Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Makaron
Specjalny
SCHAR Makaron lasagne (jajeczny) bezglutenowy
Makaron lasagne (jajeczny) bezglutenowy SCHAR 250g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 4 opinii

SCHAR Makaron lasagne (jajeczny) bezglutenowy

250 g
SCHAR
Włochy

Cena19,99 zł
79,96 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 02.04.2027
Tagi
bezglutenowy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.06.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.04.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.03.2026
0
0
Mikołaj
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
79,96 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
SCHAR
EAN:
8008698041925
Cena za kg:
79,96 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
SCHAR
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
8008698041925

Produkty z kategorii Specjalny

4.9
z 23 opinii
BARILLA Colezzione Makaron lasagne 500 g

BARILLA Colezzione

Makaron lasagne

500 g
23,98 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2027
4.8
z 19 opinii
BARILLA Colezzione Makaron mezze penne tricolore (pióra trójkolorowe) 500 g

BARILLA Colezzione

Makaron mezze penne tricolore (pióra trójkolorowe)

500 g
1,90 zł/kg
Cena promocyjna0,95 zł
1,00 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
4.9
z 17 opinii
LUBELLA Makaron Lasagne (płaty) 500 g

LUBELLA

Makaron Lasagne (płaty)

500 g
23,98 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2029
5.0
z 9 opinii
LUBELLA Makaron Rakiettoni (paletki) 400 g

LUBELLA

Makaron Rakiettoni (paletki)

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 76 opinii
CASA DEL SUR Chrupiąca muszle do taco (12 szt.) 150 g

CASA DEL SUR

Chrupiąca muszle do taco (12 szt.)

150 g
71,93 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2027
4.9
z 17 opinii
MELISSA Primo Gusto Makaron Lasagne - płaty makaronowe 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Lasagne - płaty makaronowe

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2028
5.0
z 37 opinii
RANA Makaron Lasagne - płaty (świeży) 250 g

RANA

Makaron Lasagne - płaty (świeży)

250 g
43,16 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
5.0
z 13 opinii
KETO CHEF Makaron konjac lasagne bezglutenowy BIO 270 g

KETO CHEF

Makaron konjac lasagne bezglutenowy BIO

270 g
25,89 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2027
4.9
z 14 opinii
MELISSA Primo Gusto Makaron Lasagne Artigianale - płaty makaronowe 250 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Lasagne Artigianale - płaty makaronowe

250 g
27,96 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-04-2027
4.9
z 7 opinii
DOLCE&GABBANA Makaron Mezzi Rigatoni (Pasta di Gragnano I.G.P.) 500 g

DOLCE&GABBANA

Makaron Mezzi Rigatoni (Pasta di Gragnano I.G.P.)

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2027
ZGRANA PAKA Makaron dla dzieci - misja kosmiczna 400 g

ZGRANA PAKA

Makaron dla dzieci - misja kosmiczna

400 g
13,22 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2029
5.0
z 4 opinii
SCHAR Makaron lasagne (jajeczny) bezglutenowy 250 g

SCHAR

Makaron lasagne (jajeczny) bezglutenowy

250 g
79,96 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-04-2027
4.8
z 23 opinii
NOVELLE Makaron Spätzle (typu niemieckiego) 500 g

NOVELLE

Makaron Spätzle (typu niemieckiego)

500 g
19,58 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2028

Produkty marki SCHAR

5.0
z 35 opinii
SCHAR Precelki bezglutenowe 60 g

SCHAR

Precelki bezglutenowe

60 g
83,17 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2026
4.9
z 34 opinii
SCHAR Pan rustico - chleb wiejski bezglutenowy 250 g

SCHAR

Pan rustico - chleb wiejski bezglutenowy

250 g
35,56 zł/kg
Cena8,89 zł
Do koszyka
4.8
z 52 opinii
SCHAR Tortilla bezglutenowa na bazie mąki ryżowej (2 szt.) 160 g

SCHAR

Tortilla bezglutenowa na bazie mąki ryżowej (2 szt.)

160 g
90,56 zł/kg
Cena14,49 zł
Do koszyka
5.0
z 63 opinii
SCHAR Spody do pizzy bezglutenowe (2 szt. - 2x150g) 300 g

SCHAR

Spody do pizzy bezglutenowe (2 szt. - 2x150g)

300 g
59,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.9
z 58 opinii
SCHAR Pan Multigrano - Bezglutenowy chleb wieloziarnisty 250 g

SCHAR

Pan Multigrano - Bezglutenowy chleb wieloziarnisty

250 g
34,76 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
5.0
z 67 opinii
SCHAR Pausa ciok - torcik kakaowy bezglutenowy 35 g

SCHAR

Pausa ciok - torcik kakaowy bezglutenowy

35 g
85,43 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
SCHAR Mąka uniwersalna bezglutenowa 1 kg

SCHAR

Mąka uniwersalna bezglutenowa

1 kg
13,99 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
4.9
z 24 opinii
SCHAR Muffin choco - babeczka czekoladowa bezglutenowa 65 g

SCHAR

Muffin choco - babeczka czekoladowa bezglutenowa

65 g
92,15 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 127 opinii
SCHAR Pan Blanco- chleb biały bezglutenowy 250 g

SCHAR

Pan Blanco- chleb biały bezglutenowy

250 g
31,96 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
SCHAR Bezglutenowa focaccia z rozmarynem 200 g

SCHAR

Bezglutenowa focaccia z rozmarynem

200 g
81,45 zł/kg
Cena16,29 zł
Do koszyka
4.9
z 28 opinii
SCHAR Maestro cereale- chleb wieloziarnisty bezglutenowy 300 g

SCHAR

Maestro cereale- chleb wieloziarnisty bezglutenowy

300 g
56,63 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
4.9
z 30 opinii
SCHAR Maestro classic - chleb biały bezglutenowy 300 g

SCHAR

Maestro classic - chleb biały bezglutenowy

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 22 opinii
SCHAR Gofry bezglutenowe 100 g

SCHAR

Gofry bezglutenowe

100 g
164,90 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
SCHAR Makaron fusilli (świderki) bezglutenowy 250 g

SCHAR

Makaron fusilli (świderki) bezglutenowy

250 g
28,76 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2027
5.0
z 4 opinii
SCHAR Makaron spaghetti bezglutenowy 250 g

SCHAR

Makaron spaghetti bezglutenowy

250 g
28,76 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2027
5.0
z 4 opinii
SCHAR Makaron capelli d'angelo (nitka) bezglutenowy 250 g

SCHAR

Makaron capelli d'angelo (nitka) bezglutenowy

250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store