Cena11,99 zł
23,98 zł/kg

Promocja do 30.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

Polska Marka


LUBELLA Makaron Lasagne (płaty)


Produkt dostępny
Data przydatności: 25.05.2029
Tagi
promocja
wegetariański
Powiązane promocje
FRUKTUS Majonez rzymski stołowy 850 g
Odbierz za 10 gr!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1572.00 kJ
18.7%
Wartość energetyczna (kcal)
371.00 kcal
18.6%
Tłuszcz (g)
1.80 g
2.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.50 g
2.5%
Węglowodany (g)
75.00 g
28.8%
w tym cukry (g)
2.50 g
2.8%
Błonnik (g)
3.30 g
Białko (g)
12.00 g
24.0%
Sól (g)
0.03 g
0.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
17 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.07.2026
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.05.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
17.04.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.11.2025
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.11.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.10.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.10.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.10.2025
0
0
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.08.2025
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.06.2025
0
0
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.05.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2025
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.05.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
23,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
MW FOOD
Marka:
LUBELLA
EAN:
5900049001523
Cena za kg:
23,98 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
LUBELLA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MW FOOD
EAN:
5900049001523

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Przepis dla Ciebie! Lasagne Składniki: makaron Lubella - Lasagne 6 płatków mięso mielone wieprzowo-wołowe 200 g cebula 1 sztuka marchewka 1 sztuka passata pomidorowa z czosnkiem 400 g Dodatkowo: olej 2 łyżki, tarta mozzarella 50 g, świeża bazylia Beszamel: masło 2 łyżki, mąka pszenna 1 łyżka, mleko 3/4 szklanki, gałka muszkatołowa 1/4 łyżeczki, pieprz Przygotowanie: Makaron to podstawa! Płaty lasagne obgotuj przez 2 minuty, pilnując aby się nie skleiły. Wyjmij i rozłóż pojedynczo. Przygotuj składniki! Cebulę podsmaż wraz z mięsem. Dodaj passatę pomidorową, startą marchewkę i duś około 10 minut. Podgotowane płaty makaronu przełóż farszem. W rondelku rozpuść masło. Dodaj mąkę i energicznie mieszaj tworząc zasmażkę. Stopniowo dolewaj mleko, ciągle mieszając. Dopraw gałką muszkatołową i pieprzem. Połącz i ciesz się smakiem! Gotowym beszamelem polej makaron. Posyp mozzarellą i zapiekaj bez przykrycia ok. 20 minut w 180°C. Udekoruj świeżą bazylią. Smacznego! Ilość porcji: 2 Czas przygotowania: 45 min


Informacje producenta

Marka

Lubella


Marka standaryzowana

MarkaLubella

O marce

Lubella Tradycja od 1881 Najlepsze ze zboża Spróbuj także: Lubella Bucatini Lubella Bavette


Dodatkowe informacje

więcej inspiracji na: Uwielbiam.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Makaron

Wariant lasagne

Produkty z kategorii Specjalny

4.9
z 23 opinii
BARILLA Colezzione Makaron lasagne 500 g

BARILLA Colezzione

Makaron lasagne

500 g
23,98 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2027
4.9
z 17 opinii
LUBELLA Makaron Lasagne (płaty) 500 g

LUBELLA

Makaron Lasagne (płaty)

500 g
23,98 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2029
4.8
z 18 opinii
BARILLA Colezzione Makaron mezze penne tricolore (pióra trójkolorowe) 500 g

BARILLA Colezzione

Makaron mezze penne tricolore (pióra trójkolorowe)

500 g
1,90 zł/kg
Cena promocyjna0,95 zł
1,00 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
LUBELLA Makaron Rakiettoni (paletki) 400 g

LUBELLA

Makaron Rakiettoni (paletki)

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 76 opinii
CASA DEL SUR Chrupiąca muszle do taco (12 szt.) 150 g

CASA DEL SUR

Chrupiąca muszle do taco (12 szt.)

