Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Sosy gotowe do potraw
Pomidorowe
BARILLA Sos pomidorowy Aglio (z czosnkiem, czerwonym winem i ziołami)
Sos pomidorowy Aglio (z czosnkiem, czerwonym winem i ziołami) BARILLA 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 39 opinii

BARILLA Sos pomidorowy Aglio (z czosnkiem, czerwonym winem i ziołami)

400 g
BARILLA
Włochy

Cena11,99 zł
29,97 zł/kg

Promocja do 31.12.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

100% włoskich pomidorów w połączeniu z czosnkiem i ziołami - idealny, prosty i aromatyczny sos gotowy do spożycia lub baza do sosów mięsnych. Jak wszystkie inne sosy Barilla, również i ten produkowany jest bez dodatku konserwantów i barwników Oprócz czosnku, znajduje się w nim pietruszka i oregano, które dają mu niepowtarzalny charakter.


BARILLA Sos pomidorowy Aglio (z czosnkiem, czerwonym winem i ziołami)


Produkt dostępny
Data przydatności: 10.08.2027
Dostępne warianty
BARILLA Sos pomidorowy Napoletana (z cebulą i ziołami)
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Powiązane promocje
CISOWIANKA Naturalna niegazowana woda mineralna 500 ml
odbierz za 1 gr
FRISCO FRESH Banany kiść 4-6 szt. (800g-1200g) 1 kg
zzz

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
193.00 kJ
2.3%
Wartość energetyczna (kcal)
46.00 kcal
2.3%
Tłuszcz (g)
0.80 g
1.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.20 g
1.0%
Węglowodany (g)
6.90 g
2.7%
w tym cukry (g)
5.50 g
6.1%
Błonnik (g)
2.20 g
Białko (g)
1.70 g
3.4%
Sól (g)
0.73 g
12.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
39 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Sos, w przeciwieństwie do wielu rodzimych, jest wytrawny. Wszystkie polskie, których używałem, są zbyt słodkie.
11.05.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
jest smaczny
14.04.2025
0
0
Lena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2026
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.09.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.08.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.07.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.07.2026
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.04.2026
0
0
Eliza
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.04.2026
0
0
Kamil
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.03.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.03.2026
0
0
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.03.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.02.2026
0
0
Lena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
23.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
29,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
BARILLA POLAND
Marka:
BARILLA
EAN:
8076809572996
Cena za kg:
29,97 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
BARILLA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BARILLA POLAND
EAN:
8076809572996

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 5 dni. Najlepiej spożyć przed: patrz wieczko.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

5


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

375 ml e


Informacje producenta

Marka

Barilla


Marka standaryzowana

MarkaBarilla

Opis produktu

100% włoskich pomidorów w połączeniu z czosnkiem i ziołami - idealny, prosty i aromatyczny sos gotowy do spożycia lub baza do sosów mięsnych. Jak wszystkie inne sosy Barilla, również i ten produkowany jest bez dodatku konserwantów i barwników Oprócz czosnku, znajduje się w nim pietruszka i oregano, które dają mu niepowtarzalny charakter.


O marce

Barilla to włoska, rodzinna firma spożywcza, która została założona w 1877 roku. Obecnie jesteśmy już międzynarodową Grupą, obecną w ponad 100 krajach. Jesteśmy światowym liderem na rynku makaronów i gotowych sosów w Europie kontynentalnej, produktów piekarniczych we Włoszech i chrupkiego pieczywa w Skandynawii. Grupa Barilla jest uznawana na całym świecie jako symbol włoskiej wiedzy specjalistycznej.


