Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

BARILLA

BARILLA

Makarony Barilla już od ponad 100 lat są oceniane przez konsumentów jako jedne z najlepszych.
W ofercie znajdziemy makarony pełnoziarniste, bezglutenowe, klasyczne, La Collezione (o różnych kształtach, kolorach, składzie), a także pyszne, włoskie sosy, między innymi: Arrabbiata, Basilico, Bolognese czy Pecorino i Olive. Produkowane są one bez dodatku jakichkolwiek konserwantów.

ProduktyBARILLAwe Frisco.pl


5.0
z 217 opinii
BARILLA Makaron spaghetti 500 g

BARILLA

Makaron spaghetti

500 g
15,66 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,83 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2028

5.0
z 86 opinii
BARILLA Colezzione Makaron tagliatelle (wstążka) 500 g

BARILLA Colezzione

Makaron tagliatelle (wstążka)

500 g
21,58 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2028

4.9
z 58 opinii
BARILLA Makaron spaghettini 500 g

BARILLA

Makaron spaghettini

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2028

5.0
z 32 opinii
BARILLA Senza Glutine Makaron spaghetti bezglutenowe (kukurydziano-ryżowe) 400 g

BARILLA Senza Glutine

Makaron spaghetti bezglutenowe (kukurydziano-ryżowe)

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2027

4.8
z 25 opinii
BARILLA Colezzione Makaron bucatini grandi n.9 (rurka spaghetti) 500 g

BARILLA Colezzione

Makaron bucatini grandi n.9 (rurka spaghetti)

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2028

5.0
z 119 opinii
BARILLA Makaron penne rigate (pióra nacinane) 500 g

BARILLA

Makaron penne rigate (pióra nacinane)

500 g
13,70 zł/kg
Cena6,85 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2028

5.0
z 120 opinii
BARILLA Makaron fusili (świderki) 500 g

BARILLA

Makaron fusili (świderki)

500 g
13,70 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,85 zł
Kaucja: + 1,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2028

5.0
z 81 opinii
BARILLA Makaron bavette 500 g

BARILLA

Makaron bavette

500 g
3,18 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2028

5.0
z 62 opinii
BARILLA Colezzione Makaron Farfalle (kokardki) 500 g

BARILLA Colezzione

Makaron Farfalle (kokardki)

500 g
9,98 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2028

4.8
z 18 opinii
BARILLA Colezzione Makaron mezze penne tricolore (pióra trójkolorowe) 500 g

BARILLA Colezzione

Makaron mezze penne tricolore (pióra trójkolorowe)

500 g
1,90 zł/kg
Cena promocyjna0,95 zł
1,00 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka

4.9
z 42 opinii
BARILLA Makaron maccheroni (krótkie rurki) 500 g

BARILLA

Makaron maccheroni (krótkie rurki)

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2028

5.0
z 20 opinii
BARILLA Senza Glutine Makaron penne rigate (pióra nacinane) bezglutenowe (kukurydziano-ryżowe) 400 g

BARILLA Senza Glutine

Makaron penne rigate (pióra nacinane) bezglutenowe (kukurydziano-ryżowe)

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2027

5.0
z 28 opinii
BARILLA Colezzione Makaron Orecchiette Pugliesi 500 g

BARILLA Colezzione

Makaron Orecchiette Pugliesi

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-05-2028

4.9
z 9 opinii
BARILLA Colezzione Makaron casarecce (skrętki) 500 g

BARILLA Colezzione

Makaron casarecce (skrętki)

500 g
3,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena promocyjna1,97 zł
0,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 4,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2028

5.0
z 57 opinii
BARILLA Makaron gnocchi 500 g

BARILLA

Makaron gnocchi

500 g
15,98 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.9
z 23 opinii
BARILLA Colezzione Makaron lasagne 500 g

BARILLA Colezzione

Makaron lasagne

500 g
23,98 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2027

5.0
z 17 opinii
BARILLA Integrale Makaron penne rigate pełnoziarniste (pióra nacinane) 500 g

BARILLA Integrale

Makaron penne rigate pełnoziarniste (pióra nacinane)

500 g
17,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027

5.0
z 10 opinii
BARILLA Integrale Makaron spaghetti pełnoziarniste (n. 5) 500 g

BARILLA Integrale

Makaron spaghetti pełnoziarniste (n. 5)

500 g
17,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026

4.9
z 77 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Basilico (z dodatkiem bazylii) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Basilico (z dodatkiem bazylii)

400 g
4,97 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2027

4.9
z 25 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Bolognese (bezmięsny) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Bolognese (bezmięsny)

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-07-2027

4.9
z 38 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Arrabbiata (z ostrą papryką) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Arrabbiata (z ostrą papryką)

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-07-2027

5.0
z 41 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Bolognese (z mięsem i warzywami) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Bolognese (z mięsem i warzywami)