150 g
71,93 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2027
4.9
z 17 opinii
MELISSA Primo Gusto Makaron Lasagne - płaty makaronowe 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Lasagne - płaty makaronowe

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2028
5.0
z 13 opinii
KETO CHEF Makaron konjac lasagne bezglutenowy BIO 270 g

KETO CHEF

Makaron konjac lasagne bezglutenowy BIO

270 g
25,89 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2027
5.0
z 37 opinii
RANA Makaron Lasagne - płaty (świeży) 250 g

RANA

Makaron Lasagne - płaty (świeży)

250 g
43,16 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
MELISSA Primo Gusto Makaron Lasagne Artigianale - płaty makaronowe 250 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Lasagne Artigianale - płaty makaronowe

250 g
27,96 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-04-2027
4.9
z 7 opinii
DOLCE&GABBANA Makaron Mezzi Rigatoni (Pasta di Gragnano I.G.P.) 500 g

DOLCE&GABBANA

Makaron Mezzi Rigatoni (Pasta di Gragnano I.G.P.)

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2027
ZGRANA PAKA Makaron dla dzieci - misja kosmiczna 400 g

ZGRANA PAKA

Makaron dla dzieci - misja kosmiczna

400 g
13,22 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2029
5.0
z 4 opinii
SCHAR Makaron lasagne (jajeczny) bezglutenowy 250 g

SCHAR

Makaron lasagne (jajeczny) bezglutenowy

250 g
79,96 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-04-2027
4.8
z 23 opinii
NOVELLE Makaron Spätzle (typu niemieckiego) 500 g

NOVELLE

Makaron Spätzle (typu niemieckiego)

500 g
19,58 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2028

Produkty marki LUBELLA

4.9
z 106 opinii
LUBELLA Natures Paluszki zakręcone z solą morską 70 g

LUBELLA Natures

Paluszki zakręcone z solą morską

70 g
41,29 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 201 opinii
Nowość
LUBELLA Mąka puszysta - Luksusowa (typ 550) 1 kg

LUBELLA

Mąka puszysta - Luksusowa (typ 550)

1 kg
3,59 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 113 opinii
LUBELLA Płatki kukurydziane pełnoziarniste 500 g

LUBELLA

Płatki kukurydziane pełnoziarniste

500 g
21,98 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 74 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron świdry pełnoziarniste (fusilli) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron świdry pełnoziarniste (fusilli)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 57 opinii
LUBELLA Makaron świderki z warzywami (eliche) 400 g

LUBELLA

Makaron świderki z warzywami (eliche)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 93 opinii
LUBELLA Pełne Ziarno Makaron spaghetti pełnoziarniste 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron spaghetti pełnoziarniste

400 g
11,88 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.8
z 79 opinii
LUBELLA Paluszki z solą 275 g

LUBELLA

Paluszki z solą

275 g
19,45 zł/kg
Cena5,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 92 opinii
LUBELLA Płatki śniadaniowe CHOCO MUSZELKI (muszelki czekoladowe z pełnym ziarnem) 500 g

LUBELLA

Płatki śniadaniowe CHOCO MUSZELKI (muszelki czekoladowe z pełnym ziarnem)

500 g
19,58 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 95 opinii
LUBELLA Mąka puszysta - Poznańska (typ 500) 1 kg

LUBELLA

Mąka puszysta - Poznańska (typ 500)

1 kg
4,39 zł/kg
Cena promocyjna4,39 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 84 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron gniazda wstęgi pełnoziarniste (nidi tagliatelle) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron gniazda wstęgi pełnoziarniste (nidi tagliatelle)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 68 opinii

17% taniej

LUBELLA Makaron gniazda nitki (nidi capellini) 400 g

LUBELLA

Makaron gniazda nitki (nidi capellini)

400 g
12,47 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2029
5.0
z 68 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron pióra pełnoziarniste (penne rigate) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron pióra pełnoziarniste (penne rigate)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.9
z 76 opinii
LUBELLA Natures Paluszki zakręcone z ząbkiem czosnku i ziołami 70 g

LUBELLA Natures

Paluszki zakręcone z ząbkiem czosnku i ziołami

70 g
41,29 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 45 opinii

21% taniej

LUBELLA Pełne Ziarno Makaron kokardki pełnoziarniste (farfalle) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron kokardki pełnoziarniste (farfalle)

400 g
11,88 zł/kg
Cena promocyjna4,75 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 81 opinii
LUBELLA Jajeczna Makaron nitki 10-jajeczny z jajami przepiórczymi 250 g

LUBELLA Jajeczna

Makaron nitki 10-jajeczny z jajami przepiórczymi

250 g
19,16 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.9
z 49 opinii
LUBELLA Mąka puszysta drobno mielona - Uniwersalna (typ 520) 1 kg

LUBELLA

Mąka puszysta drobno mielona - Uniwersalna (typ 520)

1 kg
3,99 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store