Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Sosy gotowe do potraw
Pomidorowe
CIRIO Sos pomidorowy NAPOLI (z warzywami)
Sos pomidorowy NAPOLI (z warzywami) CIRIO 340g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 15 opinii

CIRIO Sos pomidorowy NAPOLI (z warzywami)

340 g
CIRIO
Włochy

Cena8,49 zł
24,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 31.05.2027
Dostępne warianty
CIRIO Sos pomidorowy PARMA (z parmezanem)
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
15 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
MAŁGORZATA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2026
0
0
Hyesung
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.03.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.03.2026
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Kornel
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.01.2026
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.01.2026
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.12.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.06.2025
0
0
Arkadiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.05.2025
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
24,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
340 g
Dostawca:
NORTH_COAST
Marka:
CIRIO
EAN:
8001440136498
Cena za kg:
24,97 zł/kg
Waga:
340 g
Marka:
CIRIO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NORTH_COAST
EAN:
8001440136498

Produkty z kategorii Pomidorowe

4.9
z 199 opinii
ŁOWICZ Sos spaghetti 500 g

ŁOWICZ

Sos spaghetti

500 g
13,98 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 77 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Basilico (z dodatkiem bazylii) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Basilico (z dodatkiem bazylii)

400 g
4,97 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2027
4.9
z 38 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Arrabbiata (z ostrą papryką) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Arrabbiata (z ostrą papryką)

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-07-2027
5.0
z 39 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Aglio (z czosnkiem, czerwonym winem i ziołami) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Aglio (z czosnkiem, czerwonym winem i ziołami)

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2027
5.0
z 22 opinii
Nowość
BARILLA Sos pomidorowy Classico (z ziołami) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Classico (z ziołami)

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-09-2027
4.9
z 42 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Napoletana (z cebulą i ziołami) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Napoletana (z cebulą i ziołami)

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-06-2027
4.9
z 14 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Ricotta (z serem Ricotta) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Ricotta (z serem Ricotta)

400 g
44,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.9
z 37 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z grillowanymi warzywami 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z grillowanymi warzywami

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2027
4.9
z 36 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z serem parmigiano reggiano 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z serem parmigiano reggiano

400 g
35,47 zł/kg
Cena14,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2027
5.0
z 21 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z bazylią 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z bazylią

400 g
32,97 zł/kg
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-05-2027
5.0
z 87 opinii
DAWTONA Koncentrat pomidorowy 80 g

DAWTONA

Koncentrat pomidorowy

80 g
29,38 zł/kg
Cena2,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2027
4.9
z 47 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos pomidorowy do spaghetti 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos pomidorowy do spaghetti

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2027
5.0
z 14 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos pomidorowy 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos pomidorowy

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-05-2027
5.0
z 5 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos pomidorowy z czosnkiem 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos pomidorowy z czosnkiem

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027
4.9
z 37 opinii
PUDLISZKI Sos do spaghetti oryginalny 480 g

PUDLISZKI

Sos do spaghetti oryginalny

480 g
18,73 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2027
4.9
z 48 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos boloński z mięsem (Ragu alla Bolognese) 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos boloński z mięsem (Ragu alla Bolognese)

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2026
5.0
z 37 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos włoski a'la Norma (z dodatkiem bakłażanów) 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos włoski a'la Norma (z dodatkiem bakłażanów)

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2027
5.0
z 12 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos włoski a'la Puttanesca (z dodatkiem kaparów) 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos włoski a'la Puttanesca (z dodatkiem kaparów)

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 13 opinii
ZWERGENWIESE Sos pomidorowy dla dzieci bezglutenowy BIO 340 ml

ZWERGENWIESE

Sos pomidorowy dla dzieci bezglutenowy BIO

340 ml
46,44 zł/l
Cena15,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2028
4.8
z 6 opinii
CLASSIC ITALIA Sos pomidorowy do pizzy Margherita z bazylią i oregano 130 g

CLASSIC ITALIA

Sos pomidorowy do pizzy Margherita z bazylią i oregano

130 g
61,46 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2029
4.7
z 3 opinii
CLASSIC ITALIA Sos pomidorowy do pizzy Fiorentina ze szpinakiem i czosnkiem 130 g

