Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Musztarda
Miodowa
PRYMAT Musztarda miodowa (łagodna)
Musztarda miodowa (łagodna) PRYMAT 185g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 137 opinii

PRYMAT Musztarda miodowa (łagodna)

185 g
PRYMAT
Polska

Cena2,79 zł
15,08 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bez konserwantów.


Cechy

bez konserwantów

łagodna


PRYMAT Musztarda miodowa (łagodna)


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2027
Dostępne warianty
PRYMAT Musztarda stołowa (łagodna)
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
788.00 kJ
9.4%
Wartość energetyczna (kcal)
187.00 kcal
9.4%
Tłuszcz (g)
4.30 g
6.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.20 g
1.0%
Węglowodany (g)
30.00 g
11.5%
w tym cukry (g)
26.00 g
28.9%
Białko (g)
4.10 g
8.2%
Sól (g)
1.80 g
30.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
137 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
99%
4
1%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszna
10.05.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Uwielbiam jej smak.
18.10.2025
0
0
Hanka
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna, naprawdę łagodna.
09.07.2025
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
łagodna i słodkawa
08.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
15,08 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
185 g
Dostawca:
PRYMAT
Marka:
PRYMAT
EAN:
5901135032674
Cena za kg:
15,08 zł/kg
Waga:
185 g
Marka:
PRYMAT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PRYMAT
EAN:
5901135032674

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Wyciek wody jest naturalną cechą produktu. Przed użyciem wymieszać.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem:/ Nr partii: nadruk na wieczku. Przechowywać w zacienionym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.


Informacje producenta

Marka

Prymat


Marka standaryzowana

MarkaPrymat

Opis produktu

Bez konserwantów.


Dodatkowe informacje

Tysiące przepisów znajdziesz na: doradcasmaku.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Musztarda miodowa

Produkty z kategorii Miodowa

5.0
z 65 opinii
KAMIS Musztarda miodowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda miodowa (łagodna)

185 g
26,97 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
5.0
z 137 opinii
PRYMAT Musztarda miodowa (łagodna) 185 g

PRYMAT

Musztarda miodowa (łagodna)

185 g
15,08 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 49 opinii
DEVELEY Premium Musztarda miodowa bezglutenowa 270 g

DEVELEY Premium

Musztarda miodowa bezglutenowa

270 g
18,48 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2026
4.9
z 53 opinii
ROLESKI Musztarda miodowa (z naturalnym miodem) 175 g

ROLESKI

Musztarda miodowa (z naturalnym miodem)

175 g
18,23 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
4.9
z 19 opinii
KONIK Krem z gorczycy z miodem (musztarda) 200 g

KONIK

Krem z gorczycy z miodem (musztarda)

200 g
17,95 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka

Produkty marki PRYMAT

5.0
z 98 opinii
PRYMAT Pieprz kolorowy ziarnisty 15 g

PRYMAT

Pieprz kolorowy ziarnisty

15 g
11,33 zł/kg
Cena promocyjna0,17 zł
0,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.9
z 155 opinii
PRYMAT Cynamon mielony 15 g

PRYMAT

Cynamon mielony

15 g
119,33 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 213 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona XL 50 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona XL

50 g
59,80 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 183 opinii
PRYMAT Pieprz czarny ziarnisty 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny ziarnisty

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 120 opinii
PRYMAT Pieprz czarny mielony 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny mielony

20 g
84,50 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 109 opinii
PRYMAT Bazylia 10 g

PRYMAT

Bazylia

10 g
169,00 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 184 opinii
PRYMAT Ziele angielskie całe 15 g

PRYMAT

Ziele angielskie całe

15 g
123,33 zł/kg
Cena1,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 30 opinii
PRYMAT Ziele angielskie mielone 15 g

PRYMAT

Ziele angielskie mielone

15 g
123,33 zł/kg
Cena1,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 113 opinii
PRYMAT Goździki całe 10 g

PRYMAT

Goździki całe

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 132 opinii
PRYMAT Zioła prowansalskie 10 g

PRYMAT

Zioła prowansalskie

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 121 opinii
PRYMAT Liść laurowy suszony XL 15 g

PRYMAT

Liść laurowy suszony XL

15 g
252,67 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 105 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona 20 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 101 opinii
PRYMAT Papryka ostra mielona 20 g

PRYMAT

Papryka ostra mielona

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 96 opinii
PRYMAT Curry 20 g

PRYMAT

Curry

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 138 opinii
PRYMAT Pieprz czarny mielony XL 50 g

PRYMAT

Pieprz czarny mielony XL

50 g
75,80 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 69 opinii
PRYMAT Pieprz ziołowy mielony XL 50 g

PRYMAT

Pieprz ziołowy mielony XL

50 g
59,80 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store