Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Makaron
Specjalny
BARILLA Colezzione Makaron lasagne
Makaron lasagne Colezzione BARILLA 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 23 opinii

BARILLA Colezzione Makaron lasagne

500 g
BARILLA
Włochy

Cena11,99 zł
23,98 zł/kg

Promocja do 31.12.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Makaron Bariila to produkt dedykowany wszystkim amatorom kuchni włoskiej, preferującym doskonałe i wyraziste bazy drugich dań zarówno w formie makaronu z sosem, jak i zapiekanek.

Lasagne to wygodne do przyrządzenia płatki makaronowe wyprodukowane z semoliny - gruboziarnistej mąki pozyskiwanej z pszenicy durum. Ciasto charakteryzuje się zwartą konsystencją nawet po przetworzeniu w wysokiej temperaturze.

Makaron doskonale komponuje się z różnymi farszami serowymi, mięsnymi i sosami do zapiekanek. To klasyczna podstawa tradycyjnego dania z kuchni włoskiej.

Cechy

Marca N°1 in Italia*
*Nr 1 we Włoszech pod względem wielkości sprzedaży


BARILLA Colezzione Makaron lasagne


Produkt dostępny
Data przydatności: 26.08.2027
Tagi
promocja
wegetariański
bez cukru
Powiązane promocje
CISOWIANKA Naturalna niegazowana woda mineralna 500 ml
odbierz za 1 gr
FRISCO FRESH Banany kiść 4-6 szt. (800g-1200g) 1 kg
zzz

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1521.00 kJ
18.1%
Wartość energetyczna (kcal)
359.00 kcal
18.0%
Tłuszcz (g)
2.00 g
2.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.50 g
2.5%
Węglowodany (g)
71.00 g
27.3%
w tym cukry (g)
3.50 g
3.9%
Błonnik (g)
3.00 g
Białko (g)
13.00 g
26.0%
Sól (g)
0.01 g
0.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
23 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepszy do lasagne
31.03.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Makaron najwyzszej jakosci.
26.08.2025
0
0
Sebastian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2026
0
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.09.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.09.2026
0
0
Paula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2026
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.06.2026
0
0
A
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
27.04.2026
0
0
Bartek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.03.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
04.03.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.03.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.12.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.11.2025
0
0
Gracjana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.10.2025
0
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.09.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.09.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.08.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
23,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
BIG BRANDS GROUP MEF
Marka:
BARILLA
EAN:
8076809523738
Cena za kg:
23,98 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
BARILLA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIG BRANDS GROUP MEF
EAN:
8076809523738

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Czas gotowania: 20 min. w piekarniku.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Informacje producenta

Marka

Barilla


Marka standaryzowana

MarkaBarilla

Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Wyjątkowe Kształty na Wyjątkowe Chwile.


O marce

Barilla to włoska, rodzinna firma spożywcza, która została założona w 1877 roku. Obecnie jesteśmy już międzynarodową Grupą, obecną w ponad 100 krajach. Jesteśmy światowym liderem na rynku makaronów i gotowych sosów w Europie kontynentalnej, produktów piekarniczych we Włoszech i chrupkiego pieczywa w Skandynawii. Grupa Barilla jest uznawana na całym świecie jako symbol włoskiej wiedzy specjalistycznej.


Dodatkowe informacje

www.barilla.com


Podzielony opis produktu

Functional Name Makaron z pszenicy durum

Variant lasagne


Podmarka

Podmarka:Collezione


Pochodzenie

:Kraj produkcji został oznaczony literą w nawiasie, zamieszczoną obok daty: (A) Włochy.

Produkty z kategorii Specjalny

4.9
z 23 opinii
BARILLA Colezzione Makaron lasagne 500 g

BARILLA Colezzione

Makaron lasagne

500 g
23,98 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2027
4.9
z 17 opinii
LUBELLA Makaron Lasagne (płaty) 500 g

LUBELLA

Makaron Lasagne (płaty)

500 g
23,98 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2029
4.8
z 18 opinii
BARILLA Colezzione Makaron mezze penne tricolore (pióra trójkolorowe) 500 g

BARILLA Colezzione

Makaron mezze penne tricolore (pióra trójkolorowe)

500 g
1,90 zł/kg
Cena promocyjna0,95 zł
1,00 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
LUBELLA Makaron Rakiettoni (paletki) 400 g

LUBELLA

Makaron Rakiettoni (paletki)

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 76 opinii
CASA DEL SUR Chrupiąca muszle do taco (12 szt.) 150 g

CASA DEL SUR

Chrupiąca muszle do taco (12 szt.)