400 g
44,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2027

5.0
z 39 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Aglio (z czosnkiem, czerwonym winem i ziołami) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Aglio (z czosnkiem, czerwonym winem i ziołami)

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2027

4.9
z 42 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Napoletana (z cebulą i ziołami) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Napoletana (z cebulą i ziołami)

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-06-2027

5.0
z 22 opinii
Nowość
BARILLA Sos pomidorowy Classico (z ziołami) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Classico (z ziołami)

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-09-2027

4.9
z 14 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Ricotta (z serem Ricotta) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Ricotta (z serem Ricotta)

400 g
44,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka

5.0
z 104 opinii
BARILLA Pesto alla Genovese (z bazylii) 190 g

BARILLA

Pesto alla Genovese (z bazylii)

190 g
73,63 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-12-2026

5.0
z 28 opinii
BARILLA Pesto Rosso 200 g

BARILLA

Pesto Rosso

200 g
89,95 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-07-2027

5.0
z 16 opinii
BARILLA Pesto Pomodori Secchi (z suszonymi pomidorami) 200 g

BARILLA

Pesto Pomodori Secchi (z suszonymi pomidorami)

200 g
89,95 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027

5.0
z 21 opinii
BARILLA Pesto Basilico e Pistacchio (z bazylią i pistacjami) 190 g

BARILLA

Pesto Basilico e Pistacchio (z bazylią i pistacjami)

190 g
94,68 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-05-2027

5.0
z 11 opinii
BARILLA Pesto Ricotta e Noci (z serem ricotta i orzechami) 190 g

BARILLA

Pesto Ricotta e Noci (z serem ricotta i orzechami)

190 g
94,68 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027
Makarony Barilla są wyrabiane z najwyższej jakości pszenicy durum oraz wody, tworzone tylko z jednym dodatkiem: pasją.
To wspaniały pomysł na pełnowartościowy posiłek, którym możemy się cieszyć każdego dnia w przeróżnych konfiguracjach.Makarony Barilla już od ponad 100 lat są oceniane przez konsumentów jako jedne z najlepszych.
W ofercie znajdziemy makarony pełnoziarniste, bezglutenowe, klasyczne, La Collezione (o różnych kształtach, kolorach, składzie), a także pyszne, włoskie sosy, między innymi: Arrabbiata, Basilico, Bolognese czy Pecorino i Olive. Produkowane są one bez dodatku jakichkolwiek konserwantów.
Makarony Barilla są wyrabiane z najwyższej jakości pszenicy durum oraz wody, tworzone tylko z jednym dodatkiem: pasją.
To wspaniały pomysł na pełnowartościowy posiłek, którym możemy się cieszyć każdego dnia w przeróżnych konfiguracjach.Makarony Barilla już od ponad 100 lat są oceniane przez konsumentów jako jedne z najlepszych.
W ofercie znajdziemy makarony pełnoziarniste, bezglutenowe, klasyczne, La Collezione (o różnych kształtach, kolorach, składzie), a także pyszne, włoskie sosy, między innymi: Arrabbiata, Basilico, Bolognese czy Pecorino i Olive. Produkowane są one bez dodatku jakichkolwiek konserwantów.
Makarony Barilla są wyrabiane z najwyższej jakości pszenicy durum oraz wody, tworzone tylko z jednym dodatkiem: pasją.
To wspaniały pomysł na pełnowartościowy posiłek, którym możemy się cieszyć każdego dnia w przeróżnych konfiguracjach.Makarony Barilla już od ponad 100 lat są oceniane przez konsumentów jako jedne z najlepszych.
W ofercie znajdziemy makarony pełnoziarniste, bezglutenowe, klasyczne, La Collezione (o różnych kształtach, kolorach, składzie), a także pyszne, włoskie sosy, między innymi: Arrabbiata, Basilico, Bolognese czy Pecorino i Olive. Produkowane są one bez dodatku jakichkolwiek konserwantów.
Makarony Barilla są wyrabiane z najwyższej jakości pszenicy durum oraz wody, tworzone tylko z jednym dodatkiem: pasją.
To wspaniały pomysł na pełnowartościowy posiłek, którym możemy się cieszyć każdego dnia w przeróżnych konfiguracjach.Makarony Barilla już od ponad 100 lat są oceniane przez konsumentów jako jedne z najlepszych.
W ofercie znajdziemy makarony pełnoziarniste, bezglutenowe, klasyczne, La Collezione (o różnych kształtach, kolorach, składzie), a także pyszne, włoskie sosy, między innymi: Arrabbiata, Basilico, Bolognese czy Pecorino i Olive. Produkowane są one bez dodatku jakichkolwiek konserwantów.
Makarony Barilla są wyrabiane z najwyższej jakości pszenicy durum oraz wody, tworzone tylko z jednym dodatkiem: pasją.
To wspaniały pomysł na pełnowartościowy posiłek, którym możemy się cieszyć każdego dnia w przeróżnych konfiguracjach.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store