Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Makaron
Krótki
Fusilli
BARILLA Makaron fusili (świderki)
Makaron fusili (świderki) BARILLA 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 120 opinii

BARILLA Makaron fusili (świderki)

500 g
BARILLA
Włochy

Frisco poleca
Cena6,85 zł
13,70 zł/kg
Kaucja: + 1,50 zł

Promocja do 31.12.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu


BARILLA Makaron fusili (świderki)


Produkt dostępny
Data przydatności: 01.10.2028
Dostępne warianty
BARILLA Makaron penne rigate (pióra nacinane)
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
wegetariański
bez cukru
Frisco okazja
Powiązane promocje
ALPRO Napój migdałowy 1 l
promka basi 14
CISOWIANKA Naturalna niegazowana woda mineralna 500 ml
odbierz za 1 gr
FRISCO FRESH Banany kiść 4-6 szt. (800g-1200g) 1 kg
zzz

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
>100.00 kJ
Wartość energetyczna (kcal)
=2.00 kcal
Tłuszcz (g)
>>>>>>2321.00 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
> <> 212.12 g
Węglowodany (g)
1223.00 g
470.4%
w tym cukry (g)
12.00 g
13.3%
Białko (g)
12.00 g
24.0%
Błonnik (g)
12.00 g
Sól (g)
12.00 g
200.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
120 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetny, z reguły robię go jako al dente.
02.05.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
💪💪💪
15.04.2026
0
0
Vadzim
zweryfikowano
Zgłaszam
❤️❤️❤️
21.01.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Makaron który jest atrakcyjnym dodatkiem do wielu dań.
24.10.2025
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
To samo co wcześniej o tej firmie
12.10.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra jakość produktu
07.06.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystkie makarony tej firmy są bardzo dobre
31.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
13,70 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
BIG BRANDS GROUP MEF
Marka:
BARILLA
EAN:
8076802085981
Cena za kg:
13,70 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
BARILLA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIG BRANDS GROUP MEF
EAN:
8076802085981

Produkty z kategorii Krótki

5.0
z 184 opinii
LUBELLA Makaron świdry (fusili) 400 g

LUBELLA

Makaron świdry (fusili)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2029
5.0
z 195 opinii
LUBELLA Makaron świderki (eliche) 400 g

LUBELLA

Makaron świderki (eliche)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2029
5.0
z 120 opinii
BARILLA Makaron fusili (świderki) 500 g

BARILLA

Makaron fusili (świderki)

500 g
13,70 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,85 zł
Kaucja: + 1,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2028
4.9
z 16 opinii
LUBELLA Makaron orkiszowy - świdry 400 g

LUBELLA

Makaron orkiszowy - świdry

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 57 opinii
LUBELLA Makaron świderki z warzywami (eliche) 400 g

LUBELLA

Makaron świderki z warzywami (eliche)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 60 opinii
LUBELLA Pełne Ziarno Makaron świdry z orkiszem pełnoziarniste (fusili) 400 g

LUBELLA Pełne Ziarno

Makaron świdry z orkiszem pełnoziarniste (fusili)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.9
z 52 opinii
LUBELLA Makaron wstążki (mafaldine corte) 400 g

LUBELLA

Makaron wstążki (mafaldine corte)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2029
5.0
z 47 opinii
RUMMO Makaron fusilli (świderki) 500 g

RUMMO

Makaron fusilli (świderki)

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2028
4.9
z 63 opinii
NOVELLE Makaron warzywny (z soczewicy czerwonej) - świderki 250 g

NOVELLE

Makaron warzywny (z soczewicy czerwonej) - świderki

250 g
23,96 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2029
5.0
z 30 opinii
NOVELLE Makaron warzywny (z ciecierzycy) - świderki 250 g

NOVELLE

Makaron warzywny (z ciecierzycy) - świderki

250 g
23,96 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2029
4.9
z 43 opinii
NOVELLE Makaron warzywny (z zielonego groszku) - świderki 250 g

NOVELLE

Makaron warzywny (z zielonego groszku) - świderki

250 g
23,96 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-01-2029
5.0
z 88 opinii
MELISSA Primo Gusto Makaron Fusilli - świderek 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Fusilli - świderek

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2028
4.9
z 41 opinii
SAM MILLS Makaron fusilli (świderki) bezglutenowy 500 g

SAM MILLS

Makaron fusilli (świderki) bezglutenowy

500 g
13,58 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2028
4.9
z 65 opinii
MAKARONY POLSKIE Makaron świderki 400 g

MAKARONY POLSKIE

Makaron świderki

400 g
11,97 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2029

Produkty marki BARILLA

5.0
z 104 opinii
BARILLA Pesto alla Genovese (z bazylii) 190 g

BARILLA

Pesto alla Genovese (z bazylii)

190 g
73,63 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-12-2026
5.0
z 217 opinii
BARILLA Makaron spaghetti 500 g

BARILLA

Makaron spaghetti

500 g
15,66 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,83 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2028
5.0
z 119 opinii
BARILLA Makaron penne rigate (pióra nacinane) 500 g

BARILLA

Makaron penne rigate (pióra nacinane)

500 g
13,70 zł/kg
Cena6,85 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2028
4.9
z 77 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Basilico (z dodatkiem bazylii) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Basilico (z dodatkiem bazylii)

400 g
4,97 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2027
5.0
z 81 opinii
BARILLA Makaron bavette 500 g

BARILLA

Makaron bavette

500 g
3,18 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2028
5.0
z 62 opinii
BARILLA Colezzione Makaron Farfalle (kokardki) 500 g

BARILLA Colezzione

Makaron Farfalle (kokardki)

500 g
9,98 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2028
5.0
z 86 opinii
BARILLA Colezzione Makaron tagliatelle (wstążka) 500 g

BARILLA Colezzione

Makaron tagliatelle (wstążka)

500 g
21,58 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2028
4.9
z 38 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Arrabbiata (z ostrą papryką) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Arrabbiata (z ostrą papryką)

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-07-2027
4.9
z 42 opinii
BARILLA Makaron maccheroni (krótkie rurki) 500 g

BARILLA

Makaron maccheroni (krótkie rurki)

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2028
4.9
z 58 opinii
BARILLA Makaron spaghettini 500 g

BARILLA

Makaron spaghettini

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2028
4.9
z 25 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Bolognese (bezmięsny) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Bolognese (bezmięsny)

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-07-2027
5.0
z 41 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Bolognese (z mięsem i warzywami) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Bolognese (z mięsem i warzywami)

400 g
44,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2027
5.0
z 39 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Aglio (z czosnkiem, czerwonym winem i ziołami) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Aglio (z czosnkiem, czerwonym winem i ziołami)

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2027
5.0
z 20 opinii
BARILLA Senza Glutine Makaron penne rigate (pióra nacinane) bezglutenowe (kukurydziano-ryżowe) 400 g

BARILLA Senza Glutine

Makaron penne rigate (pióra nacinane) bezglutenowe (kukurydziano-ryżowe)

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2027
5.0
z 28 opinii
BARILLA Pesto Rosso 200 g

BARILLA

Pesto Rosso

200 g
89,95 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-07-2027
4.8
z 18 opinii
BARILLA Colezzione Makaron mezze penne tricolore (pióra trójkolorowe) 500 g

BARILLA Colezzione

Makaron mezze penne tricolore (pióra trójkolorowe)

500 g
1,90 zł/kg
Cena promocyjna0,95 zł
1,00 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store