150 g
71,93 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2027
4.9
z 17 opinii
MELISSA Primo Gusto Makaron Lasagne - płaty makaronowe 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Lasagne - płaty makaronowe

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2028
5.0
z 13 opinii
KETO CHEF Makaron konjac lasagne bezglutenowy BIO 270 g

KETO CHEF

Makaron konjac lasagne bezglutenowy BIO

270 g
25,89 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2027
5.0
z 37 opinii
RANA Makaron Lasagne - płaty (świeży) 250 g

RANA

Makaron Lasagne - płaty (świeży)

250 g
43,16 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
MELISSA Primo Gusto Makaron Lasagne Artigianale - płaty makaronowe 250 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Lasagne Artigianale - płaty makaronowe

250 g
27,96 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-04-2027
4.9
z 7 opinii
DOLCE&GABBANA Makaron Mezzi Rigatoni (Pasta di Gragnano I.G.P.) 500 g

DOLCE&GABBANA

Makaron Mezzi Rigatoni (Pasta di Gragnano I.G.P.)

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2027
ZGRANA PAKA Makaron dla dzieci - misja kosmiczna 400 g

ZGRANA PAKA

Makaron dla dzieci - misja kosmiczna

400 g
13,22 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2029
5.0
z 4 opinii
SCHAR Makaron lasagne (jajeczny) bezglutenowy 250 g

SCHAR

Makaron lasagne (jajeczny) bezglutenowy

250 g
79,96 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-04-2027
4.8
z 23 opinii
NOVELLE Makaron Spätzle (typu niemieckiego) 500 g

NOVELLE

Makaron Spätzle (typu niemieckiego)

500 g
19,58 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2028

Produkty marki BARILLA

5.0
z 86 opinii
BARILLA Colezzione Makaron tagliatelle (wstążka) 500 g

BARILLA Colezzione

Makaron tagliatelle (wstążka)

500 g
21,58 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2028
4.9
z 77 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Basilico (z dodatkiem bazylii) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Basilico (z dodatkiem bazylii)

400 g
4,97 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2027
5.0
z 62 opinii
BARILLA Colezzione Makaron Farfalle (kokardki) 500 g

BARILLA Colezzione

Makaron Farfalle (kokardki)

500 g
9,98 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2028
5.0
z 104 opinii
BARILLA Pesto alla Genovese (z bazylii) 190 g

BARILLA

Pesto alla Genovese (z bazylii)

190 g
73,63 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-12-2026
5.0
z 20 opinii
BARILLA Senza Glutine Makaron penne rigate (pióra nacinane) bezglutenowe (kukurydziano-ryżowe) 400 g

BARILLA Senza Glutine

Makaron penne rigate (pióra nacinane) bezglutenowe (kukurydziano-ryżowe)

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2027
4.9
z 25 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Bolognese (bezmięsny) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Bolognese (bezmięsny)

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-07-2027
5.0
z 32 opinii
BARILLA Senza Glutine Makaron spaghetti bezglutenowe (kukurydziano-ryżowe) 400 g

BARILLA Senza Glutine

Makaron spaghetti bezglutenowe (kukurydziano-ryżowe)

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2027
5.0
z 217 opinii
BARILLA Makaron spaghetti 500 g

BARILLA

Makaron spaghetti

500 g
15,66 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,83 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2028
5.0
z 81 opinii
BARILLA Makaron bavette 500 g

BARILLA

Makaron bavette

500 g
3,18 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2028
4.8
z 18 opinii
BARILLA Colezzione Makaron mezze penne tricolore (pióra trójkolorowe) 500 g

BARILLA Colezzione

Makaron mezze penne tricolore (pióra trójkolorowe)

500 g
1,90 zł/kg
Cena promocyjna0,95 zł
1,00 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Arrabbiata (z ostrą papryką) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Arrabbiata (z ostrą papryką)

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-07-2027
5.0
z 119 opinii
BARILLA Makaron penne rigate (pióra nacinane) 500 g

BARILLA

Makaron penne rigate (pióra nacinane)

500 g
13,70 zł/kg
Cena6,85 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2028
5.0
z 120 opinii
BARILLA Makaron fusili (świderki) 500 g

BARILLA

Makaron fusili (świderki)

500 g
13,70 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,85 zł
Kaucja: + 1,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2028
4.9
z 42 opinii
BARILLA Makaron maccheroni (krótkie rurki) 500 g

BARILLA

Makaron maccheroni (krótkie rurki)

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2028
5.0
z 39 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Aglio (z czosnkiem, czerwonym winem i ziołami) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Aglio (z czosnkiem, czerwonym winem i ziołami)

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2027
5.0
z 41 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Bolognese (z mięsem i warzywami) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Bolognese (z mięsem i warzywami)

400 g
44,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store