Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Przyprawy jednorodne
Rozmaryn
PRYMAT Rozmaryn suszony
Rozmaryn suszony PRYMAT 15g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 50 opinii

PRYMAT Rozmaryn suszony

15 g
PRYMAT
Poza UE

Cena1,79 zł
119,33 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Rozmaryn Prymat pochodzi od znanego producenta, który słynie z przypraw najlepszej jakości. Ten produkt wyróżnia się wspaniałym, mocnym aromatem, który urozmaici smak wielu potraw. Warto dodać go do zup, mięs, ryżu, sałatek, czy nawet zwykłyj jajecznicy.

Rozmaryn Prymat jest bardzo uniwersalny. Ma tak bogaty aromat, że wystarczy zaledwie szczypta by cała potrawa stała się niezwykle charakterystyczna. Bardo często jest dodatkiem do marynaty do mięs, to również składnik ziół prowansalskich.

Rozmaryn Prymat - co warto wiedzieć?

  • Mocny, ziołowy aromat
  • Nadaje się do wielu potraw
  • W opakowaniu znajduje się 15 g

Cechy

pełne aromatu zioła i przyprawy


PRYMAT Rozmaryn suszony


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2029
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
50 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
98%
4
2%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Spełnia oczekiwania
11.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.09.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.08.2026
0
0
Olga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2026
0
0
Norbert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.06.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.06.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2026
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.05.2026
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.04.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.04.2026
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
29.03.2026
0
0
EWA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.03.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.03.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.03.2026
0
0
Kkk
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.02.2026
0
0
Juliusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.02.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.01.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
119,33 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
15 g
Dostawca:
PRYMAT
Marka:
PRYMAT
EAN:
5901135026727
Cena za kg:
119,33 zł/kg
Waga:
15 g
Marka:
PRYMAT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PRYMAT
EAN:
5901135026727

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Pierś z kaczki z jabłkami 4 porcje, 45 min Składniki: - 4 piersi z kaczki, - 2 jabłka, - 2 łyżki miodu, - 1 łyżka rumu, - 1 łyżka masła, - 100 ml oliwy z oliwek, - 50 ml porto, - 1 łyżeczka Cynamonu mielonego Prymat, - 2 łyżki Przyprawy do indyka Prymat, - 1 łyżeczka Rozmarynu suszonego Prymat. Sposób przygotowania: Piersi z kaczki oczyścić, umyć i osuszyć papierowym ręcznikiem. Następnie zamarynować w oliwie połączonej z przyprawą do indyka, rozmarynem i porto. Odstawić do lodówki na ok. 2 godziny, aby mięso przeszło aromatem przypraw. Zamarynowane piersi z kaczki grillować po 10 minut z każdej strony, uważając, żeby skóra nie przypaliła się. Jabłka umyć, oczyścić z gniazd nasiennych i pokroić w plasterki. W rondelku roztopić masło, dodać miód, rum i wymieszać. Powstałym sosem posmarować plastry jabłek i oprószyć je cynamonem. Położyć na rozgrzanym ruszcie i piec po 2 minuty z każdej strony. Grillowaną kaczkę pokroić w plastry i podawać z aromatycznymi jabłkami. Tysiące przepisów znajdziesz na: Doradcasmaku.pl


Informacje producenta

Marka

Prymat


Marka standaryzowana

MarkaPrymat

Opis produktu

Warto wiedzieć: Rozmaryn suszony ma silny żywiczny aromat, a jego drobno cięte liście mają barwę zieloną lub oliwkowozieloną. Pasuje do: - mięs, a szczególnie: wieprzowiny, baraniny i drobiu - ryb - wędlin - zup - sosów Nietypowe zastosowanie: Rozmaryn suszony sprawdza się także w deserach. świetnie pasuje do konfitury z moreli czy brzoskwiń.


Dodatkowe informacje

Tysiące przepisów znajdziesz na: DoradcaSmaku.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Rozmaryn suszony


O marce

Przyprawy są naszą pasją, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby były najwyższej jakości. To dzięki nim sprawisz, że każde Twoje danie będzie po prostu wyjątkowe!

Produkty z kategorii Rozmaryn

5.0
z 50 opinii
PRYMAT Rozmaryn suszony 15 g

PRYMAT

Rozmaryn suszony

15 g
119,33 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.8
z 31 opinii
KAMIS Rozmaryn 15 g

KAMIS

Rozmaryn

15 g
199,33 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2028

Produkty marki PRYMAT

5.0
z 97 opinii
PRYMAT Pieprz kolorowy ziarnisty 15 g

PRYMAT

Pieprz kolorowy ziarnisty

15 g
11,33 zł/kg
Cena promocyjna0,17 zł
0,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 213 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona XL 50 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona XL

50 g
59,80 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 154 opinii
PRYMAT Cynamon mielony 15 g

PRYMAT

Cynamon mielony

15 g
119,33 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 183 opinii
PRYMAT Pieprz czarny ziarnisty 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny ziarnisty

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 120 opinii
PRYMAT Pieprz czarny mielony 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny mielony

20 g
84,50 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 96 opinii
PRYMAT Curry 20 g

PRYMAT

Curry

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 109 opinii
PRYMAT Bazylia 10 g

PRYMAT

Bazylia

10 g
169,00 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 113 opinii
PRYMAT Goździki całe 10 g

PRYMAT

Goździki całe

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 59 opinii
PRYMAT Sól morska jodowana drobnoziarnista 1 kg

PRYMAT

Sól morska jodowana drobnoziarnista

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 132 opinii
PRYMAT Zioła prowansalskie 10 g

PRYMAT

Zioła prowansalskie

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 92 opinii
PRYMAT Przyprawa do kebabu i gyrosa 30 g

PRYMAT

Przyprawa do kebabu i gyrosa

30 g
59,67 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 105 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona 20 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 101 opinii
PRYMAT Papryka ostra mielona 20 g

PRYMAT

Papryka ostra mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 3 opinii
PRYMAT Przyprawa do grzanego piwa i wina - grzańca 30 g

PRYMAT

Przyprawa do grzanego piwa i wina - grzańca

30 g
59,67 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 53 opinii
PRYMAT Kurkuma mielona 20 g

PRYMAT

Kurkuma mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 184 opinii
PRYMAT Ziele angielskie całe 15 g

PRYMAT

Ziele angielskie całe

15 g
123,33 zł/kg
Cena1,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store