Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Przyprawy jednorodne
Rozmaryn
KAMIS Rozmaryn
Rozmaryn KAMIS 15g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 31 opinii

KAMIS Rozmaryn

15 g
KAMIS
Polska

Cena2,99 zł
199,33 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
KAMIS Rozmaryn, to przyprawa o silnym, aromatycznym zapachu oraz korzennym, palącym, nieco gorzkim smaku. Ma wiele pozytywnych właściwości, takich jak ułatwienie trawienia, polepszenie krążenia krwi. Służy do przyprawiania wielu potrwa mięsnych, z wieprzowiny, baraniny, jagnięciny, drobiu, dziczyzny. Można go również dodawać do aromatyzowania ziemniaków, zup jarzynowych, sosów. Jest praktycznie przyprawą uniwersalną, dlatego dobrze jest je mieć w swojej kuchni. Nie jest droga, dlatego warto dołączyć jądo kompletu przypraw.

Cechy

naturalnie suszony


KAMIS Rozmaryn


Produkt dostępny
Data przydatności: 01.12.2028

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
31 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
3%
3
0%
2
0%
1
3%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
opinia jw.👍️
22.07.2026
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.08.2026
0
0
Sławomir
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2026
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.07.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.07.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.06.2026
0
0
maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2026
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Magda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.01.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.01.2026
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.12.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.11.2025
0
0
agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.11.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.10.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
199,33 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
15 g
Dostawca:
MCCORMICK
Marka:
KAMIS
EAN:
5900084034012
Cena za kg:
199,33 zł/kg
Waga:
15 g
Marka:
KAMIS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MCCORMICK
EAN:
5900084034012

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

FSC - www.fsc.org, Mieszany, Papier z odpowiedzialnych źródeł, FSC C151350


Przepisy

Jajka w koszulce z pomidorami i cukinią Przygotowanie 10 min Gotowanie 20 min Porcje 4 Składniki: 1 cebula pokrojona w kostkę 2 łyżki oleju 1 cukinia pokrojona w kostkę 1 puszka pomidorów bez skóry pokrojonych 2 łyżeczki rozmarynu Kamis 1 łyżeczka czosnku granulowanego Kamis 2 łyżki octu 4 jaja sól, pieprz do smaku 2 ulubione bułki 4 plastry boczku wędzonego lub wędzonki 1. Cebulę podsmaż na oleju, dodaj cukinię, smaż ok. 3 min. Dodaj pomidory, rozmaryn, czosnek, duś ok. 12 min. aż płyn odparuje, dopraw solą i pieprzem. 2. Bułki przekrój na pół, zapiecz na patelni lub w piekarniku, boczek usmaż. 3. W tym samym czasie w rondelku zagotuj wodę z octem i 1 łyżeczką soli. 4. Jajka pojedynczo wbijaj do małego naczynia, a następnie delikatnie wrzucaj do mocno zamieszanej wody i gotuj ok. 3 min. 5. Na grzankach ułóż kolejno warzywa, jajko i boczek.


Informacje producenta

Marka

Kamis


Marka standaryzowana

MarkaKamis

Logotypy stron trzecich

FSC


Opis produktu

Naturalnie suszony dla zachowania pełni smaku i aromatu


Dodatkowe informacje

Więcej inspiracji na stronie www.kamis.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Rozmaryn


Pochodzenie

:Wyprodukowano w Polsce

Produkty z kategorii Rozmaryn

5.0
z 50 opinii
PRYMAT Rozmaryn suszony 15 g

PRYMAT

Rozmaryn suszony

15 g
119,33 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.8
z 31 opinii
KAMIS Rozmaryn 15 g

KAMIS

Rozmaryn

15 g
199,33 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2028

Produkty marki KAMIS

5.0
z 347 opinii
KAMIS Musztarda sarepska (ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda sarepska (ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
5.0
z 96 opinii
KAMIS Musztarda delikatesowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda delikatesowa (łagodna)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
4.9
z 29 opinii
KAMIS Musztarda stołowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda stołowa (łagodna)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
5.0
z 21 opinii
KAMIS Przyprawa do dań z ziemniaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do dań z ziemniaków

20 g
104,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,09 zł
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2028
5.0
z 42 opinii
KAMIS Musztarda rosyjska (bardzo ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda rosyjska (bardzo ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
4.9
z 16 opinii
KAMIS Przyprawa do frytek i ziemniaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do frytek i ziemniaków

20 g
99,50 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2028
5.0
z 130 opinii
KAMIS Oregano 8 g

KAMIS

Oregano

8 g
281,25 zł/kg
Cena2,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029
5.0
z 179 opinii
KAMIS Czosnek granulowany mielony w całości 16 g

KAMIS

Czosnek granulowany mielony w całości

16 g
155,63 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028
5.0
z 65 opinii
KAMIS Musztarda miodowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda miodowa (łagodna)

185 g
26,97 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
4.8
z 5 opinii
KAMIS Musztarda kremska (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda kremska (łagodna)

185 g
26,97 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026
4.9
z 107 opinii
KAMIS Przyprawa do kurczaka złocista 20 g

KAMIS

Przyprawa do kurczaka złocista

20 g
114,50 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2029
4.9
z 16 opinii
KAMIS Przyprawa chińska - 5 smaków 20 g

KAMIS

Przyprawa chińska - 5 smaków

20 g
159,50 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2028
5.0
z 5 opinii
KAMIS Przyprawa do sosu tzatziki 20 g

KAMIS

Przyprawa do sosu tzatziki

20 g
124,50 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 11 opinii
KAMIS Przyprawa do żurku i barszczu białego 20 g

KAMIS

Przyprawa do żurku i barszczu białego

20 g
174,50 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2029
4.9
z 70 opinii
KAMIS Musztarda francuska (lekko ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda francuska (lekko ostra)

185 g
26,97 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027
5.0
z 25 opinii
KAMIS Musztarda chrzanowa (lekko ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda chrzanowa (lekko ostra)

185 g
25,89 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store