Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Sól
Morska
PRYMAT Sól morska jodowana drobnoziarnista
Sól morska jodowana drobnoziarnista PRYMAT 1.00kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 59 opinii

PRYMAT Sól morska jodowana drobnoziarnista

1 kg
PRYMAT
Polska

Cena4,99 zł
4,99 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Sól morska naturalnego pochodzenia* *Sól morska powstaje w drodze naturalnego odparowania wód morskich. Od dawna jest ceniona w kuchni śródziemnomorskiej, a dzisiaj także kuchnia polska odkrywa jej wyjątkowe walory. Stanowi jedną z najbardziej fundamentalnych przypraw, bez których trudno byłoby wydobyć smak wielu potraw. Sól morska jodowana drobnoziarnista Prymat to znakomite zwieńczenie smaku nie tylko dań mięsnych i warzywnych, ale także niektórych deserów. Warto wiedzieć Sól można także aromatyzować. Można ją łączyć z ziołami, ostrą lub wędzoną papryką, a nawet cytrusami. Takie sole w nietypowy sposób wzbogacą smak potraw. Sól z dodatkiem ziół, takich jak cząber, bazylia czy rozmaryn będzie świetnie pasować do pieczonych mięs czy warzyw, a także sałatek. Sól z papryką jest świetna do doprawienia duszonych dań mięsnych lub warzywnych. Sól ze skórką cytrynową będzie idealna do ryb i kurczaka, natomiast z pomarańczową podkreśli smak deserów czekoladowych.


PRYMAT Sól morska jodowana drobnoziarnista


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2028

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
0.00 kJ
0.0%
Wartość energetyczna (kcal)
0.00 kcal
0.0%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
99.80 g
1663.3%
Jod (µg)
2535.00 g
1690.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
59 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
98%
4
2%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry skład.
23.01.2026
0
1

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
4,99 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
PRYMAT
Marka:
PRYMAT
EAN:
5901135050920
Cena za kg:
4,99 zł/kg
Waga:
1 kg
Marka:
PRYMAT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PRYMAT
EAN:
5901135050920

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Prymat


Marka standaryzowana

MarkaPrymat

Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Sól morska naturalnego pochodzenia* *Sól morska powstaje w drodze naturalnego odparowania wód morskich. Od dawna jest ceniona w kuchni śródziemnomorskiej, a dzisiaj także kuchnia polska odkrywa jej wyjątkowe walory. Stanowi jedną z najbardziej fundamentalnych przypraw, bez których trudno byłoby wydobyć smak wielu potraw. Sól morska jodowana drobnoziarnista Prymat to znakomite zwieńczenie smaku nie tylko dań mięsnych i warzywnych, ale także niektórych deserów. Warto wiedzieć Sól można także aromatyzować. Można ją łączyć z ziołami, ostrą lub wędzoną papryką, a nawet cytrusami. Takie sole w nietypowy sposób wzbogacą smak potraw. Sól z dodatkiem ziół, takich jak cząber, bazylia czy rozmaryn będzie świetnie pasować do pieczonych mięs czy warzyw, a także sałatek. Sól z papryką jest świetna do doprawienia duszonych dań mięsnych lub warzywnych. Sól ze skórką cytrynową będzie idealna do ryb i kurczaka, natomiast z pomarańczową podkreśli smak deserów czekoladowych.


Dodatkowe informacje

Tysiące przepisów znajdziesz na: Doradcasmaku.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Sól morska jodowana

Wariant drobnoziarnista

Produkty z kategorii Morska

5.0
z 59 opinii
PRYMAT Sól morska jodowana drobnoziarnista 1 kg

PRYMAT

Sól morska jodowana drobnoziarnista

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 17 opinii
KOTANYI Sól morska jodowana - młynek 92 g

KOTANYI

Sól morska jodowana - młynek

92 g
130,33 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2031
5.0
z 38 opinii
Nowość
GEMMA DI MARE Sól morska drobnoziarnista 1 kg

GEMMA DI MARE

Sól morska drobnoziarnista

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-06-2029
4.9
z 10 opinii
KOTANYI Sól wędzona morska 20 g

KOTANYI

Sól wędzona morska

20 g
249,50 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-07-2031
4.8
z 14 opinii
CRYSTALLINE PLANET Sól morska (drobno mielona) 1 kg

CRYSTALLINE PLANET

Sól morska (drobno mielona)

1 kg
8,79 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027

Produkty marki PRYMAT

5.0
z 98 opinii
PRYMAT Pieprz kolorowy ziarnisty 15 g

PRYMAT

Pieprz kolorowy ziarnisty

15 g
11,33 zł/kg
Cena promocyjna0,17 zł
0,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.9
z 155 opinii
PRYMAT Cynamon mielony 15 g

PRYMAT

Cynamon mielony

15 g
119,33 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 213 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona XL 50 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona XL

50 g
59,80 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 183 opinii
PRYMAT Pieprz czarny ziarnisty 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny ziarnisty

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 120 opinii
PRYMAT Pieprz czarny mielony 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny mielony

20 g
84,50 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 109 opinii
PRYMAT Bazylia 10 g

PRYMAT

Bazylia

10 g
169,00 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 184 opinii
PRYMAT Ziele angielskie całe 15 g

PRYMAT

Ziele angielskie całe

15 g
123,33 zł/kg
Cena1,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 30 opinii
PRYMAT Ziele angielskie mielone 15 g

PRYMAT

Ziele angielskie mielone

15 g
123,33 zł/kg
Cena1,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 113 opinii
PRYMAT Goździki całe 10 g

PRYMAT

Goździki całe

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 132 opinii
PRYMAT Zioła prowansalskie 10 g

PRYMAT

Zioła prowansalskie

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 121 opinii
PRYMAT Liść laurowy suszony XL 15 g

PRYMAT

Liść laurowy suszony XL

15 g
252,67 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 96 opinii
PRYMAT Curry 20 g

PRYMAT

Curry

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 138 opinii
PRYMAT Pieprz czarny mielony XL 50 g

PRYMAT

Pieprz czarny mielony XL

50 g
75,80 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 69 opinii
PRYMAT Pieprz ziołowy mielony XL 50 g

PRYMAT

Pieprz ziołowy mielony XL

50 g
59,80 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 101 opinii
PRYMAT Papryka ostra mielona 20 g

PRYMAT

Papryka ostra mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 105 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona 20 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store