Dodatkowe informacje

www.barilla.com


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Sos pomidorowy

Wariant z czosnkiem i czerwonym winem

Produkty z kategorii Pomidorowe

4.9
z 199 opinii
ŁOWICZ Sos spaghetti 500 g

ŁOWICZ

Sos spaghetti

500 g
13,98 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 77 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Basilico (z dodatkiem bazylii) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Basilico (z dodatkiem bazylii)

400 g
4,97 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2027
4.9
z 38 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Arrabbiata (z ostrą papryką) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Arrabbiata (z ostrą papryką)

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-07-2027
5.0
z 39 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Aglio (z czosnkiem, czerwonym winem i ziołami) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Aglio (z czosnkiem, czerwonym winem i ziołami)

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2027
5.0
z 22 opinii
Nowość
BARILLA Sos pomidorowy Classico (z ziołami) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Classico (z ziołami)

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-09-2027
4.9
z 42 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Napoletana (z cebulą i ziołami) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Napoletana (z cebulą i ziołami)

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-06-2027
4.9
z 14 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Ricotta (z serem Ricotta) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Ricotta (z serem Ricotta)

400 g
44,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.9
z 47 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos pomidorowy do spaghetti 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos pomidorowy do spaghetti

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2027
5.0
z 14 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos pomidorowy 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos pomidorowy

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-05-2027
5.0
z 5 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos pomidorowy z czosnkiem 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos pomidorowy z czosnkiem

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027
4.9
z 37 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z grillowanymi warzywami 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z grillowanymi warzywami

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2027
4.9
z 36 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z serem parmigiano reggiano 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z serem parmigiano reggiano

400 g
35,47 zł/kg
Cena14,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2027
5.0
z 21 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z bazylią 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z bazylią

400 g
32,97 zł/kg
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-05-2027
5.0
z 87 opinii
DAWTONA Koncentrat pomidorowy 80 g

DAWTONA

Koncentrat pomidorowy

80 g
29,38 zł/kg
Cena2,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2027
4.9
z 48 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos boloński z mięsem (Ragu alla Bolognese) 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos boloński z mięsem (Ragu alla Bolognese)

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2026
5.0
z 37 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos włoski a'la Norma (z dodatkiem bakłażanów) 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos włoski a'la Norma (z dodatkiem bakłażanów)

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2027
5.0
z 12 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos włoski a'la Puttanesca (z dodatkiem kaparów) 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos włoski a'la Puttanesca (z dodatkiem kaparów)

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 13 opinii
ZWERGENWIESE Sos pomidorowy dla dzieci bezglutenowy BIO 340 ml

ZWERGENWIESE

Sos pomidorowy dla dzieci bezglutenowy BIO

340 ml
46,44 zł/l
Cena15,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2028
4.8
z 6 opinii
CLASSIC ITALIA Sos pomidorowy do pizzy Margherita z bazylią i oregano 130 g

CLASSIC ITALIA

Sos pomidorowy do pizzy Margherita z bazylią i oregano

130 g
61,46 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2029
4.7
z 3 opinii
CLASSIC ITALIA Sos pomidorowy do pizzy Fiorentina ze szpinakiem i czosnkiem 130 g

CLASSIC ITALIA

Sos pomidorowy do pizzy Fiorentina ze szpinakiem i czosnkiem

130 g
61,46 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2029
5.0
z 3 opinii
CLASSIC ITALIA Sos pomidorowy do pizzy American Hot z oregano i chilli 130 g

CLASSIC ITALIA

Sos pomidorowy do pizzy American Hot z oregano i chilli

130 g
61,46 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2029
4.8
z 4 opinii
CLASSIC ITALIA Sos pomidorowy do pizzy Capricciosa z czarnymi oliwkami 130 g

CLASSIC ITALIA

Sos pomidorowy do pizzy Capricciosa z czarnymi oliwkami

130 g
61,46 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2029
4.8
z 5 opinii
ALCE NERO Sos pomidorowy Arrabbiata BIO 350 g

ALCE NERO

Sos pomidorowy Arrabbiata BIO

350 g
50,83 zł/kg
Cena17,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2027
4.9
z 11 opinii
ALCE NERO Sos pomidorowy z warzywami BIO 350 g

ALCE NERO

Sos pomidorowy z warzywami BIO

350 g
52,83 zł/kg
Cena18,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2027
5.0
z 16 opinii
PLAZA DEL SOL Tomato Frito - sos ze smażonych pomidorów 290 g

PLAZA DEL SOL

Tomato Frito - sos ze smażonych pomidorów

290 g
47,55 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-09-2029
4.9
z 37 opinii
PUDLISZKI Sos do spaghetti oryginalny 480 g