CLASSIC ITALIA

Sos pomidorowy do pizzy Fiorentina ze szpinakiem i czosnkiem

130 g
61,46 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2029
5.0
z 3 opinii
CLASSIC ITALIA Sos pomidorowy do pizzy American Hot z oregano i chilli 130 g

CLASSIC ITALIA

Sos pomidorowy do pizzy American Hot z oregano i chilli

130 g
61,46 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2029
4.8
z 4 opinii
CLASSIC ITALIA Sos pomidorowy do pizzy Capricciosa z czarnymi oliwkami 130 g

CLASSIC ITALIA

Sos pomidorowy do pizzy Capricciosa z czarnymi oliwkami

130 g
61,46 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2029
5.0
z 16 opinii
PLAZA DEL SOL Tomato Frito - sos ze smażonych pomidorów 290 g

PLAZA DEL SOL

Tomato Frito - sos ze smażonych pomidorów

290 g
47,55 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-09-2029
4.9
z 11 opinii
ALCE NERO Sos pomidorowy z warzywami BIO 350 g

ALCE NERO

Sos pomidorowy z warzywami BIO

350 g
52,83 zł/kg
Cena18,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2027
4.8
z 5 opinii
ALCE NERO Sos pomidorowy Arrabbiata BIO 350 g

ALCE NERO

Sos pomidorowy Arrabbiata BIO

350 g
50,83 zł/kg
Cena17,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2027
5.0
z 15 opinii
CIRIO Sos pomidorowy NAPOLI (z warzywami) 340 g

CIRIO

Sos pomidorowy NAPOLI (z warzywami)

340 g
24,97 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
4.8
z 12 opinii
CIRIO Sos pomidorowy PARMA (z parmezanem) 340 g

CIRIO

Sos pomidorowy PARMA (z parmezanem)

340 g
24,97 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
5.0
z 27 opinii
KUCHNIA KACHNY Sos do spaghetti z oregano 520 g

KUCHNIA KACHNY

Sos do spaghetti z oregano

520 g
13,06 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 9 opinii
DAWTONA Sos pomidorowy ze śmietaną 520 g

DAWTONA

Sos pomidorowy ze śmietaną

520 g
13,44 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2027

Produkty marki CIRIO

5.0
z 92 opinii
CIRIO Sos pomidorowy do pizzy 190 g

CIRIO

Sos pomidorowy do pizzy

190 g
21,00 zł/kg
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
5.0
z 153 opinii
CIRIO Passata (sos pomidorowy) w kartoniku (3x200g) 600 g

CIRIO

Passata (sos pomidorowy) w kartoniku (3x200g)

600 g
9,15 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 47 opinii
CIRIO Pomidory krojone Toscana 400 g

CIRIO

Pomidory krojone Toscana

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
5.0
z 21 opinii
CIRIO Pomidory krojone 400 g

CIRIO

Pomidory krojone

400 g
19,47 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
5.0
z 48 opinii
Nowość
CIRIO Passata (sos pomidorowy) w kartoniku 500 g

CIRIO

Passata (sos pomidorowy) w kartoniku

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 28 opinii
CIRIO Passata Rustica (przecier pomidorowy) 680 g

CIRIO

Passata Rustica (przecier pomidorowy)

680 g
20,57 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 9 opinii
CIRIO Passata Rustica (przecier pomidorowy) z bazylią 680 g

CIRIO

Passata Rustica (przecier pomidorowy) z bazylią

680 g
22,04 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.8
z 36 opinii
CIRIO Pomidory pelati bez skóry 400 g

CIRIO

Pomidory pelati bez skóry

400 g
18,72 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
5.0
z 53 opinii
CIRIO Passata (przecier pomidorowy) 350 g

CIRIO

Passata (przecier pomidorowy)

350 g
26,14 zł/kg
Cena9,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.8
z 12 opinii
CIRIO Sos pomidorowy PARMA (z parmezanem) 340 g

CIRIO

Sos pomidorowy PARMA (z parmezanem)

340 g
24,97 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store