PUDLISZKI

Sos do spaghetti oryginalny

480 g
18,73 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2027
5.0
z 15 opinii
CIRIO Sos pomidorowy NAPOLI (z warzywami) 340 g

CIRIO

Sos pomidorowy NAPOLI (z warzywami)

340 g
24,97 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
4.8
z 12 opinii
CIRIO Sos pomidorowy PARMA (z parmezanem) 340 g

CIRIO

Sos pomidorowy PARMA (z parmezanem)

340 g
24,97 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
5.0
z 27 opinii
KUCHNIA KACHNY Sos do spaghetti z oregano 520 g

KUCHNIA KACHNY

Sos do spaghetti z oregano

520 g
13,06 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 9 opinii
DAWTONA Sos pomidorowy ze śmietaną 520 g

DAWTONA

Sos pomidorowy ze śmietaną

520 g
13,44 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2027

Produkty marki BARILLA

5.0
z 86 opinii
BARILLA Colezzione Makaron tagliatelle (wstążka) 500 g

BARILLA Colezzione

Makaron tagliatelle (wstążka)

500 g
21,58 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2028
4.9
z 77 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Basilico (z dodatkiem bazylii) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Basilico (z dodatkiem bazylii)

400 g
4,97 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2027
4.9
z 23 opinii
BARILLA Colezzione Makaron lasagne 500 g

BARILLA Colezzione

Makaron lasagne

500 g
23,98 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2027
5.0
z 62 opinii
BARILLA Colezzione Makaron Farfalle (kokardki) 500 g

BARILLA Colezzione

Makaron Farfalle (kokardki)

500 g
9,98 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2028
5.0
z 104 opinii
BARILLA Pesto alla Genovese (z bazylii) 190 g

BARILLA

Pesto alla Genovese (z bazylii)

190 g
73,63 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-12-2026
5.0
z 20 opinii
BARILLA Senza Glutine Makaron penne rigate (pióra nacinane) bezglutenowe (kukurydziano-ryżowe) 400 g

BARILLA Senza Glutine

Makaron penne rigate (pióra nacinane) bezglutenowe (kukurydziano-ryżowe)

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2027
4.9
z 25 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Bolognese (bezmięsny) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Bolognese (bezmięsny)

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-07-2027
5.0
z 32 opinii
BARILLA Senza Glutine Makaron spaghetti bezglutenowe (kukurydziano-ryżowe) 400 g

BARILLA Senza Glutine

Makaron spaghetti bezglutenowe (kukurydziano-ryżowe)

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2027
5.0
z 217 opinii
BARILLA Makaron spaghetti 500 g

BARILLA

Makaron spaghetti

500 g
15,66 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,83 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2028
5.0
z 81 opinii
BARILLA Makaron bavette 500 g

BARILLA

Makaron bavette

500 g
3,18 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2028
4.8
z 18 opinii
BARILLA Colezzione Makaron mezze penne tricolore (pióra trójkolorowe) 500 g

BARILLA Colezzione

Makaron mezze penne tricolore (pióra trójkolorowe)

500 g
1,90 zł/kg
Cena promocyjna0,95 zł
1,00 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Arrabbiata (z ostrą papryką) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Arrabbiata (z ostrą papryką)

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-07-2027
5.0
z 119 opinii
BARILLA Makaron penne rigate (pióra nacinane) 500 g

BARILLA

Makaron penne rigate (pióra nacinane)

500 g
13,70 zł/kg
Cena6,85 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2028
5.0
z 120 opinii
BARILLA Makaron fusili (świderki) 500 g

BARILLA

Makaron fusili (świderki)

500 g
13,70 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,85 zł
Kaucja: + 1,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2028
4.9
z 42 opinii
BARILLA Makaron maccheroni (krótkie rurki) 500 g

BARILLA

Makaron maccheroni (krótkie rurki)

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2028
5.0
z 41 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Bolognese (z mięsem i warzywami) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Bolognese (z mięsem i warzywami)

400 g
44,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store